Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Celeb vagyok... műsornak most mi a lényege? Innen nem esik ki senki és nem nyer senki semmit? Csak nézzük hogy hány csillag van és kész? fórum

Celeb vagyok... műsornak most mi a lényege? Innen nem esik ki senki és nem nyer senki semmit? Csak nézzük hogy hány csillag van és kész? (tudásbázis kérdés)


1 2
34. emagdi (válaszként erre: 33. - Jolie)
2009. szept. 21. 10:29

attól függetlenül, hogy - saját bevallásod szerint - fogalmad sincs a műsorról, elég határozott véleményed van róla:))

egyébként már régen vége van.

másrészt tudod mindig azért fizet a tvcsatorna, amire a nézőknek igénye van, szóval amíg ilyen műsoroknak nagy a nézettsége, és az igényesebb műsoroknak pedig kicsi, addig ne csodálkozz, hogy miért ezt adják minden este. :)

33. jolie
2009. szept. 21. 09:10
Az a lényege a műsornak , hogy a celebek minél több pénzzel gyarapítsák a már meglévő vagyonukat, mert persze rászorulnak! Hála istennek nem látom a műsort!
2008. nov. 24. 21:59
A 10. naptól kezdve esnek ki az emberek
2008. nov. 24. 20:53

Sziasztok!

Kis segítségre lenne szükségem:

Egy szám címére lennék kiváncsi, mégpedig akkor szólt a műsorban, mikor valaki kiesett, és a piros szőnyegen ment a pakkjával fel a Balázsékhoz! Nagyon tetszik az a régi pörgős szám!

Előre is köszönöm a segítségeteket

30. supin
2008. nov. 17. 12:06
Már aki nézi!! Hülyeség! Jobb 1 könyv a kézbe..
29. emrus (válaszként erre: 27. - D9d8721118)
2008. nov. 17. 07:52

Hát igen, ennyit kapnak.

Tudod, mikor osztogatom itt jobbra balra a havi 47 ezer forint rokkant nyugdíjamat, azért elgondolkodom, vajon miért is?

14 éves korom óta dolgoztam megszakítás nélkül.

28. emrus (válaszként erre: 25. - Szanád)
2008. nov. 17. 07:49

Hát nem tudom, hogy ez téged vígasztal-é, de ha megnézed a szavazásokat, hál istennek az elsöprő többség nem nézi ezeket a műsorokat.

Reméljük, hogy az újságok is hiába vannak annyirra szemelőtt csak kevés ember veszi őket, az én környzetemben pl. nem nézi nem olvassa senki.

A sztároknak meg az a véleményük, mindegy, hogy mit csak beszéljenek róluk.

2008. nov. 16. 17:27

Nem nyer senki semmit???

Azért azt a "kevés" 2.5 milliot nem nevezném semminek. Annyiért én is kimennék Argentinába 3 hétre.

Gondolod mindezt ingyen vállalják?!

2008. nov. 16. 17:24

Sziasztok!

Kis segítségre lenne szükségem:

Egy szám címére lennék kiváncsi, mégpedig akkor szólt a műsorban, mikor valaki kiesett, és a piros szőnyegen ment a pakkjával fel a Balázsékhoz! Nagyon tetszik az a régi pörgős szám!

Előre is köszönöm a segítségeteket!!

25. szanád (válaszként erre: 23. - Emrus)
2008. nov. 16. 07:46

Én sem veszek ilyen újságokat , de viszont hülyét kapok attól hogy ha bemegyek egy újságoshoz , szemmagasságba teszik ezeket a szennylapokat és akaratlanul is elolvas az ember 1-2 címszót...

próbálom lebeszélni pár ismerőst hogy ne vegyen ilyen ujságot meg ne nézze ezeket a műsorokat , de hiába...

már gondolkoztam azon hogy kéne csinálni egy mozgalmat , és felszólítani az embereket hogy egy hónapig ne vegyenek bulvárújságat....

ja és amikor megmondom 1-2 ismimnek a véleményemet ezekrtől a "celebekről" akkor azt mondják rám, hogy nagyképű ,meg emberutáló vagyok... )))

24. szanád (válaszként erre: 22. - Szanád)
2008. nov. 16. 07:41

eddig azt kellett nézni hogy összezártak kb 10 ismeretlent és nézte a nép hogy mit és hogy csináltak

most az a "trendi" hogy "celebeket" összezárjuk és a tömeg meg hadd nézze, és hagy csámcsogjon rajta hogy ki milyen bunkó, meg mit mondott, mit csinált.....a bulvárújságok meg ezen csámcsognak hetekig, meg előszadnek az illetőről ezer éves dolgokat, és azon is csámcsognak egy sort...

tiszta szégyen , de ha a népnek ez kell hát kajálják...én távol tartom magamat ettől a szenytől

23. emrus (válaszként erre: 22. - Szanád)
2008. nov. 16. 07:39

Tudod az ujságokkal az a gond, hogy azt nem lenne kötelező megvenni, én egyet sem olvasok, meg nem is érdekel ki kivel, mikor, hogy.

Itt az a gond, hogy van aki megveszi.

Ha nem tennék tönkre mennének, és kiderülne, hogy a magyarok ennél műveltebbek, de szép is lenne.

22. szanád (válaszként erre: 21. - Emrus)
2008. nov. 16. 07:33

hú, de igazad van...

ez és a hozzá hasonló műsorok mind csak néphülyítés

meg arra jó hogy a sok bulvárújság tele legyen és vegye a nép...mert a biznisz az biznisz ...)))

21. emrus
2008. nov. 16. 07:29

Szerintem a kereskedelmi csatornákon túl is van élet, méghozzá sokszor nagyon színvonalas és szép élet.

Lehet, hogy az ilettő csatorna a puccs szélén áll és ezért kapkod mindenhez, ami nem kerül sokba.

De ezeket nekünk nem kell megenni, attól, hogy a tálalás szép, még a kaja lehet rossz. Másik étterembe kell menni.

20. d0860dee94 (válaszként erre: 2. - Emilía78)
2008. nov. 16. 00:21

az emberek kíváncsiságát kihasználva odacsalják a TV elé a népet és elhitetik velük, hogy a tv képernyője elől irányíthatják a "játékot"...

erre a sok lelkes néző pötyögi 240+áfa-ért( vagy mennyi?) a sok sms-t és abból a pénzből valakik baromi sokat keresnek.

szerintem ez.

az meg hogy van pár közkedvelt vagy éppen kevésbé közkedvelt egyén aki elmajomkodik egy jó kis gázsiért egy csodás/vadregényes stb. helyen már csak egy slussz poén és jó téma pár napra eselteg hétre.

2008. nov. 16. 00:10
Amióta ennyi csatorna van nem lehet jó filmeket látni csak az ismétlés megy.Régen volt 2 de több filmet néztem.Vagy csak a bőség zavara van?
18. emrus
2008. nov. 15. 19:59
Az a lényege, hogy kapcsold ki a tévét és olvass egy jó könyvet.
2008. nov. 15. 17:01
Én ezt a másikat még nem is láttam...
16. b2057e22d0 (válaszként erre: 15. - 52d3e0b8a8)
2008. nov. 15. 16:02
De azért a Celebbe volt egypár vicces rész meg a Balázs is jó volt de a Claudia :(((
15. 52d3e0b8a8 (válaszként erre: 14. - B2057e22d0)
2008. nov. 15. 15:46
Szerintem se! Igaz mind a 2 műsor elég gagyi!!!
2008. nov. 15. 15:44
Jó volt a műsor kár hogy vége.Viszont a TV2 a Sztárok a fejükre estek c.műsor a kőzelébe se ér a Celebnek.Szerintem.
13. **Rita** (válaszként erre: 11. - Petrikek)
2008. nov. 15. 15:38
Nem volt ott annyira szar nekik, és ráadásul nagyon szép gázsit kaptak. Úgy olvastam hogy 2,5 millió ft/celeb
12. 52d3e0b8a8 (válaszként erre: 11. - Petrikek)
2008. nov. 15. 15:33
Igazad van! És persze a kamera mindig vette őket, nem tudhatták mikor mi kerül adásba. Napi 24 órában jópofáskodni meg elég fárasztó lehet.
11. petrikek (válaszként erre: 4. - Bfdf3bfd09)
2008. nov. 15. 13:53

Ebbe talán az a gáz, hogy nem is szenvednek olyan nagyon. Persze a próbák és stb. De milyen szenvedés az, amikor valaki vihet magával annyi cigit, amennyit el bír szívni?

Vagy én egyszer hallottam egy elszólást bátorságpróba előtt, ami úgy történt, hogy olyan emberrel kellett bátorságpróbára mennie valakinek, akit nem bírt. Aztán persze morgott. Erre valaki beszólt neki, hogy legfeljebb külön autóval mentek....

Szóval szerintem lehet, hogy kevés a kaja, meg esik is az eső stb., de tutira nem kibírhatatlan, ha ez a majom Delhusa kibírta.

Szerintem egyébként az volt benne az érdekes (jó pár részt láttam, hiába volt gagyi), hogy előbb utóbb megszűnt a színészkedés és kibújt belőlük az igazi énjük. Nem volt ott a stábjuk mögöttük, aki megmondja, hogy mikor mosolyogj, mit válaszolj. stb.

Ezek az emberek ilyenek lennének, ha nem lennének kirakatban...

10. 7934d1ac97 (válaszként erre: 9. - F1d270b7f4)
2008. nov. 15. 08:40
keress meg az rtl honlapján őket biztos van valami elérhetőség, e-mail cím, kérdezd meg őket hátha ők jöbban tudják. csak egy ötlet volt.
2008. nov. 15. 05:27

Sziasztok!

Kis segítségre lenne szükségem:

Egy szám címére lennék kiváncsi, mégpedig akkor szólt a műsorban, mikor valaki kiesett, és a piros szőnyegen ment a pakkjával fel a Balázsékhoz! Nagyon tetszik az a régi pörgős szám!

Előre is köszönöm a segítségeteket

2008. okt. 13. 21:30
simán eltudom képzelni az 5millát. a vacsoracsatában kaptak egy hétre 500ezret, akkor itt simán lehet ennyi.... durva...
7. Katinkaboszi (válaszként erre: 6. - 260de82744)
2008. okt. 13. 21:21
Per kopf? Nem mehetnék én is? Még a fele is elég lenne:)
2008. okt. 13. 21:16
Azt olvastam hogy 5 milliót kapnak ezért a szereplők
5. Emilía78 (válaszként erre: 4. - Bfdf3bfd09)
2008. okt. 13. 21:10
ja! hogy tíz nap után kezdenek kiesni, akkor jó, már azt hittem hogy ilyen uncsi lesz végig, bár attól még lehet a vége is uncsi
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook