Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem megyek férjhez, nekem jó a másé is. Csak a szép oldalát... fórum

Nem megyek férjhez, nekem jó a másé is. Csak a szép oldalát... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2 3 4 5 6 7
89. timycat (válaszként erre: 86. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 17. 12:31

Az én házasságom is rendben van, persze vannak rosszabb időszakok, de nem törvényszerű hogy el lesz bacva,főleg ha ketten dolgoztok rajta.


Azt írtad független, okos, szép nő vagy, akkor mit veszíthetnél egy házassággal? Ha nem jön össze továbblépsz, ennyi, nem tudsz veszíteni.


Ami a romantikát illeti egy kapcsolatban az mindkét felen múlik, dolgozni kell rajta. Mi huszonév után is úgy élünk mint a friss házasok, hát meló az van benne, nálunk is volt ellaposodás, de mára már természetes, hogy energiát kell fektetni egy kapcsolatba.


Azt ne írd hogy azért mert téged ez nem érdekel, mert ami nem érdekli az embert arról nem ír ki vallomást/fórumot.

88. tumbo2 (válaszként erre: 86. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 17. 12:26
a lányom azt mondta,soha nem fog férjhez menni,sok barátja volt,házaspárok is,de egy jót sem látott.de aztán sikerült neki.rendes,okos,barátságos ember.igaz már nem fiatalok.
dec. 17. 12:23

Visszaolvasva tényleg durva, lehetne szebben is írni, de a lényeg ez, hogy a pasik legyenek oda értem, és ne én epekedjek. Idáig működik. Sosem esem pofára? Ki tudja, mit hoz a holnap? De, ha ez a 20 év telt el csodálatosan, már meg érte. Nagyon kevés kapcsolatban mondhatják el, hogy ennyi ideig, mindig van az életükben új varázs.

Ezek a kapcsolatok, nem 1 naposak, nem is egy hónaposak, addig tart, amíg nekem jó, ha követelőzővé válna, már nem olyan, akkor lépek.

86. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 85. - Timycat)
dec. 17. 12:18

Írtam valahol, hogy több lennék? 20 éve működik így tökéletesen az életem, drámák, veszekedések nélkül.

Nem kevés embert ismerek, 2 házaspárt ismerek, akinek talán tökéletesen működik az élete, legalábbis látszatra. Az arány nagy silány. :/

85. timycat (válaszként erre: 80. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 17. 12:05
Nem bűn, ezt hívják önbizalom- és bizalomhiánynak. Bízni önmagunkban és a másikban,hogy jó lesz, boldog lesz. Lehet hogy nem sikerül, de esélyt sem adsz, mert félsz a kudarctól. Az élethez bátorság kell, neked nincs. Ami nem baj, csak ne gondold már hogy te ettől több lennél bárkinél is.
84. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 17. 11:49
Az férjhez menés nem egyenlő a rabszolgasággal, kár hogy csak ilyet láttál.
dec. 17. 11:21

Nekem most csak ezen akadt meg a szemem: "gebedjen meg értem". Minden más egyértelmű, de ez a gebedjen meg értem... ezt nem értem.

Hány nős pasit küldtél sírba?

82. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 81. - De16c8f9e6)
dec. 17. 11:17

Miért szeretnéd, ha mindenki úgy gondolkodna, mint te, miért nem tudod elfogadni, hogy más mástól boldog? Vannak egyéniségek.

Attól mert nekem egy bizonyos szín fazon áll jól, tudomásul veszem, vannak akiknek ez rettenetes lenne.

Az elven, élni és élni hagyni, még akkor is, ha ez nagyon bosszant téged is, és másokat is.

81. de16c8f9e6 (válaszként erre: 80. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 17. 11:09
Álom, álom édes álom. Keresd meg a szerelmed, anélkül semmi az ember.
80. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 75. - De16c8f9e6)
dec. 17. 11:07

Lehet valaki ezt tapasztalta, de én meg, nem így élem meg. Sosem kezdeményezek, ha valaki szimpatikus veszem a jelet, de nem árulok zsákbamacskát. Nehogy azt hidd, hogy komolyan veszik.

Nem bonbonról van itt szó, nem is egy Lexusról.

Nagyon szép utazásokról, esti összebújós sétákról, kellemes beszélgetésekről,gyertyafényes vacsorákról.

Na, ezt még nem láttam hosszútávú házasságokban. Mert lehet azt mondani átmegy szeretetbe, de még ez sem igaz mindig, inkább egymás megtűrése. Én nem akarom sosem feladni magam, ha ez bűn többeknek, akkor nevezzük bűnnek.

dec. 17. 10:57
Most várja épp a Balázskát az otthonába, hogy együtt megegyék a pörköltöt, aztán az lelépjen haza. :)
78. de16c8f9e6 (válaszként erre: 50. - Flóra76)
dec. 17. 10:56
A Józsi az. :D
77. tumbo2 (válaszként erre: 50. - Flóra76)
dec. 17. 10:53
Józsi,hol vagy,egyefene.
dec. 17. 10:37
Ember, tönkreteszed magad.
dec. 17. 10:36
De csak kihasználnak egy csomag bonbonért. Nem baj? Aztan hazamennek a családi fészekbe, te meg ott maradsz egyedül. :(
dec. 17. 10:34

Sokan nem értettétek meg a lényeget. Pont nem veszem el senkiét. Aki el akarja venni, az magához akarja láncolni. Szó sincs erről, nem akarom, hogy valakiért aggódjak.

Sok rossz házasságot , kapcsolatok látok, kösz erre nincs szükségem. Erre mondják, ha ingyen van a tej, mi a francnak vegyem meg a tehenet?

dec. 17. 00:49
Vedd is csak el a másét, úgy kell azt!
72. Ancsika81 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 16. 22:11

Drágám!


Mindenki máshogy érvényesűl!

🙃😊👍😊🙃


Amíg neked ez jó, ettől érzed többnek magad vagy esetleg boldogabbnak...ne habozz, tedd meg!

Egyszer élünk!!!

Nyilván nem mindegy hogyan és meddig!


Boldogtalan és elkeseredett vagy...

Sajnálom....

Ezen csak Te tudsz változtatni..más nem.


Szép estét

71. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 70. - 8a5caeb182)
dec. 16. 20:57

Mondtam, hogy nem vagy vicces cseppet sem, ne csinálj egyre nagyobb hülyét magadból! Készíts magadnak egy másik vallomást, fórumot, ne találd ezt annyira érdekesnek, hogy itt égesd magad!

Tudod ne keverd a jópofaságot,a pofátlansággal. Ha csupán trágársággal tudsz operálni, nem menő.

70. 8a5caeb182 (válaszként erre: 69. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 16. 20:51

Huuuuu :D Huhuuuu :D


Tartsunk szavazást, ki a primitív itt :D

69. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 67. - 8a5caeb182)
dec. 16. 19:29

Figyu vigyorka!


A 4. hsz.-re reagáltam, ahol nekem egy meleg srácot ajánlgattál. Ha az oroszlán bajuszát huzigálod, ne csodálkozz, ha megmar.

Arról meg, amit töröltek tudok, mert szólt valaki, aki tudja ki vagyok. Vedd vissza magad, mert az rohadtul nem vicces, hanem trágár, primitív!!!

68. Flóra76 (válaszként erre: 67. - 8a5caeb182)
dec. 16. 14:23
Te is azt érzed ki, hogy ő milyen boldog ember?
67. 8a5caeb182 (válaszként erre: 60. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 16. 14:21

Olyan kedves teremtés vagy, árad a szavaidból az elégedettség...


Ja nem :D

66. tien (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 16. 13:50

Én is úgy éreztem,hogy nem való nekem a házasság,a kötöttség és minden ami ezzel jár.

De szerető sem kívántam lenni ,mert ne rajtam múljon egy házasság szétcseszése.

Nem voltam sem boldog,sem boldogtalan akkor.

A sors más utat szánt ,férjem lett.

Más minőségű ez az élet.

Boldogabb .


De mindenki azt csinál,amit akar.

65. tumbo2 (válaszként erre: 31. - Józsibirka)
dec. 16. 13:10
miért utána mész a templomba?
64. hottie (válaszként erre: 58. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 16. 12:53
Nem vagy boldog, ez világosan látszik.
dec. 16. 12:53
Nagyon idegbajosnak tűnsz. Mondták már? Ha annyira kielégítő lenne az életed, nem lennél ilyen. Kinek hazudsz? Magadnak vagy másoknak?
dec. 16. 12:30

Ha magadhoz hasonloan onallo ferfiakkal lognal, tobbel talalkoznal.

Nekem mindegy, hany pasi veszi ki a reszet egy kozos haztartasbol, nekem epp eleg, ha az, aki velem van, megteszi mellettem a magaet.

61. globus (válaszként erre: 59. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 16. 12:23
Enyém be tudja, sőt vasalni is tud. Pont most ért haza, almát hozott. Szoktatás kérdése ✔ Hozzád küldjem, mit kérsz?
60. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - 8a5caeb182)
dec. 16. 12:06
Kösz, meghagyom neked. Én nem szoktam loholni azokra a fórumokra, és ajánlgatni magam, ahol megjelennek a pasik.
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook