Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem megyek férjhez, nekem jó a másé is. Csak a szép oldalát... fórum

Nem megyek férjhez, nekem jó a másé is. Csak a szép oldalát... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2 3 4 5 6 7
59. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 57. - Globus)
dec. 16. 11:54
Szerinted hány pasi, férj dobja be a bugyit a mosógépbe?
58. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 56. - 996b40d6f5)
dec. 16. 11:53

Te is tudod jól,az ember ilyet kínjában kérdez.

Ha azt írom 5, 25, ...akkor elhiszed? Dehogy, mert nem fogadod el, hogy lehet ilyen is. Látod, neked lebeg a szemed előtt a pénz, írtam nem vagyok aranyásó.

Egyszerűen van önálló egzisztenziám, sosem mennék bele olyan kapcsolatba, mint teszik itt sokan, beleragadva egy kiszolgáltatott, bántalmazó kapcsolatba, ahonnét, azért nem lép, mert nem tud egyedül, vagy gyerekkel, gyerekekkel együtt megélni. Szenvednek inkább. De ők a jók a számodra, és a hasonlóan gondolkodóknak, hiszen karikagyűrű villog az ujjukon. Igaz nem él, sok nő csicska, kiszolgáltatott , de hát na ő az elvárásoknak megfelel. A statisztikák mit is mutatnak, hány százalék a válások aránya? És akkor még nem beszéltem a sok boldogtalan kapcsolatról. Akkor ki is a hülye? Ki ül fordítva a lovon? Pont tőlem nem kell féltened a pasid. Nem férjvadász vagyok. Írta valaki majd öregen, egyedül. Hányan sírnak, hogy le sem carja a gyereke, vagy külföldön él? Nekik mennyivel jobb? Nem akarok erre a világra gyereket. Férj. Honnét tudja bárki, ki marad és ki megy előbb? A társam nem betegápolásra szeretném kárhoztatni. Ez az én felfogásom, fogadd el, te és más meg élje úgy az életét ahogy neki jó nem nekem fáj az sem, ha valaki meg beleragad a boldogtakan életébe. Nem tudom itt hányan pont utóbbiak, ahogy ti sem tudhatjátok,hogy én boldog vagyok-e így?

57. globus (válaszként erre: 48. - 80ASIQ)
dec. 16. 11:18
Manapság nem nagy kunszt bedobni a mosógépbe.
56. 996b40d6f5 (válaszként erre: 30. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 16. 11:11
Hányan? És miért nem lettél a feleségük? Túl csórók voltak? Nem volt bejárónőjük? 😄
55. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Andi6020)
dec. 16. 09:51

Miért gondolod? Mert le mertem írni?

Aki állandóan itt lóg, minden témához hozzászól,az biztos elégedett, boldog? Mindenki annyit hazudik magának, amennyit akar, nekem nem fáj.

54. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Amaunet)
dec. 16. 09:47
Magadból indulsz ki ugye?
dec. 16. 09:33
Nem azt írtam, hogy állandóan itt vagy , hanem, hogy tag vagy egy ideje.
52. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 50. - Flóra76)
dec. 16. 09:31
Nem tanyázom itt állandóan. Ehhez nem kell itt bámulnom a képernyőt, hogy lássam, ha belépek, ki van itt állandóan.
51. apeeng (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 16. 09:27

Kedves fórumnyitó! Igazad van...kicsit rögös út...

én is ezt vallottam...amíg másnak van felesége, addig nekem minek?..


A borzasztó az, hogy rengeteg a bosszúszex.

50. Flóra76 (válaszként erre: 49. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 16. 09:21

Azon gondolkozom, ki lehetsz.. Ha Józsi írásait ismered, itt tanyázhatsz már egy ideje.


Éljenek a hétvégi kamufórumok!!

49. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 43. - Józsibirka)
dec. 16. 09:18
Ismerlek, tudom, nincs hoppá,de mentség sincs.
48. 80ASIQ (válaszként erre: 46. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 16. 09:17
Nem Neked kell a gatyájukat mosni.
47. 80ASIQ
dec. 16. 09:17
Volt egy tényleg helyes kolléganőm aki ugyanezt mesélte nekem. Megdöbbentem, mert az volt a véleményem, hogy neki ennél több járna! De ráhagytam. Ha neked így jó, hát legyen így. Aztán az a kapcsolat megszünt és most már saját férje van a hölgynek, ahogyan az elő van írva. Örülök, hogy így alakult!
46. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 44. - K-né Zsóka)
dec. 16. 09:15
A lényeg ebben, hogy sosem vagyok egyedül, csak akkor, ha magányra vágyom. És nem naponta váltom a férfiakat. Hidd el, nagyon tudnak ragaszkodni, mert tudják bármikor mehetnek a levesbe.
dec. 16. 09:09
Nem mindegy ki, hogy él? Mindenki úgy alakitja az életét, ahogy neki tetszik.
44. K-né Zsóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 16. 09:05
Szegény te! Álmodsz magadnak egy életet, mert így könnyebb elfogadni, hogy egyedül vagy?
43. Józsibirka (válaszként erre: 42. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 16. 08:53

A íráson, Az nem újdonság, de nem ám....🙂


Tudok rólla! 😄


Hoppsára!

42. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 40. - Józsibirka)
dec. 16. 08:52
Én meg a helyesírásodon nevetek, az is szórakoztató ám.
41. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 24. - De16c8f9e6)
dec. 16. 08:50

A riheronggyal csak óvatosan!!!! Ostoba, aki ismeretlenül ítélkezik.

Hány férjezett nőről olvastam én már itt, aki ráadásul gyereket is hozott a világra, hogy félrelép. Még rá sem mondom, hogy Q, nem ismerem miért teszi. Talán, mert már a kedves férje nem érezteti vele, hogy nő, vagy csupán hajtja a vére? Közöm nincs hozzá.

40. Józsibirka (válaszként erre: 34. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 16. 08:47

Pffhúhha,


Azt is tudnod kell , mert te okos valami vagy , hogy nevetünk ki tégedet ! Tudod,

Mi tuggyuk! 😄


De írjad,

elolvassuk, mondom szivesen elolvassuk! 😄

39. 7fe8f5417a (válaszként erre: 36. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 16. 08:44
Nem a nevükben ,én házas vagyok ezert nem értelek.
38. 7fe8f5417a (válaszként erre: 30. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 16. 08:43
A te életed !
37. Süti 2 (válaszként erre: 30. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 16. 08:42

Persze ,lehet h van ilyen nő is mint te aki így érzi jól magát.

Én másképp látom a vilagot ,de megértelek.

36. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 27. - 7fe8f5417a)
dec. 16. 08:41
Pasi vagy, hogy a nevükben nyilatkozol?
35. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 33. - Nikice)
dec. 16. 08:39
Végre számomra egy tökéletes hozzászólás. Bölcs nő vagy!
34. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 31. - Józsibirka)
dec. 16. 08:37

Már megint meg akarsz felelni a többségnek. Pont ezért nem kellene nekem állandóra pasi.

A mutasd már magad, haha. Ez az udvarlás nem jön be.

Ha hülyíteni akarnék bárkit is, akkor tennék ide olyan fotót, hogy nem tudnál a vágytól aludni, ébren is almodnál.

33. Nikice (válaszként erre: 30. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 16. 08:35

Nem lehetetlen elképzelni, amit írsz, lehet erről az oldalról mind hasonlót szeretnénk, csak a szépség pl mulandó, a másik oldalról meg jó tudni, mi van, ha nekem kell “ápoló, vagy szakács”. A férjem végigtolt velem tavaly egy olyan időszakot, amit egy szerető aligha. Szorongatta a kezem, mikor a legjobban féltem, nem szexelni akart, és én sem nyakláncra vágytam abban a helyzetben. Mert az élet sajnos nem csak a csudijó dolgokról szól, de nyilván érthető, hogy szeretnénk azt választani a lehetne. Kérdés, van-e mindig választás.

Vigyázz a szívedre, mert ez csak addig mókás, amíg fülig szerelmes nem leszel, és szenteste hiába dob egy szívet, hogy bár veled lehetne, ha a tied darabokban lesz.

32. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 29. - Józsibirka)
dec. 16. 08:30
Kis huncut, na ugye ki lehet a pasit csalni belőled?
dec. 16. 08:29

Vasárnapra vártunk eféle nyitókat, 😄



Na mutasdmá magad ,


Nemmered he?


Gondoltuk!

30. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 27. - 7fe8f5417a)
dec. 16. 08:26
Ha tudnád, hányan szerettek volna már az oltár elé vezetni, nem szajha vagyok,független csinos nő. Olyan nehéz ezt elképzelni, hogy csak a jó kell az életembe? Nem akarok ápoló, takarító szakács stb. lenni, aztán itt sírni,hogy megcsaltak, elhagytak. Mert a legfőbb téma a főzésen, fogyókúrán kívül ez itt.
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook