Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nem tudok az apukámmal dűlőre jutni. Mit csináljak? fórum

Nem tudok az apukámmal dűlőre jutni. Mit csináljak? (tudásbázis kérdés)

16. 274c9996b8 (válaszként erre: 6. - Natika1982)
2010. ápr. 25. 12:27

A vilagon semmit nem tudsz csinalni , es en a helyedben nem is csinalnek vagy mondanek semmit !

Amikor a parodat valasztottad , tudtad hogy , mi a helyzet , hogy erez az apukad ? ! Ez nem fog megvaltozni csak azert mert te maskeppen szeretned !

Az en edesanyam pl olyan fiut valasztott ferjenek (az en apukamat:) aki nem felelt meg az edesanyjanak ! A következmenye ennek az lett hogy , az en anyukam semmit nem kapott az anyjatol ! (tehat ki lett tagadva!) mindent az anyukam huga örökölt !

15. 7d3cd38a5c (válaszként erre: 6. - Natika1982)
2010. ápr. 25. 12:13

Szia!


Tudom, nem vigasztal, de nem csak a tiéd ilyen. Sajnos az enyém is.


Az egyik hozzászóló feltette a kérdést, hogy a testvéred fiú-e vagy lány. Én is kíváncsi lennék rá. Az ő magyarázatával nem értek teljesen egyet. Lehet abban is van valami, de pl az én esetemben az a baj, hogy én nem fiú vagyok, főleg úgy hogy én vagyok az idősebb.:(.

2010. ápr. 25. 11:15
szia én csak annyit kérdeznék tőlled hogy a testvéred fiú e vagy lány mert akkor én értem hogy mért ilyen veledszmben. ha csak te vagy lány a családodban akkor azért ilyen veled szemben mert a lányos apák nehezen fogadják el a lányuk választotját nem akar elvesziteni mert akkor más ő ugy érzi nem az ő kislánya leszel hanem egy másik férfi felesége és megszünik a bensőséges kapcsolat a lányával hidd el idő kell neki hogy megeméssze az új dolgokat . hisz nem vagyunk egyformák ami eggyiknek természetes a másiknak szokatlan változás .én csak arra kérlek ha nagyapát akarsz a gyerekednek akkor ne haragugj rá és ne vessz össze vele az unokának is szüksége lessz a nagyapára és nincs joga senkinek hogy ezt megakadájozza .
2008. nov. 27. 18:48
Hát tudom és ezt nem akarom. Már remélem decemberben elköltözünk és akkor minden rendeben lesz. Akkor már nem fog úgy érdekelni mint most h minden nap látom. Meg lehet h megenyhül ha már látja nőni a hasam, azért csak a lánya vagyok meg ő lesz a nagyapja. Másba már nem bízom. Habár ki tudja milyen lesz akkor. De lehet akkor már nem is fog számítani.
2008. nov. 27. 18:32
Most próbál csak a babára, és a férjedre koncentrálni.Most már ti ketten, nemsokára 3-an lesztek egy család.Hidd el, képtelenség mindenkinek megfeleni.ha túlságosan foglalkoztat,hogy Édesapád hogy viszonyul hozzád ,a babához, és a férjedhez, ezzel a férjedet esetleg megbántod.Úgy fogja érezni, hogy neked az édesapád fontosabb mint Ő ! Gondolod, hogy a párod nem szenved -e miatt?Ha sokat stresszelsz, ráadásul a babának is csak ártasz vele.
11. Cyntia (válaszként erre: 10. - Natika1982)
2008. nov. 27. 18:25
Tudom. De igyekezz kizárni ezt az egészet mostanság az életedből kérlek.
2008. nov. 27. 18:09
Hát már csak ebben bízom. Csak tudod ez is rossz h ezen emésztem magam ahelyett h boldog lennék h lesz lakásunk meg jön a baba. És mégse tudok az lenni. És félek az egésztől h végig ezt fogja csinálni. Meg ez a páromnak is rosszul esik h miatta csinálja ezt.
9. Cyntia (válaszként erre: 6. - Natika1982)
2008. nov. 27. 18:02

Az ember próbál sokmindent cselekedni, hogy ezeket a dolgokat megváltoztassa, de minnél jobban görcsöl rajta: annál rosszabb.

Nem tudom pontosan, de az én anyukámnál a baba pozitív változást látszik hozni :-)! Remélem nálad is így lesz!!

2008. nov. 27. 18:02
De nekem ez fáj. És az is fáj h én így viselkedek vele. H azt csinálom amit ő. Elszokott hozni dolgozni és akkor nem is beszélünk semmiről. Olyan szar. Neki nem az? De ha igen akkor miért nem mondja? Vagy most azt várja h én mondjam?
2008. nov. 27. 17:59
az enyém is de ez van
2008. nov. 27. 17:51

Sziasztok!

Olyan gondom lenne h nem lehet apukámmal dűlőre jutni.

Már 4 éve vagyunk együtt párommal, most vettünk lakást és úgy néz ki h jön a baba.

És apukámat nem érdekli. Meg se kérdezte mit mondott az orvos. Bezzeg mikor tesómnak jött a gyerek akkor körbe ugrálta őket. Attól h nem szereti a páromat már az se érdekli mi van velem?

Nem lehet vele beszélni mert csak összeveszünk.

Mit tudok tenni? Már inkább kerülöm mert nem bírok vele egy légtérbe lenni. Miért ilyen az apám???

Miért az enyém ilyen? Miért nem engem néz? Azért ez már bunkóság nem?

2008. nov. 27. 17:50
Hát ha 26 éves vagy, akkor kezdjél önálló életet. Vagy ezt már megtetted?
2008. nov. 27. 17:50
Nem irtad,hogy miért "gázos"apukád?
2008. nov. 27. 17:50
Van valami konkrét problémád vele?
2008. nov. 27. 17:50
hogy érted azt hogy gáz??????
2008. nov. 27. 17:49
Apukám gáz! Mit csináljak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook