Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem történt semmi, miért van mégis lelkifurdalásom? fórum

Nem történt semmi, miért van mégis lelkifurdalásom? (beszélgetős fórum)


15. a78c2ff918 (válaszként erre: 1. - Sienna)
2013. ápr. 8. 20:39

:)Hát nekem sem szabad inni,mert alig ver fejbe az ital,egyből szex-orientált leszek...:)

Baba...ne igyál.:DDD

14. kszb (válaszként erre: 1. - Sienna)
2013. ápr. 8. 18:00
sztem azért van lelkiismeret furdalásod, mert ha a haverod kezdeményezett volna, te zokszó nélkül belementél volna. És ezt te is tudod. Viszont van egy párod, akit állítólag szeretsz.
13. 5ee8b769e4 (válaszként erre: 12. - Sienna)
2013. ápr. 8. 17:45

Ez nem elég jó kifogás, hiszen Te mondtad hogy a barátod nem bántódott meg.

Nézz szét a tudatalattidban!

12. Sienna
2013. ápr. 8. 16:39
Köszönöm a válaszokat, megszívlelem a tanácsokat és legközelebb jobban odafigyelek.:) Azért indítottam a fórumot, mert borzalmasan éreztem magam, hogy akár csak a lehetősége felmerült, hogy megbántsam a barátomat, aki tényleg a mindenem.
11. c6973617d3 (válaszként erre: 9. - C6973617d3)
2013. ápr. 8. 16:31
Vagyis bocs, a haverodban.
10. 5ee8b769e4 (válaszként erre: 2. - Sienna)
2013. ápr. 8. 16:31

Lehet is lelkiismeret furdalásod!

Ugyanis ha erről fórumot indítottál, izgatja a fantáziádat a dolog! ;-)

9. c6973617d3 (válaszként erre: 1. - Sienna)
2013. ápr. 8. 16:30
Bízz a barátodban, ha azt mondja nem történt semmi, akkor biztosan úgy volt.
2013. ápr. 8. 16:20

Valószínűleg annak a lehetősége van rád ilyen hatással, hogy akár történhetett is volna valami. És tudom, hogy ez már belemagyarázás, de az sem lehetetlen, hogy tudat alatt mozgatja a fantáziádat a másik srác. Ismétlem, tudat alatt, tehát nem kell ezerrel tagadni, efölött nincs hatalma az embernek.

Tanúlság: igyál kevesebbet:-)

7. 1fbc7619c9 (válaszként erre: 5. - Sienna)
2013. ápr. 8. 15:59
Mindenkivel előfordult már.:)Ezen ne rágódj.Csak ha legközelebb bulizol, akkor erre figyelj oda.:)Nem történt semmi ,kár ezen görcsölni.
2013. ápr. 8. 15:59
Ne parázz, nyilvánvalóan nem történt semmi, ezután pedig igyál egy- két pohárkával kevesebbet. Legalább ennyit tanultál az esetből.
2013. ápr. 8. 15:56
Nem, dehogy vonz, tényleg nem az esetem a másik srác. Csak még nem történt velem ilyen és azt hiszem, csalódtam magamban, mert alapvetően nem vagyok az a felelőtlenül iszogató típus...rossz érzés, hogy ilyen kiszolgáltatott állapotba tudtam kerülni.
4. 1fbc7619c9 (válaszként erre: 2. - Sienna)
2013. ápr. 8. 15:50
Akkor meg nem is értelek.Mi a bajod?Csak nem az,hogy vonz az új lehetőség esélye.:)
3. 1fbc7619c9 (válaszként erre: 1. - Sienna)
2013. ápr. 8. 15:48
Csak annyit igyál ,hogy normálba tudj viselkedni.?)Főleg emlékezni tudjál másnap!Amúgy pedig a pasid miért nem volt veled?Mindegy is.Ne kattogj rajta. Fölösleges. Sztem.
2013. ápr. 8. 15:48
Elmondtam még aznap az egészet a barátomnak, de ő is azt mondta, hogy ismer engem és biztos benne, hogy nem történt semmi, pláne, hogy a haverom is ezt erősítette meg.
2013. ápr. 8. 15:42

A történet a következő:

Pár napja buliban voltunk egy társasággal, ahol viszonylag sokat ittam, és emiatt az estének nem minden pontjára emlékszem tisztán. Ott volt egy jó haverom, egy srác,ő meg egy barátnőm figyeltek rám egész este, táncoltunk és beszélgettünk, azután a srác hazakísért. Már aznap hajnalban, mikor lefeküdtem, lelkifurdalásom volt, mert elfelejtettem felhívni a barátomat,akit nagyon szeretek, ráadásul homályosak voltak az emlékeim az elmúlt két óráról, és féltem, hogy mi van, ha valami hülyeséget csináltam olyan részegen a haverommal. Reggel felkeltem, és még mindig lelkifurdalásom volt, pedig akkor már tisztábban emlékeztem, de semmi olyan nem rémlett, ami miatt ez a bűntudat indokolt lenne. Azóta megkérdeztem a barátnőmet és a haveromat is, hogy nem csináltam, vagy mondtam-e valami hülyeséget aznap este a buliban,vagy hazafelé menet, amíg a srác elkísért (az utolsó fél órában már csak ketten maradtunk a helyen) de mindketten azt mondták, hogy nem, ne aggódjak, semmi sem történt.

Mégis azóta minden egyes nap azon stresszelem magam, hogy mi van, ha történt valami, csak az agyam "megsemmisítette" az emléket, a haverom meg kíméletből nem mondja el nekem. Amúgy ő nagyon jólelkű, megbízható srác, de egyáltalán nem vonzódom hozzá és nem is tetszik- a barátomat viszont tiszta szívből szeretem. Soha nem csaltam meg senkit egy párkapcsolatomban sem, ha becsípve összegabalyodtam valakivel (nem sok ilyen eset volt), másnap mindig emlékeztem rá, mégsem tudom abbahagyni a parázást. A legjobb barátaim szerint nem vagyok teljesen százas,hogy ezen kattogok, és biztos, hogy nem történt semmi, mert nem vagyok az a típus. Kezdek belebolondulni ebbe az egészbe, sokat segítene néhány jótanács, ha valaki volt már hasonló helyzetben...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook