Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nehéz volt, de megérte! 2. fórum

Nehéz volt, de megérte! 2. (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Nehéz volt, de megérte! 2.

2011. júl. 13. 15:40
Gyönyörű a kisfiad, gratulálok hozzá, és nagyon örülök, hogy minden rendben van vele!!!!!! Sok boldogságot és egészséget kívánok az egész családnak!!! :)
13. sofiababy (válaszként erre: 10. - Szamó)
2011. febr. 22. 14:55
Igen, ez a nagy kérdés a MIÉRT után!Minél több info a megoldás szerintem.Bár ahogy írod a nagyfiaddal 3 dokinál is voltatok.Nagyon nehéz okos lenni a mai világban, ahol az orvosoknak a foglalkozása már nem a hivatása.Én az ösztöneimre is szoktam hallgatni, és a szerencsére!:-)
12. Szamó (válaszként erre: 11. - Akvamarin)
2011. febr. 22. 14:32

Köszike!


:)))

2011. febr. 22. 10:52

Szia Szamó!

Örülök,hogy happy end lett a vége,tudom,mennyire vártátok ezt a csöppséget.

A dokin teljesen kiakadtam,nem gondoltam volna ilyen gerinctelenséget.Szerintem az előzmények miatt félt bevállalni titeket.Hál' Istennek nélküle is megszülethetett Bence.Gratulálok!

10. Szamó (válaszként erre: 9. - Sofiababy)
2011. febr. 22. 08:25

Sajnálom, hogy Ti is sok rosszon mentetek/mentek keresztül....... Borzalmas, hogy a 21. században ennyi a beteg baba.


Próbálom mindig pozitívan felfogni! Rosszabb is lehetett volna.... "jól" jártunk, hiszen megmaradt a veséje, nem kellett kivenni!


A dokikról inkább nem írok semmit..... Épp most volt 2 vesszőfutásunk. Egyik a nagyfiammal, másik a kicsivel. A nagynak romlik a szeme, 3 doki 3 féle szemüveget javasolt!!! A kicsi kruppos, 2 doki 2 féle képpen mondja a magáét. Egyik szerint kell egy bizonyos gyógyszer, másik szerint rosszat teszek, ha adom neki..........


KINEK HIGGYEK???????????????????

9. sofiababy (válaszként erre: 1. - Szamó)
2011. febr. 21. 21:53
Gratulálok a cikkhez.Szeretem az ilyen írásokat. Soha nem szabad feladni és bízni kell mindig.Az én fiam is 14 hónapos és nekünk is vesemedence tágulatunk van.Nekem is észrevették már a terhesség alatt és mi is jártunk Uh-ra rendszeresen.Szerencsére nekünk műteni nem kell, de rendszeres kontroll az nekünk is van az életünkben.Sajnos én is láttam az 5 hetes fiamat kikötve a rácsos ágyon életmentő műtét után, szóval ezt is 100%-osan át tudom érezni.Kűzdeni kell a gyerekért.Engem nem érdekelt hogy esetleg hisztis aggódó anyukának néznek és hazaküldenek.Sajnos nem tették.A végén nekem lett igazam és a megfelelő helyen befektették és másnap megműtötték.A lényeg szerintem, hogy egyetlen orvosba ne bízzunk, hallgassunk meg több véleményt.Kitartás, erő ami kell, hiszen ha nekünk nincs, akkor az a pici baba aki épp most csöppent a világunkba hogyan vészelje túl a dolgokat?Minden jót nektek.Vigyázzatok magatokra!
2011. febr. 21. 15:06
Köszönjük a drukkokat és a jókívánságokat!
2011. febr. 21. 14:36

Gratulalok az erodhoz, minden elismeresem!

Sok boldogsagok es egeszseget kivanok nektek!

2011. febr. 21. 14:33
Nagyon jól vetted az eléd kerülő akadályokat és küzdöttél a babádért,ezért csak felnézni tudok rád,így is vállaltad hogy nem tudod mi lesz és kitartottál,megy a drukk hogy minden rendben legyen!
5. Szamó (válaszként erre: 4. - LauraJones)
2011. febr. 21. 12:53

Aranyos vagy! Köszönöm a kedves szavakat!


Mindenki fél egy sima szüléstől is :S

2011. febr. 21. 12:51
Ahogy a történet elejére értem, már folyt a könnyem. És ahogy egyre jobban belemerültem, törölgetni kellett a szemem, hogy egyáltalán lássam a betűket. Nagyon szorítok Nektek, hogy minden a legnagyobb rendben menjen és ne kelljen többet szenvednetek! A kínok kínját élted át, én meg egy sima szüléstől is félek... pedig az ennyi minden mellett gyerekjáték. És igazad volt: sok kitartás és még több szeretet!
3. Szamó (válaszként erre: 2. - Mandula71)
2011. febr. 21. 11:30

Puszi!


:)))

2011. febr. 21. 10:45

Az első mondatnál már éreztem-tudtam, hogy te vagy:)

A drukkok mennek Bencének és nektek is! Szerintem mondhatom a többiek nevében is, hogy várunk a klubban!!!

2011. febr. 21. 10:08
Ez a történet a harmadik terhességemről és a második fiamról szól.
Terhességem nem volt problémamentes: hányás, kórház, aggodalom… A babám élete gondokkal kezdődött, de sikeresen vettük az akadályokat!
Történetem legyen támasz azoknak, akik hasonló gondokkal küzdöttek/küzdenek.
Üzenem mindenkinek: KITARTÁS ÉS SZERETET kell a nehéz időkben!

Ugrás a teljes írásra: Nehéz volt, de megérte! 2.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook