Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ha bemegyek egy könyves boltba, melyik német nyelv könyvet ajánlod nekem? Tanultam már németül, de most szeretnék egyedül újra tanulni. fórum

Ha bemegyek egy könyves boltba, melyik német nyelv könyvet ajánlod nekem? Tanultam már németül, de most szeretnék egyedül újra tanulni. (tudásbázis kérdés)

2012. febr. 9. 14:29

start, unterwegs, themen ezek mind jók

vagy Lazán németül sorozat

(jobb a könyvet megvenni, de ezek egyébként netről is letölthetőek, ha bele akarsz nézni vagy ilyesmi - végigvenni azért nem mindenki tudja online, mert nem tud annyit ülni a gép előtt, könnyebben belefárad a szeme + ilyenek...)

10. szimonic (válaszként erre: 9. - Sanka02)
2012. jan. 22. 11:33
erre is a startot ajánlom, alapszókincsnek a könyv szókincsét, plusz az adott szakmához gyűjtse össze a legfontosabb szavakat, tanuljon kész mondatokat az első pár leckéből, legalább egy alap nyelvtantudás legyen meg, kb 5-6 lecke
2011. dec. 29. 05:16
Nekem olyan segítség kellene, hogy egy ismerősöm aki soha nem tanult németet, kimenne dolgozni, és szeretne vmennyit tanulni németül. Segíteenék felkészülni neki, milyen könyv volna a legjobb?
8. homern (válaszként erre: 5. - Szimonic)
2011. dec. 28. 22:05
Mi gimiben ezekből tanultunk,én is szerettem.Még most is megvannak,ha lesz időm újrakezdem :)
2011. dec. 28. 20:47
középiskolástól felnőttig
6. 6208ad5eaa (válaszként erre: 5. - Szimonic)
2011. dec. 28. 20:39
tanárként, milyen korosztályra gondolsz?
2011. dec. 28. 20:25
én tanárként mondom, a Start-ot szoktam ajánlani egyedül tanulásra, nyelvtana szájbarágós, szószedet van minden leckénél, sok-sok feladat a mf-ben az egyes leckékhez és a szókincse is viszonylag modern
2011. dec. 28. 20:23
pons csomagok
2011. dec. 28. 20:19
Én a themen-ből tanultam. Elég jó témákkal foglalkozik, nem unalmas.
2011. dec. 28. 20:14
Szóval nem ismerem a német nyelvkönyveket és érdekelne melyik jobb a másiknál esetleg miért? Tudnátok segíteni és ajánlani egy-két könyvet, mégis melyiket vegyem le a polcról? Köszönöm!
2011. dec. 28. 20:13
Ha bemegyek egy könyves boltba, melyik német nyelv könyvet ajánlod nekem? Tanultam már németül, de most szeretnék egyedül újra tanulni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook