Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nem vagyok már formás :( fórum

Nem vagyok már formás :( (beszélgetős fórum)


22. d71ef05a8e (válaszként erre: 1. - Ginger*)
2012. okt. 27. 12:38

A parád egyrészt természetes, sokan átéltük már szerintem, de: miért gondolod, hogy más tökéletes ruhátlanul? A pasi se lesz az.


Ezzel együtt nem vagyok híve a TÚLZOTTAN becsapós alakformáló ruhaneműknek, pont emiatt. De teljességgel kizárt, hogy egy érzelmeken alapuló kapcsolatot ez befolyásoljon.


Ha túl nagy kiábrándulást nem akarsz okozni, esetleg ég az első együttlét előtt vesd be a hagyományos melltartót, hogy nyerjen egy kis betekintést a valóságba a párod, és én biztos vagyok benne, hogy semmi, de semmi jelentősége nem lesz a szerinted nem tökéletes formáidnak.

21. crochet (válaszként erre: 1. - Ginger*)
2012. okt. 27. 11:58

szia, hát elolvastam a problémádat, szinte hasonló volt az enyém is, 174 magas 68 kilo voltam, de nem feszess, hanem mindig is fogható volt a derekam, ... tök para voltammindig, strand vagy szex nekem k.o. volt, most 24 éves vagyok 174 magas és kb. 76 kilo (1 gyerek után), egy éve megismertem a férjemet, tiszta para voltam, hisz terhességi csikok logo cici, puha párnácskák, csakis sötétben a szex, de igy is nehéz volt poloban szexeltem, nos tehát tényleg gáz igy végig gondolva, egyszer a férjem leült velem, s mondt ahogy ő igy szeret, ahogy vagyok, pár kilo több vagy kevesebb nem érdekli, ha kicsit lazább a cicim, az sem érdekli, ő igy szereti őket, azóta bugyiban poloban rohangálok otthon, sokkal felszabadultabb vagyok, s a szex is jobban esik, tehát dobd el a félelmeidet meg a gátaidat, hisz veled van a párod, téged szeret, ugy ahogy vagy, jah és a műnőket utálják, csak nézni jó őket


gondolj bele a kutya is a csontra reagál, de ha eléteszel egy husit azt hidd el jobban fogja szeretni :D:D:d

2010. okt. 16. 11:15

A végén még olyan dolgokkal tömöd a fejedet,hogy tényleg teljesen zavarban leszel és mindent tönkreteszel.

Mondd magadban egye fene,olyan vagyok amilyen,és magamnak tetszek és biztosan neki is fogok tetszeni,ha nem?akkor mehet és kész.

19. kisj
2010. okt. 15. 23:58
Hány éves vagy ?
18. 116212323c (válaszként erre: 1. - Ginger*)
2010. okt. 15. 23:12

a tested ha nem tetszik tudsz rajta formálni, az úszás úgy tudom sok izmot megmozgat...

amúgy szerintem ez egy betegség a nők körébe :D ne akarj top modell szerűen kinézni! egy férfi nem is szereti azon nők külsejét! sok "átlag" pasi van a környezetemben és rákérdeztem tőlük mit hogy szeretnek egy nőn :D

nem szeretik a műkörmöket :D

nem szeretik a műciciket :D

nem szeretik az erős sminket :)

szóval....szerintem csak te nem vagy magaddal megelégedve...és szerintem nyugodtan belemehetsz a pároddal egy ilyen beszélgetésbe :D meg fogsz lepődni mit gondol a minden helyén van a nőn típusról :D

17. db8a6d08b8 (válaszként erre: 1. - Ginger*)
2010. okt. 15. 22:36
szerintem nagyon dögös csaj lehetsz! ne parázz!
16. luyzika (válaszként erre: 1. - Ginger*)
2010. okt. 15. 22:32

Haliho!

Nem véletlenül nem válaszolok a nyílt színen. Én voltam kövér, 165/92, most 165/60-62... Nem tűnt el nyomtalanul a leadott mennyiség...

Te nem vagy vészes!

Jó éjt!

Luyzi

2010. okt. 15. 22:19
Most nem tudok többet írni, majd folytatom! Ne az akarj lenni, amit sugallnak a médiából ezerrel!
2010. okt. 15. 22:18
A férfi olyankor nem a tökéletes nőt akarja, hanem azt, akit szeret. És neki Te leszel a tökéletes!
2010. okt. 15. 22:18
:D Ugyanilyen aggályaim voltak amikor elkezdtem járni a barátommal (most már a férjem :)))... Ne parázz!Eszébe sem fog jutni,hogy nézegessen mert teljesen be lesz zsongva.Nálunk vagy jó fél évig a villanyt se akartam felkapcsolni,ő meg mindenáron...de nem a testemet akarta nézegetni,hanem (mint utóbb bevallotta)az arcomat!!!
2010. okt. 15. 22:18

A 164/60 teljesen tökéletes arányt sejtet. Szerintem kissé alulértékeled magad.

Ha esetleg eljuttok az ágyig akkor pedig főleg nehogy azon zakatoljon az agyad, hogy ,,jajj, hogy nézek ki" mert az a nagyban gátolhat Téged.

11. Ginger* (válaszként erre: 10. - A14deb9047)
2010. okt. 15. 22:16

jaj, de aranyos vagy ! :)

Igen ő sem egy adoniszi alkat, de a férfiaknál mégis más.

Megpróbálom magam elfogadni, végül is, ha jó valami az tényleg nem ezen múlik!

2010. okt. 15. 22:10
Az ember lánya tanulja meg önmagát elfogadni; mivel nem Michelangelo faragta meg az alakunkat, hanem a felmenőinktől kaptuk a génekkel. A jól szabott, kiválasztott ruha ápol és eltakar. Aki valóban szeret, az nem azt fogja nézni, hogy milyen kerek a popsid, vagy milyen szabású a melled. Az vagy, amit kaptál. A pasik sem Dávid-kinézetűek, sokkal jobb lenne nem találkozni nemhogy nappal, de még alkonyatkor sem. Fogadd el önmagad, és elfogad más is. Belőled egy darab van, másokat könnyebb pótolni!
9. Ginger* (válaszként erre: 7. - Gubóka)
2010. okt. 15. 22:07

Milyen aranyos ez a narancsliget kifejezés. :)

Tudom igazad van én hanyagoltam el magam, de úgy néz ki a jövőhéten konkrétan is sor kerül egy ilyen légyottra amit egyébként várok csak nagyon be vagyok parázva a leírtak miatt meg a melleim miatt.

Nem tehetek mást, mint ápolt leszek és csinos amennyire tudok!

8. a0aecda338 (válaszként erre: 1. - Ginger*)
2010. okt. 15. 22:02

Para?Naná!Nem engedtem a villanyt felkapcsolni,először.Azóta eltelt több mint 20 év,már csak mosolygunk az első szégyenlős éjszakára gondolva.

Minden rendben lesz,ne aggódj.

7. Gubóka (válaszként erre: 1. - Ginger*)
2010. okt. 15. 22:02

az első lépést megtetted. zavar a dolog. akkor változtass :) kezdj el mozogni és sokat fog feszesedni a böröd, "keményebb lesz a fogása" és ha az étkezésre is figyelsz akkor még hamarabb alakul a tested.


nekem a fenekem mindig is katasztrofa volt. narancsligetek és a térdem verte :DD farmerba jó volt mert az összefigta de bugyiba necces volt már.. tornazom egy ideje rendszeresen. narancsbor mar csak icipici van, és sokat alakult!


Úgyhogy hajrá, és légy az a nő aki szeretnél lenni :)

6. e6e0edf3bd (válaszként erre: 5. - Ginger*)
2010. okt. 15. 22:01
Legyen több önbizalmad! Nincs hibátlan ember!
5. Ginger* (válaszként erre: 4. - E6e0edf3bd)
2010. okt. 15. 21:59

Az a baj, hogy szerintem neki elsősorban a külsőm tetszik és talán többet hisz a ruha alá, mint ami van. :( :(

De én is abban reménykedem, hogy nem okozok nagy csalódást! Lehet én misztifikálom túl. 30 éves leszek nemsokára.

2010. okt. 15. 21:56
Ha az a férfi igaziból szeret, akkor nem fog számítani neki, hogy nem vagy Barbie baba alkat. Ha megszeretett Téged, nem csak a tested, de az egész lényed megszerette.
2010. okt. 15. 21:53
Hát 70-en felett ne akarj már tökéletes lenni:)
2. cumma1 (válaszként erre: 1. - Ginger*)
2010. okt. 15. 21:53
Nem a külső a lényeg!! 60 év múlva ráérsz rajta aggódni :) Egyébként a celebek, ilyen-olyan cicababák sem tökéletesek.... el vannak szállva maguktól ezáltal normális férfi nem is közelíti őket. Nóóó para! Ha erre rámegy a kapcsolat, akkor ez a fickó *************** ennyit ért!
2010. okt. 15. 21:50

Nem vagyok kövér 164/60 kg vagyok van egy kis hasam alul, a melleim sajnos nem úgy állnak, ahogy kéne. Elég nagyok és félig lógnak, ha lehajolok nem vagyok valami szép.

A lábaim hosszúak, vékonyak a combom is, de "plötyi" rajta a hús a fenekem úgy ahogy jó. Összességében kivehető az alakom, de mivel nem tornáztam elég puha a fogásom, ha értitek mire gondolok. Nem akarok nagyképű lenni, de az arcom (sokak szerint is) szép. Mint ahogy a bőröm a kezeim is. Ápolt vagyok, csinosan járok és ruhában tényleg jól nézek ki, de most megismertem egy pasit aki többet hisz rólam szerintem, mint amilyen vagyok, mert egy jó melltartó sokat dob az emberen.

Elég közel kerültünk egymáshoz és teljesen odavan, de én nagyon félek, ha le kell vetkőzni ez a talán szerethető, de nem túl feszes testem és főleg az eléggé lógó melleim nem fog neki tetszeni, mert nagyon, de nagyon nem tökéletes.

Mit gondoltok nem kizáró ok ez, ha egy pasi kíván?

Más járt így, hogy parázott, hogy mi lesz meztelenül?

:(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook