Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nem tudjátok megmondani, hogy a Szent László kórházban - a látogatási tilalom ellenére - engedélyezik-e az apás szülést? fórum

Nem tudjátok megmondani, hogy a Szent László kórházban - a látogatási tilalom ellenére - engedélyezik-e az apás szülést? (beszélgetős fórum)


11. boszorkánylepke (válaszként erre: 10. - Cicmic68)
2011. febr. 16. 09:47

Köszönöm mindenkinek a segítséget.

Kedves Cicmic!

ezek nagyon jó hírek, köszönöm szépen, a jó kívánságokra nagy szükségünk van, az mindig jól esik (21-ére van kiírva a lányom, már nagyon várom az unokát)

2011. febr. 15. 07:53

Engedélyezik az apás szülést. Látogató is mehet, egyszerre csak egy és csak közvetlen hozzátartozó. Így csomagot is lehet bevinni. Legalább is egy volt kollégám ezt mondta, akinek 2 hete szült az asszonykája az Istvánban (Lászlóban):-)). Szintén apás szülés volt.

Sok sikert Nektek és szép napot!

9. 2e0264df59 (válaszként erre: 5. - Boszorkánylepke)
2011. febr. 14. 15:39

nem okoskodni akartam mert még csak nem is fővárosi vagyok :-), csak ezen a két helyen sajnos pont jártam....


lehet, hogy ezért nem érkezett több hozzászólás?

szerintem holnap tedd fel másképp a kérdést mert bizos sokan szülnek/szültek ott amúgy.


és további jó babavárást nektek! :-)

2011. febr. 14. 14:23

Esetleg!!!

Ha megvan a védőoltása, akkor igen, de szerintem ez is intézményfüggő.

2011. febr. 14. 13:20
én csak egy aggódó nagymama jelölt vagyok :))
2011. febr. 14. 13:18
állítólag, hogy engedik-e az apás szülést, az kórházanként változik
5. boszorkánylepke (válaszként erre: 4. - 2e0264df59)
2011. febr. 14. 13:17

Bocsi, igazad van, az István kórházról akartam infót szerezni, de már annyira izgatott vagyok...

a lányom fog ott szülni...:)

2011. febr. 14. 13:10
én is látogatási tilalom alatt szültem, de az apás szülést engedték. De nem erről a kórházról beszélek. És csomagot is lehetett beadni. Amúgy azon meg meglepődtem, hogy a Lászlóban van szülészet, sokat jártam ott, de nem tünt fel. Vagy az Istvánosról van szó mert összevonták?
3. boszorkánylepke (válaszként erre: 1. - Boszorkánylepke)
2011. febr. 14. 13:09

bocsi:

túlélő csomagot akartam írni....:))))


köszi, ez már félig jó hír, ha legalább azt lehet bejuttatni

2. sysy66 (válaszként erre: 1. - Boszorkánylepke)
2011. febr. 14. 13:03
azt mindenhol lehet. a novérnek kell odaadni aki odaadja az anyukának
2011. febr. 14. 13:01
Szeretném még azt is megtudni, hogy a Szt. László kórházba - tudom, hogy látogatási tilalom van - lehetséges-e "túlérő" csomagot bejuttatni a szülészetre.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook