Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nem jön meg a megvonásos vérzésem. Lehet terhesség miatt? fórum

Nem jön meg a megvonásos vérzésem. Lehet terhesség miatt? (tudásbázis kérdés)


10. Specially (válaszként erre: 9. - 3d787b167a)
2016. dec. 4. 17:54
Ht nem nagyon tudják ezt kivédeni sztem.
9. 3d787b167a (válaszként erre: 8. - Specially)
2016. dec. 4. 17:49

Nekem mindegy. Csak a szabályzatban.

Tőlem maradjon.


Meg menjen el nőgyógyászhoz.

8. Specially (válaszként erre: 4. - 3d787b167a)
2016. dec. 4. 17:46
Ha bogyot szed meg nemi életet él akkor nem mindegy az az egy év? :D
2016. dec. 4. 17:31
Lehet, sok hasmenésed volt. Tesztelj.
6. andi6020 (válaszként erre: 2. - Anett1003)
2016. dec. 4. 16:59

Inkább nem mint igen, de persze terhes bármikor lehetsz.

Tesztelj egyet.

2016. dec. 4. 16:56

szentgatyamadzag a szenbanyaban

es emellett meg volt kedved ennyiszer szexelni??

2016. dec. 4. 16:55
17 évesen fiatal vagy ehhez a portálhoz.
3. massalhangzo (válaszként erre: 2. - Anett1003)
2016. dec. 4. 16:44

szerintem a hanyas, hasmenes inkabb virus, a tobbi pedig az antibiotikumok hatasa. szedjel probiotikumot, ha meg nem tetted


persze terhesseg barmikor lehet, csinalhatsz egy tesztet, hogy megnyugodjal

2016. dec. 4. 16:34

Nem jön meg a megvonásos vérzésem, lehet terhesség miatt? 17/L


3 hónapja szedek tabit. Első szünet: szerdán utolsó szem, szombat barnázgatás, vasárnap már szépen megvolt.

Második szünet: szerda utolsó szem, pénteken barnázgatás, szombaton szépen megjött.

Mostani szünet: szerda utolsó szem... ma van vasárnap és még csak nem is barnázok.

Annyi történt, hogy kb 2,5 hete egy napig barnáztam, másnap iszonyatossan beteg lettem.(vìrus,baktérium egyszerre) következő gyógyszereket kellett szedjem: eleinte: flektor port szedtem, cefalosporin tartalmú antibiotikumot(barátommal utána néztünk;egy oldalon azt írta egy nődoki,hogy kevésbé veszélyes ìgy nem használtunk kieg.védekezést) aztán kellett szedjek még: 1 nap 6db isoprinosint, 3 db rubophent, és antibiotikumot mert 2 dobozzal kaptam.

Na az utolsó héten mikor szedtem a tabit : sokszor volt hasmenésem reggeltől délutánig(este vettem be a tabit) egyszer hánytam éjszaka rá 6 órára miután bevettem.Meg egyszer együttlét után bevettem a tabit rá másfél órára vìzszerű hasmenésem volt. Nemi életet eközben 3x éltem(ez 6 menetet takar) szóval 6x élvezett belém a barátom. És még annyit,hogy mióta szedem a gyógyszereket fehér folyásom van.(csütörtökön kellett utoljára a betegségemből adòdò gyògyszert szedjek) uhh és egy valamit kifelejtettem.... 3 antibiotikum tartalmú injekciót kaptam.. szerintetek nagyon bezavartak a gyógyszerek?:/ lehet terhes lettem?

2016. dec. 4. 16:34
Nem jön meg a megvonásos vérzésem. Lehet terhesség miatt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook