Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem megyek férjhez, nekem jó a másé is. Csak a szép oldalát... fórum

Nem megyek férjhez, nekem jó a másé is. Csak a szép oldalát... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2 3 4 5 6 7
dec. 19. 22:22
Még mindig nem mentél férjhez? :D
148. timycat (válaszként erre: 147. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 19. 21:59

Akkor hajrá, csak bátorság, önbizalom nélkül nehéz, de te tudod.


Hasraesést pedig nem vártam, csak hangosan felnevettem azon hogy biztos egy kikímélt naíva vagyok.

147. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 146. - Timycat)
dec. 19. 21:44

" Amúgy ha valakinek rengeteget köszönhetek az férjem, aki soha de soha nem hagyna cserben, mert ő nem olyan ember, ahogy én sem hagynám sosem carban. Az hogy mi együttvagyunk 20+ éve az óriási bátorság, szerencse és bizalom mindkettőnk részéről."


Gratulálok, jó ilyet is hallani. Maradjon is így, őszintén azt kívánom !


"voltam ügyvéd, gazdasági és büntetőügyekkel, meg egy nagyvállalat jogi osztályànak vezetője... valóban fogalmam sincs az életről, politikáról meg úgy általában a világról."


Na ettől pont nem esek hasra, volt ilyen szakmákhoz is szerencsém, a diploma sem minden, ó mennyi lütyőt ismerek.


"Szélesítsd a látókört de tényleg."


Köszi, a tanácsod nélkül is ezt teszem folyamatosan. :)

Talán azért sikerül ilyen jól ellavíroznom az életben.


Azt meg , meg ne mond már nekem, hogy mi a jó!!

Jól tudom menedzselni az életem.

146. timycat (válaszként erre: 133. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 19. 21:33

Igen én naiv vagyok és ki vagyok kímélve 😂 voltam ügyvéd, gazdasági és büntetőügyekkel, meg egy nagyvállalat jogi osztályànak vezetője... valóban fogalmam sincs az életről, politikáról meg úgy általában a világról.

Valószínűleg azért mehetek idén "nyugdíjba" (legalább is egyelőre semmi kedvem dolgozni) 40 évesen mert úgy éltem mindig is, hogy jólvanezígy. Igaz Facebookom nincs, de nem is onnan meg rinyaoldalakról szocializálódtam. Amúgy ha valakinek rengeteget köszönhetek az férjem, aki soha de soha nem hagyna cserben, mert ő nem olyan ember, ahogy én sem hagynám sosem carban. Az hogy mi együttvagyunk 20+ éve az óriási bátorság, szerencse és bizalom mindkettőnk részéről.

Megcsalás még mindig nem tudom mit értesz alatta... Megcsalás valakinek már a gondolat, vonzalom az, vagy egy csók, egy egyszeri kóbor numera, vagy a rendszeres szex vagy még az sem hanem az érzelmek kialakulása más felé vagy a legrosszabb a szövetség elárulása. Szélesítsd a látókört de tényleg.

145. PöttyösPanka (válaszként erre: 144. - Tumbo2)
dec. 19. 15:32
:D
144. tumbo2 (válaszként erre: 143. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 19. 15:17
talán kapok egy gyémántot.elvégre minden nő megérdemelné.
143. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 141. - Tumbo2)
dec. 19. 14:23

Nálad is fiú a láthatáron?

A klip előtt székrekedés reklám volt, gondoltam, na te szegény, ez car ügy. :D de jobb, mintha hasmenése van valakinek.

142. tumbo2 (válaszként erre: 140. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 19. 14:19
még nem publikus,
141. tumbo2
dec. 19. 14:19
140. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 139. - Tumbo2)
dec. 19. 14:16
Mi az izgalom rárgya?
139. tumbo2 (válaszként erre: 138. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 19. 14:13
ugye? bár kötögetni egyikünk sem tud, de én most nagy izgalomban vagyok.
138. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 135. - Tumbo2)
dec. 19. 14:04
Ketten kötögetnétek otthon. Milyen szép is lenne.
dec. 19. 14:03

Ha neked az, hát az. Más szemüveget hordunk.

Nekem az is fontos lenne a sok más elvárás mellett, ha mellettem elköteleződne valaki, hogy ne csaljon meg, minden másra meg ott a Provident, akarom mondani a függetlenség. Ismerem magam, se mást, se magam nem teszem ezzel boldogtalanná.

136. tumbo2 (válaszként erre: 124. - Libikóka)
dec. 19. 13:55
én már addig jártam a mellékutcán,máshol nem is tudnék,egy filmből.
135. tumbo2 (válaszként erre: 123. - Fidel)
dec. 19. 13:53
és akkor egy öregedő lánnyal unatkoznék.azért szültem volna a gyereket,hogy ne unatkozzak egyedül?
dec. 19. 13:33
Úgy csinálsz, mintha az élet alfája és omegája a hűség/megcsalás kérdése lenne. Ez tényleg elég szűk látókörre vall.
dec. 19. 13:21

"Azt írtad okos, szép, független nő vagy, mégis szűk a látókör ha egy rinyaoldalról vonod le a következtetéseket."


Ezt még nem mondták rám, hogy szűk látókörű vagyok. De ennek is egyszer el kellett jönni.

Hidd el ez az oldal is , ha nem is reprezentatív, de bizony sokat elárul az emberi életekről.

Nem visszavágás akar lenni, de te meg naiv vagy valószínű, olyan, akit védtek minden rossztól, te meg belesüppedtél, hiszen jól van az úgy.

Vannak bőven ilyen ismerőseim is, nincs TV, mert még véletlen felidegesítenék magukat, nem néznek , hallgatnak politikát, mert jaj, ők azt nem bírják.

Persze lehet így is élni, attól én még szeretem is őket, csak a valóságtól teljesen elrugaszkodottak.

Most néztem be a Face oldalra. Feltette az " A nő" a kérdést, szerintük, hány férfi csalja meg a párját, nagyon sokan válaszoltak rá, direkt végig olvastam, KETTEN adták azt a választ, hogy nulla. Akkor nem hiszem, hogy én megyek szemben a forgalommal.

132. timycat (válaszként erre: 131. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 19. 00:26

Ha ebből az oldalból meríted a tudást.... már rég rossz.


A környezetemben egyetlen nőnek sem olyan az élete amit leírtál, pedig más-más életutat futottunk, aztán mégsem.

Biztos szerencse, hogy normális azaz támogató, segítő társaink vannak és nem csőd az életünk.


Írtam már, az hogy valaki jól van az sosem hír, a rossz dolog az a hír, persze hogy azt olvasod.


Azt írtad okos, szép, független nő vagy, mégis szűk a látókör ha egy rinyaoldalról vonod le a következtetéseket.

131. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 130. - Timycat)
dec. 18. 22:24

Az általános életet nézve, befejezik a tanulmányaikat, ha sikerül jó munkahelyet talál, de az átlagnak nincs hátszele, tehát albérletben kezdi az életét, egyikük fizetése, tehát szinte elmegy az albérletre. Majd ilyen-olyan kölcsönöket felvesznek fel egy saját otthonhoz. A nő szül 30-40 évesen gyereket, apa dolgozik, alig jut egymásra idejük. Feszültek. A nő sír, egyedül van egész nap, rabszolgája a családnak, pasi nyafog már nem nő a feleségem, állandóan fáradt, elhanyagol.

Ha ebből galiba van sokan nem tudnak lépni a közös adósság miatt, vagy egyiknek, vagy másiknak nincs semmije.

A gyerek 14 éves koráig szépíti talán az életüket, utána a saját életüket járják.

Karácsonykor talán megtalálják az idős szülőt.

Ez az oldal kész pszichiátriai tanulmány lehetne. Hányan panaszkodnak, hogy kín a szüleihez menni, álságos világ. Hány nő is csalja a párját?..lépne, de nem tud, mert nem arra gondolt fiatalon, hogy először önmagát valósítsa meg, legyen egzisztenciája. Most meg poshadnak, dagonyáznak sokan egy pocsolyában, miközben rózsaszínmázasan kezdték az életüket.


Legalább én tudom mit kapok, és tudatom mit várhatnak tőlem.

130. timycat (válaszként erre: 129. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 18. 22:02
Ha szerinted ebből áll egy kapcsolat akkor jobb is ha nem állsz össze senkivel.
129. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 127. - Timycat)
dec. 18. 21:57
Hogy nem én várom, hol a francban lehet, nem én mosok, főzök, takarítok rá. Nem nekem nyafog, mi a kaja?
128. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 123. - Fidel)
dec. 18. 21:55

65-70 évesen remélem még járom a világot, lesz hozzá egészségem, pont azért, mert nem amortizál le pszichésen, fizikailag senki.

Már feltettem a kérdést, felteszem újból, ha férjhez mennék, az garancia lenne, hogy nem leszek egyedül? Vagy lecserél fiatalabbra, netán eltávozik az élők sorából.

Gyerek: Nem szeretném magamhoz láncolni, és hányan vannak, ahol a szülő, és ahol a gyerek van másik országban? Főleg most az utóbbi a jellemző.

127. timycat (válaszként erre: 126. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 18. 21:54
De te nem vállalod a játékot. Mondván majd nem lesz hű, de nem tudni ez alatt pont mit értesz, ha azt amit az átlag pl a szexet, akkor így is nagy eséllyel közös használatú kanid van, tehát mivel is vagy most előrébb?
126. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 125. - Timycat)
dec. 18. 21:49

"Nem tudod elképzelni, hogy téged majd nem csalnak meg?"


A pakliban bármi benne van, túl sok nő naivan gondolja, hogy őt ugyan nem, pedig komolyan mondom alig ismerek valakit, akihez hű a párja.

125. timycat (válaszként erre: 122. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 18. 21:37

Nem tudod elképzelni, hogy téged majd nem csalnak meg? Látod erre mondtam az elején, hogy hiába adod elő a "femme fatale"-t bizalom- és önbizalom hiányban szenvedesz. Nem azért vagy így, mert ennél nem lehet jobb, hanem hogy ne sérülj.


Na meg ugye kinek mi a megcsalás.

124. libikóka (válaszként erre: 123. - Fidel)
dec. 18. 21:23
Változunk,,attól hogy valaki most mellékutcát választ,,lehet már 10 év múlva más lesz kedvére való.
123. fidel (válaszként erre: 122. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 18. 21:13
Kíváncsi leszek ,hogy 65-70 évesen egyedül ,mikor már ráncosodik az atraktivitás és csökken a kereslet, - mikor napról-napra növekszik az egyedül töltött unalmas órák száma...,na de a Te dolgod!
dec. 18. 20:53

Lányok, álljon meg a fáklyásmenet egy percre, aztán lehet tovább elmélkedni!

Itt már az egyenjogúságot adjátok a számba, sehol nem írtam.

Én nem tudom ki, hogy ismerkedik, én még nem ismerkedtem úgy, hogy a pasi úgy mutatkozik be, hogy...."Szia, Miklós vagyok, és nős". Nem anonim alkoholisták klubjába járok. Elkezdtetek egy történetet összeállítani. Nekem űrhajósnak, Nobel-díjasnak kellene lennem. Teszitek úgy, hogy fogalmatok sincs ki vagyok, mi a végzettségem.

Nem veszélyeztetek egy családot sem, hiszen pont nem akarom magam mellé, nem akarok orvul teherbe esni, és így magamhoz láncolni, a "szerencsétlen elhanyagolt" pasit.

Mondjátok már meg, ha valaki félrelép egy nővel, az csakis a nő hibája? Ha otthon minden rendben, akkor kikacsintgat a kapcsolatból az ártatlanja?

Na, pont ezért nem kell nekem állandóra egy sem. Ez van szinte a legtöbb pasival a munkahelyemen, a társaságomban. A feleségeik meg szentül meg vannak győződve, hogy őket, ugyan nem csalja a férje, párja soha. Persze.

121. timycat (válaszként erre: 120. - PöttyösPanka)
dec. 18. 19:34
Az biztos, ezt nem is vitattam.
120. PöttyösPanka (válaszként erre: 118. - Timycat)
dec. 18. 19:05
A női egyenjogúság magában foglalja azt, hogy egy nő is érvényesülhet férfias terepen. De a női egyenjogúság meglehetősen téves értelmezése az, hogy egy nőnek ne legyen saját férje, és más nők férjével létesítsen viszonyt.
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook