Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nem tudom megemészteni, hogy miért nem tudnak elkapni egy... fórum

Nem tudom megemészteni, hogy miért nem tudnak elkapni egy... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

13. Amaunet (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 9. 15:28

Szerinted hogyan kellett volna? Ha nincsenek nyomok, tanuk, akkor milyen irányban kellett volna nyomozni?


A nyomozást pedig nem zárták le és nem is fogják, mert a büntetési tétel életfogytiglan.


Ha nem lenne hír, akkor én sem találtam volna róla írásokat a neten.

12. Epresturmix (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 9. 15:23

A Madeline ügyben is titokban van tartva minden. Ott anyu-apu befolyásos emberek, szóval soha nem fog számunkra kiderülni, mi történt, csak találgatnak az emberek. Egyesek szerint be lettek a gyerekek nyugtatózva (anyuka orvos) és a kicsit túladagolták, majd el is tüntették. A saját autójuk csomagtartójában találtak vérnyomokat kutyák.


Sz.Nikinek csak a csontjait találták meg. Till Tamást meg se találták soha.

2023. júl. 9. 14:27
Reméljük megtalálják.
10. Myra
2023. júl. 9. 10:44
Ezzel mindenki így van.
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Regin_a)
2023. júl. 8. 22:33
Az gyanús, hogy nem mentek utána ennek az egésznek úgy, ahogy kellett volna, és ezért nincs hír.
8. Regin_a (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 8. 22:31
Ja, az gyanús ha nincs hír?
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Regin_a)
2023. júl. 8. 22:08

Madeleine esetében, tudom, hogy az világraszóló ügy, de sokkal inkább felszínen volt tartva.


Most van gyanúsított is, úgy tudom.


Ebben az ügyben meg mintha titkolnának valamit.

6. Regin_a (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 8. 22:05

"Bár 2003-ban a nyomozást felfüggesztették, az aktát időről időre újranyitják. Legutóbb 2021-ben"


Őt meg nem találják

[link]

5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Amaunet)
2023. júl. 8. 21:50

Szathmáry Nikolett.


Nem vagyok hozzátartozó, csak nem tudom felfogni... :(

4. Amaunet (válaszként erre: 2. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 8. 21:48

Milyen gyilkosságról van szó? Olvashattunk, hallhattunk róla?


Ha hozzátartozó vagy, szerintem kérhetsz jogorvoslatot. Kérheted, hogy nyissák meg a nyomozást, ha felmerült valami új nyom, gyanú.

3. Regin_a (válaszként erre: 2. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 8. 21:44
Készült róla, vagy nem is tudom
2023. júl. 8. 19:33
25 éve, az már egy negyed század. Úgy érzem, el van az egész felejtve, pedig ebbe nem lehet belenyugodni. Miért nem készül belőle például egy dokumentumfilm vagy valami, amiről valakinek eszébe jutna egy addig jelentéktelennek hitt nyom? Mintha az emberek beletörődtek volna, vagy nem is tudom...furcsa az egész.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook