Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hipoxys lányok! Ma voltam 9. alkalommal és bizony kezdek elkeseredni. Eddig semmi sem történt, se centiben, se kilóban nincs változás. fórum

Hipoxys lányok! Ma voltam 9. alkalommal és bizony kezdek elkeseredni. Eddig semmi sem történt, se centiben, se kilóban nincs változás. (beszélgetős fórum)


1 2
2021. nov. 12. 13:25
Átverés, pénzlenyúlás.
55. konacafe (válaszként erre: 54. - Konacafe)
2013. márc. 18. 12:40

ezzel csak azt akartam mondani, hogy hiaba szedi barki a fogyi tablettat, vagy all be egy inaktiv fogyi gepbe -ahol energiat nem hasznal fel aktivan- es kozben tortat, kenyeret,tesztat, cukorkat, csulkot eszik.

Mibol fogyjon le, ha kozben folyamatosan adagolja azt, amitol meg akar szabadulni??

2013. márc. 18. 12:37

Sztem minden dietanal, helyesebben sulyvesztesre iranyulo taplalkozasnal elengedhetetlen, hogy csokkentsd a kaloriabevitelt.

Ha em azt csokkented, hanem az energiafelhasznalast, akkor is mukodhet, mert a bevitt energiat (etel) tobbszorosen hasznalod fel fizikai "munkaval".


A legtobb energiat a szenhidrat bevitelevel lehet elerni. Leginkabb a gyors egesu szenhidratok veszelyesek azok szamara, akik sulyt akarnak veszteni, mert hirtelen telitettseget, elegedettseget okoznak, viszont utana hamar ehseget erez az ember. A gyors egesu, egyszeru szenhidratok a (fehér liszt, kenyerfélék, teszta, krumpli, cukor, fehér rizs) A komplex szenhidratok lassabban bomlanak, ezert tovabb telitettseg erzeset keltik.


Viszonylag gyors fogyashoz vezet, ha kiiktatod az ertendedbol a legalabb cukrot es a kenyer/tesztaféléket. A cukrot helyettesitheted edesitovel, a kenyeret rizspuffanccsal, a sima tesztat 1OO% teljes kiorlesu tesztaval-mértékkel és nem vacsorara. A folyamatot szinten gyorsithatod, ha a metabolizmusod meginogtatod a jelenlegi medrebol, naponta 3 alkalommal fo etelt, es 2 kisebb alkalommal feherje feleket, gyumolcsot nasizol (1 turorudi, plusz viz, Vagy 1 narancs, plusz viz)

Es igyal sokat.

53. 3a8f3f8f11 (válaszként erre: 49. - Ujlany)
2011. júl. 11. 23:01
Igen kipróbálom :) Bár most hypoxis napokon elkezdem inni a fehérjeturmixot, hogy betartsam ezt a fehérje dolgot..:D de mindenképpen kialakítok egy időrendet a kajázásban, csak nálunk elég nehéz, mert másokhoz is igazodni kell.. de majd igyekszem:D
52. ujlany
2011. júl. 11. 22:41

es meg talan ez:

A tréninghez tartozó előírások



Amennyiben a felsőcombon , illetve a fenéken szeretnénk eredményt elérni, a ruházat lehetőleg hosszúszárú bő pamut alsó vagy szabadidőruha legyen , kényelmes tornacipővel. A vákuum következtében a gépben a hőmérséklet meglehetősen szellős lesz. Ezért- a test lehűlése ellen kell a hosszúnadrág. A csípő- és hastáji fogyáshoz meglehetősen feszes , térdig érő nadrágot viseljünk(pl. biciklis nadrág)A szűk testhez tapadó nadrág akadályozza a lábakban az aktív zsírégetést, ezért pontosan azokon a helyeken érünk el hatást, ahol ezt kiváltjuk.

2011. júl. 11. 22:39
jó drága próbálkozás az a Hipoxy...
50. ujlany
2011. júl. 11. 22:38

meg ezt bemasolom, hatha hasznos valakinek. Evek ota keresek egy felhasznaloi utasitast a hypoxi gepekhez, hogy magam is elolvashassam, hogyan kell beallitani, de senki nem hozza nyilvanossagra.

Egyetlen magyar oldalt talaltam, ahol legalabb par dolgot leirtak. (a ceg kzoben megszunt)


HYPOXITRAINER - ZSÍRÉGETŐ PULZUS MEGHATÁROZÁSA


HF’tr = ( HF’ max – HF’ nyug ) X 0,6 + HF’ nyug

HF’tr=tréning alatti szívverések száma = felső érték

HF’max=legmagasabb érték = 220 mínusz az életkor

HF’nyug=nyugalmi pulzus = pl. reggel felkelés előtt

0,6=aerob tréning 60%-os terheléssel


Példa: Adott egy 40 éves nő, akinek nyugalmi pulzusa 60 szívverés percenként. HF’tr = HF’max 220-40=180 - HF’ nyug 60 = 120 ) X 0,6 + HF’nyug 60 = 132

(180-60) X 0,6 + 60 = 120X 0,6 +60= 72 + 60 = 132 a felső határérték


Ha a terhelés 60%-nál több, akkor már izmainkat fejlesztjük.



A terhelés 100 wattnál nem lehet magasabb, mert akkor izomgörcs léphet fel, a normál csapásszám 60-80 csapás/perc, s a nyomás ne emelkedjen 40mb fölé!


A maximális pulzus meghatározása:


180 mínusz az életkor mínusz 10%, vagyis egy 40 éves hölgy esetén: 180 – 40 – 14 = 126


Az ergométer beállítása


narancsbőr a felsőcombokon és a fenéken:

a terhelés a testsúly max. 0,8 – 1 szerese lehet, tehát 60 kg esetén 60 X 0,8 = 48 watt vagy 60 X 1 = 60 watt a pedálszám 50-70 csapás percenként, a nyerget a legmagasabb fokozatra kell állítani, a vákuumövet pedig teljesen letolni, úgy hogy az egész alsótest nyomás alatt legyen


csípő és hastáji zsírégetéskor

a terhelés a testsúly max. 1-1,5 szerese lehet, tehát 60 kg esetén 60 X 1 = 60 watt vagy 60 X 1,5 = 90 watt a pedálszám 60-80 csapás percenként, a nyerget a legalsó fokozatra kell állítani, a vákuumövet a mell alatti részig felhúzni, hogy a gyomor és a has is nyomás alá kerüljön

49. ujlany (válaszként erre: 47. - 3a8f3f8f11)
2011. júl. 11. 21:55

Az az igazsag, hogy amikor nekem ezt odaadta, sirva fakadtam, mondtam neki, hogy en ettol soha nem fogok fogyni. Megegyeztunk, hogy csak ket hetig probaljam. En is ezt tanacsolnam neked, hogy probald meg egy hetre, es tenyleg mindig ugyanabban az idoben.

Amikor ra voltam allva, nekem mar a szervezetem is jelzett, hogy mikor kell enni.


Es gyakorlatilag azonnal beindult a fogyas.

em jo keveset enni, csak nehez megtalalni azt a pontot, ami meg eppen nem sok.



Egyebkent a dietetikusom azt vallja, hogy tok mindegy milyen fogyokurat folytat az ember, ha eleg sokaig csinalja, akkor le fog tole fogyni.

48. 3a8f3f8f11 (válaszként erre: 46. - Ujlany)
2011. júl. 11. 21:49
Aki megteheti....:D
47. 3a8f3f8f11 (válaszként erre: 44. - Ujlany)
2011. júl. 11. 21:48

mondjuk én is igyekszem 5x enni egy nap, de legalább 4x.. bár nem ugyanabban az időben van ez mindig, de majd erre megpróbálok figyelni hátha számít.

Nagyjából ilyeneket eszek amúgy én is, de nekem ez egy kicsit sok, szerintem ettől már nem fogynék.. De különben nagyon jó, tetszik, csak majd egy kicsit csökkentek rajta:D

46. ujlany
2011. júl. 11. 21:44

egyebkent az egyik leghiresebb celeeb, aki hypoxi manias,az meglepo modon egy ferfi. Robbie Williams.

O vett is egyet maganak otthonra. A mazlista, :-)

45. ujlany (válaszként erre: 43. - Firegun)
2011. júl. 11. 21:41

hu, ezt irigylem... :-)

foleg, hogy dieta nelkul.

Egyebkent en is ezt lattam a szalonban, van akirol szinte olvadtak le a kilok, de azert a tobbsegrol nem.

44. ujlany (válaszként erre: 42. - 3a8f3f8f11)
2011. júl. 11. 21:40

kb. 12 kilot.

De foleg az elejen volt fontos, hogy tartsam, mert en elotte nagyon rendszertelenul ettem, es a napi 5 etkezessel be kellett rugni az anyagcseremet.

2011. júl. 11. 21:33
mikor én voltam 7 alkalom után majdnem 8 cm ment le a hasamról és a combomról is ment, már nem emléxem mennyi... nem tudom mitől függ, hogy kinek mennyi megy le, én nem is fogyóztam igazán közben.
2011. júl. 11. 21:08
És mennyit fogytál ezzel a diétával?
41. 3a8f3f8f11 (válaszként erre: 39. - Ujlany)
2011. júl. 11. 21:07
Már küldtem is és kösziii
40. green angel (válaszként erre: 39. - Ujlany)
2011. júl. 11. 21:01
Köszönöm szépen....
39. ujlany
2011. júl. 11. 21:00
megvan a dieta, aki atkuldte az email cimet, annak mar kuldom is.
2011. júl. 11. 20:59
Na ez az!!! Egyszerűen fel tudnék robbanni mérgemben, hogy kínlódok, fogyózok, bizakodom és úgy tűnik én vagyok a hunyó....
37. ujlany (válaszként erre: 35. - 3a8f3f8f11)
2011. júl. 11. 20:56
ez tenyleg igy van :-)
36. ujlany (válaszként erre: 34. - 3a8f3f8f11)
2011. júl. 11. 20:55

hat ezert jo errol beszelgetni, minel tobb tapasztalatot tudunk annal jobb.

egy biztos, ha fogytal tole, akkor ez tenyleg jo neked.

Egyebkent en a 8 ora feherjeevest SOHA nem tartottam be. En edzes utan is szinte mindig szenhidrattartalmut ettem., egyszeruen azert mert amint eszembe jutott, hogy ez most tilos, annal inkabb azt akartam. Persze nem tabla csokikat ettem....A dietat keresem, de 2007-bol kellene egy levelet megtalalnom, (akkor elkuldtem valakinek), ugyhgoy lehet, hogy csak holnapra lesz meg.

35. 3a8f3f8f11 (válaszként erre: 33. - Ujlany)
2011. júl. 11. 20:53
Pontosan, egyet értek. És nagyon utálom mikor arra fogják azért nem fogysz mert túl stresszes vagy.. na köszi, ha működne amiért fizetek, talán nem stresszelnék....:D
34. 3a8f3f8f11 (válaszként erre: 28. - Ujlany)
2011. júl. 11. 20:51

nem tudom, én úgy tudom fokozatosan kell, és nekem ez be is jött, első alkalommal 15 alkalmas bérletet jártam le a végén már erős vákummal, a 80-as határ miatt 90-95-el tekerve és nekem több centi is lement mindenhonnan. Csak nem volt pénzem folytatni. Most újrakezdtem, már másik csaj van és ő is mindent így mondott és így állít, de még csak 2x voltam, így nem tudom milyen eredménye lesz.


Nekem a legnehezebb a diéta.. Hogy utána már semmi szénhidrát, mindig elfelejtem és már mikor majszolom a kis banánom akkor jut eszembe, hogy hopp ezt nem lehetett volna...:D De ez elsőre is így volt, nem tartottam a diétát még is mentek le centik, tehát én azért gondolom hogy az jó ahogy nálunk csinálják..

33. ujlany (válaszként erre: 32. - Green angel)
2011. júl. 11. 20:50

persze, ezt neke is mondtak.

de szerintem meg kell nekik mondani, hogy X ideje csinalod ezt igy. Ha ezen nem valtoztattok, akkor mitol lenne eredmeny? mrt hogy az ember ugyanazt ismetelgeti ami hatastalan, attol nem.

Szerintem nekik is az az erdekuk, hogy elegedett legyel.

2011. júl. 11. 20:47
Mindenképpen jelzem az elégedetlenségem, de eddíg amikor szóbahoztam, azt mondták, ne stresszeljem magam! Mert így nem lesz eredmény..............
2011. júl. 11. 20:46
Különben én is azt tanácsolom, hogy menj vissza és nem kell cirkuszolni, de mond meg hogy egy centit sem fogytál és nem ezért fizettél, vmit csináljanak másképpen..
30. ujlany (válaszként erre: 24. - 3a8f3f8f11)
2011. júl. 11. 20:46

es te ettol fogsz, mert az nagyon meglepne, :-)


nem is ertem, hogy tudsz a zsiregeto zonaban maradni.

29. 3a8f3f8f11 (válaszként erre: 27. - Ujlany)
2011. júl. 11. 20:45
Ha nem vagyok nagyon tolakodó, elkérhetem én is azt a diétát esetleg?:)
28. ujlany (válaszként erre: 24. - 3a8f3f8f11)
2011. júl. 11. 20:45

nem, ez szerintem nem igy van,mert az egyik tenyezo, az a kotoszovet erossegetol fugg.

Onnan tudom, hogy egyszer 2 4 helyett 4 2-re allitottak, es amikor eszrevettem, szolt a szalon tulaj, hogy allitsak le es inditsak ujra, mert a vakum most ugy sziv mintha egy neger no ulne a gepben. (magyaran nekik sokkal erosebb a kotoszovetuk).

ugyhogy mondta (viccbol), hogy mindjart kiszivja a teljes belsomet a boromhoz a gep, ha igy folytatjuk.

27. ujlany (válaszként erre: 23. - Green angel)
2011. júl. 11. 20:43

megmondom oszinten, en lecsokkentenem heti haromra, igy penzt s sporolnek, es azon az egy kieso napon inkabb egy kis ingyen sportot folytatnek.

tudom mit erzel, en annyiszor voltam frusztralt, es elkeseredett ez miatt. Igaz, nekem az elejen gyorsan elindult, es utana lassult be.

Szerintem ez egy nagyon jo modszer, csak sajnos gyozni kell penzzel.


Szerintem ne add fel semmikeppen sem. Ha akarod, megkeresem es atkuldom azt a dietamat, amit en 3 eve kaptam, es amivel azonnal megindult a fogyas. Kicsit majd atigazithatod a sajat igenyeid szerint (de nem nagyon). A lenyeg, hogy mindenbol zsirszegenyt kell enni, napi 5-szor taplalkozni stb.

Nekem ez az egyetlen modszer amivel fogyni tudtam, es 86 kilorol a legalacsonyabb sulyom harom eve 72 kilo volt, amit imadtam, sokaig tartottam is, aztan feljott egy kicsi, es ezt mos kinszenvedes leadni.

De ne add fel. Tenyleg.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook