Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan és mikor született meg a döntés.....-ferjhez megyek-...? fórum

Hogyan és mikor született meg a döntés.....-ferjhez megyek-...? (beszélgetős fórum)


1 2
2009. aug. 27. 12:39
Szeretettel várom én is és szerintem a többiek is!:)
31. pitypang79 (válaszként erre: 30. - D94544bae9)
2009. aug. 27. 12:04

megigérem úgy lesz!!

ám nem búcsúzom el mert biztos lesznek még kérdéseim és szükségem a segítségetekre.

:-)

2009. aug. 27. 11:59

Nagyon nincs mit! :)

Neked meg kívánok még sok-sok szép percet a Pároddal! Ha sikerült a döntés és megkéri a kezedet tudasd ám velünk! :)

2009. aug. 27. 11:26

igen ám....

és nagyon köszönöm nektek a sok bíztató hozzászólást!!!!jól esik látni ,olvasni , érezni .

Köszönöm!

2009. aug. 27. 11:24
Tényleg szerencsés, hogy mindent meg tudtok beszélni! Március óta még csak fél év telt el, az nem olyan sok! Viszont szerencsés, hogy együtt is éltek, mert ugye, lakva ismerszik meg az ember?! :)
2009. aug. 27. 11:05
igen..egyelőre még sokat sokat beszélgetünk mindenről , szerencsémre ő is beszédes ,mindent meg tudok vele beszélni.ez sokat segít, március óta élek vele együtt.
2009. aug. 27. 10:54
Értem, tehát nem tette még meg, de Te már elmondtad neki, hogy-hogy látod a dolgokat, mit érzel ezzel kapcsolatban! Ez jó, mert legalább tisztába lesz vele, miért vagy bizonytalan és próbál rajta változtatni, ha fontos vagy számára! Mióta vagytok együtt?
25. pitypang79 (válaszként erre: 24. - D94544bae9)
2009. aug. 27. 10:45
szerettem volna elkerülni a kellemtlenséget...hiszen ha megtette volna nem igazán tudtam volna mit válaszolni MÉG neki...még időre van szükségem...ezért próbáltam (nagyon vigyázva ,nehogy megbántsam),tudatni vele az álláspontomat.
24. d94544bae9 (válaszként erre: 22. - Pitypang79)
2009. aug. 27. 10:35

Látod, látod! :)

És különben, megkérte a kezed? Vagy csak feltetted a kérdést?

23. Pocy88 (válaszként erre: 21. - Pitypang79)
2009. aug. 27. 10:23
Nagyon kedves vagy =) Köszönjük szépen. Izgalmas a készülődés, mindenki kérdezi hogy állunk, sok szeretet kapunk a barátainktól, egymástól és fordítva =)
22. pitypang79 (válaszként erre: 20. - D94544bae9)
2009. aug. 27. 10:22

Nagyon szépen köszönöm , a bíztató választ!

Igazad van ebben , belátom, tényleg hülyeség mindig rágodni.

21. pitypang79 (válaszként erre: 19. - Pocy88)
2009. aug. 27. 10:19

Gratulálok nektek és NAGYON NAGYON SOK BOLDOGSÉGOT KÍVÁNOK!!!

A Kék íríszéhez hasonló hosszú boldog éveket!

20. d94544bae9 (válaszként erre: 17. - Pitypang79)
2009. aug. 27. 10:15
Hogy-hogy csináljuk? Hát hinni kell benne! Gondolj csak bele, ha minden cselekedetünk előtt feltennék a kérdést, hogy mi van ha rosszul sül el, mi van ha nem jön össze, és még sorolhatnám a mi van ha-val kezdődő mondatokat, akkor sosem örülnénk egy sikernek, vagy sosem érne csalódás, amiből tanulhatunk, erőt meríthetünk egy újabb próbálkozáshoz! Ha mindenhez úgy állnánk, hozzá, hogy na ez tuti nem sikerül, akkor talán nem is fog, de ha úgy indulunk neki, hogy menni fog és hiszem, hogy sikerül, akkor hidd el, hogy úgy is lesz...ha meg nem akkor ennek, oka van, amire rá kell jönni! Persze ez nem úgy működik, vegyünk példának egy vizsgát, hogy nem tanulok semmit de azt kívánom, hogy sikerüljön és fog is! Nem tenni is kell a dolgokért!
19. Pocy88
2009. aug. 27. 10:13

Sziasztok!


Mi októberben leszünk 2 évesek és a kapcsolatunk első háromnegyed részében a Párom nem tudta kimutatni az érzéseit. Én megpróbáltam megtanítani Neki, hogyan tegye és sikerült.

Hogyan született meg a döntés? Több ismerősünk tervezi az esküvőjét, és természetesen tőlünk is megkérdezték, nem tervezzük-e. Na ekkor még Párom hajthatatlan volt. Aztán beszélgettünk a közös jövőnkről, gyerekek, saját lakás, esküvő.....aztán egyik pillanatban megszólalt, hogy jövő héten megyünk gyűrűt csináltatni.

Aztán összeboronáltuk a családokat és megvolt idén júniusban az eljegyzés is. És természetesen ki van tűzve az esküvő időpontja is. Jövő ilyenkor már férj és feleség leszünk =) Nagyon boldog vagyok!

18. d94544bae9 (válaszként erre: 16. - A0c1361e44)
2009. aug. 27. 10:09
Tényleg, ritka a mai világban az, hogy még ennyi év után is boldog házasságban éltek! Én is Gratulálok nektek! Igazad van abban, hogy hinni kell benne, akarni kell(azért írom, az akarás szót, mert az még erősebb a szeretnémnél is, én úgy hallottam és olvastam is, hogy akarni kell a dolgokat-> de ez már egy más téma)...
17. pitypang79 (válaszként erre: 15. - D94544bae9)
2009. aug. 27. 10:07

És hogyan csináljuk mégis azt,hogy boldogok legyünk miközben tudjuk,hogy nem lehetünk teljesen biztosak a jövőnkben?

vagy van egy arany középút?

16. a0c1361e44 (válaszként erre: 14. - Pitypang79)
2009. aug. 27. 10:02

Ha ilyet szeretnél, akkor ilyen is lesz!

Köszönöm szépen!:))

Sajnos az emberek toleranciája már nem a régi, ezért van sok válás. Szerintem a hosszú házasság titka az egymás iránt tanúsított tolerancia.

Persze nem mondom, hogy nincsennek vitáink és mindig minden happy, de ezeket kezelni kell. Ott akkor azt fogadtuk meg, hogy jóban rosszban. Mi ezt tartjuk. Remélem így marad mindig:)

2009. aug. 27. 10:00

Persze, mindenki fél egy ilyen komoly elhatározástól! Nem vagy régimódi, én sem vagyok a híve, annak, hogy megházasodjak-elváljak, aztán újra megházasodjak, majd megint elváljak! Tehát ezért is egy nehéz döntés!

Ha kételkedsz az már nem olyan jó! A megnézem a lányokat dolog miatt? Ez engem is zavarna, főleg, ha úgy csinálja, hogy Te is ott vagy, de tényleg, nincs gond, amíg csak nézelődik és nem más után is kacsintgat!

Az, hogy belegondolsz, abba, hogy mi lesz a jövőben nem vmi szerencsés! Hiszen nem tudhatod, mi lesz később, alakul, ahogy alakul! Változnak az emberek, Te is! Ha attól félsz, hogy mi lesz később, sose fogsz férjhez menni!

14. pitypang79 (válaszként erre: 12. - A0c1361e44)
2009. aug. 27. 09:54

Nagyon boldogító hallani , hogy van még ilyen mint a tietek!!!

Engedd meg hogy GRATULÁLJAK nektek!

Sajnos elég kevéset hallani hasonló esetekről,az ellenkezőjéről viszont tőbbet hallottam...láttam , ez elszomorít :-((

Én is ilyet szeretnék mint a tietek.

13. Khatif
2009. aug. 27. 09:51

Én eredetileg nem akartam hozzámenni a páromhoz. Úgy gondoltam, hogy ha együtt élünk az elég lesz, így is lehet babánk.


Viszont azután, hogy júliusban megszületett Ákos annyira megváltoztak az érzéseim, hogy azt gondoltam, hogy kell az esküvő. Csak ezzel fejezhetem ki, hogy a kapcsolatunk tényleg "megérett", hogy mennyire szeretem.

Így amikor pár héttel ezelőtt megkérte a kezem, természetesen igent mondtam.

2009. aug. 27. 09:48

Amikor ez történ én 21 éves voltam a férjem pedig 32.

Idén leszünk 21 éves házasok.

Nem volt válság 7 év múlva, sem soha. Ha arra gondolsz, hogy másnak sem jött össze akkor nekem miért jönne össze, illetve, hogy majd később mi lesz, akkor sosem leszel boldog.

2009. aug. 27. 09:46
Az elsőnél az, hogy rózsaszínben láttam a világot. Mikor megkérte a kezem, rögtön igen-t mondtam. Másodjára már mikor a sokadikra is nemet mondtam, egy németországi út után mikor hazaértem a gyönyörűen rendbetett lakásban az asztalon várt a gyűrű, a virág. Rögtön elolvadtam. Azonnal igen-t mondtam. Azóta sem bántam meg:)
10. pitypang79 (válaszként erre: 9. - D94544bae9)
2009. aug. 27. 09:44
igazából arról van szó hogy félek egy kicsit...számomra ez nagyon fontos döntés ..egy életre szóló... lehet hogy régimódi vagyok,de így gondolom...egyelőre amit látok az megfelelő,de kételkedem sokszor ezek miatt..gondolok ilyenkor a későbbi időszakokra is...vagy lehet erre nem kellenne...???
2009. aug. 27. 09:31

Bocs a hibákért: le fújtuk, akivel tényleg le szeretném élni az életem...

Nézzétek el nekem, még reggel van!:D

Ez a más nőket nézegetés, miből áll? Az interneten nézeget képeket, vagy az utcán néz meg egy másik lányt, mikor vele vagy???

2009. aug. 27. 09:29

Én először azt döntöttem el, hogy gyereket szeretnék.

Férjhez nem akartam menni.

Aztán megismerkedtem a férjemmel, aki 3 hét után megkérdezte, hogy lennék e a felesége.


Mennyire elfogadható mások nézegetése? Én is megnézem a jó pasikat...

7. d58b988bee (válaszként erre: 5. - Pitypang79)
2009. aug. 27. 09:28
Miért ne nézegetne nem vakságot fogad:o)Amíg nézeget addig nincs gáz.
2009. aug. 27. 09:27

Egyet értek Agis-al!

Ha úgy érzed, hogy minden megvan a párodban, amire vágytál és érzed magadban, hogy készen állsz a házasságra, akkor itt az idő!

Sokan úgy vallják, hogy felesleges herce-hurca az egész esküvő, csak egy papír, felesleges pénz kidobás! Hát szerintem nem az! Minden nő álma, hogy hófehér, gyönyörű ruhában egyszer oltár elé vezesse, az az ember, akiben megtalálta az Igazit! Legalább is az enyém ez! :)

Egyszer már majdnem férjhez mentem, 5 év után, úgy gondoltuk itt az ideje, de SZERENCSÉRE nem így alakult, ne fújtuk, vége lett...Áldom is érte a jó Istent, mert azóta megtaláltam, azt az embert, akihez tényleg le szeretném élni az életem! Úgyhogy jól gondold meg a döntésed!

2009. aug. 27. 09:21
szerintetek mennyire elfogadható ha más nőket is nézeget?
2009. aug. 27. 09:17
Az elsőnél a szerelem, a másodiknál a szerelem és, hogy jó apja lesz a fiamnak.De közös elhatározásnak kell lennie tényleg.
2009. aug. 27. 09:16
igen egyetértek...természetesen ezt én is így gondolom
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook