Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nehéz volt, de megérte! fórum

Nehéz volt, de megérte! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Nehéz volt, de megérte!

13. supin
2008. máj. 7. 08:41

Szia!

Elolvastam. Közben potyogtak a könnyeim. Pedig nem vagyok egy sirós tipus.Nehéz lehetett. De a képeket nézve ,megérte. Az én fiu unokám is Gergő.Vigyázz rá és magatokra is. Nem sok ilyen jó férj apa van még manapság sem.További minden jót és szépet kivánok. Erzsi mami

12. Andy28
2007. dec. 18. 19:27

Szia!

Nem semmi,amin keresztülmentetek,szerencsére minden rendben van.Ózdon laktok?

11. Szamó (válaszként erre: 10. - Linn)
2007. nov. 21. 10:44
jaja, csodás lurkók!
10. Linn (válaszként erre: 3. - Szamó)
2007. nov. 21. 10:04

Szia!

Most néztem az adatlapodon, tényleg majdnem egyidősek Gergőink! :))

9. Szamó (válaszként erre: 8. - 4262759d83)
2007. nov. 20. 15:22

Igen, igazad van. Midig nehéz.....


De nagyon fontosnak tartom, hogy azért a család is álljon az ember mögött, mint biztos támasz!


Nekem a férjem nélkül nem ment volna......

2007. nov. 19. 07:54
minden műtét nehéz, főleg ha érintve vagyunk benne akár alanyként akár hozzátartozóként.....de ha piciről van szó...hát az maga a ....de kitartást és erőt kell merítenünk...
7. Szamó (válaszként erre: 6. - Josey)
2007. nov. 18. 16:32

Nagyon szépen köszönöm a kedves szavakat!


Azt hiszem a drága férjem nélkül nem ment volna!!!Rengeteget jelentett lelkileg a támogatása és a hidegvére!


Bár a dolog oroszlánrésze az enyém volt, hiszen egy anya mindig jobban szenved, de megérte!!!



Kívánom, hogy mindenkinek legyen kitartása, ereje végigcsinálni, ha hasonló helyzetbe kerül!

2007. nov. 18. 15:25

Szia,

gratulálok!Először is az óriási lelkierődhöz,mert ehhez bizony rengeteg kellett,hogy kitarts!!!A szeretet csodákra képes,de én már biztosan meginogtam volna.A legnagyobb fájdalom,amikor a pici szenved,mi meg csak nézzük,segíteni nem tudunk.

Másik gratuláció a kis "harcoshoz",csodálatos erővel végigcsinálta,és milyen szép legény:)

5. Szamó (válaszként erre: 4. - Gabi0630)
2007. nov. 18. 14:11

Szia!


Írtam a másikon....

2007. nov. 18. 14:02

Szia!


Teljes egészében ázérzem, amit írtál, az ém kisiam is pylorus stenózissal műtőtték 5 hetesen. Ráadásul ha nem vitetem át egy másik kórházba, meg is hal, mert itt nem vették észre. Utána az 1 hónap maga volt a pokol.

Ha van kedved erről beszélni, nyitottam egy ilyen topicot, keress vissza.

Gabi

3. Szamó (válaszként erre: 2. - Linn)
2007. nov. 18. 14:00

Köszönöm szépen, aranyos vagy!


Úgy látom neked is 2 csodaszép fiacskád van, és a nagyobb, Gergő, majdnem egyidős az én Gergőmmel....

2. Linn
2007. nov. 18. 13:49

Szia!

Számomra nagyon megható a "történetetek". Az elejét én is írhattam volna, annyira sok a hasonlóság a szülésünkben.

A szülés után történteket pedig végigizgultam, bíztam abban, hogy happy and lesz a vége. Örülök, hogy így lett. Kívánom, hogy hamarosan érkezzen hozzátok egy új kis családtag kevesebb bonyodalommal! :)

2007. okt. 23. 11:38
Terhességem nem volt probléma mentes: hányás, kórház, aggodalom, rossz AFP.
A szülésem is elég nehéz volt (na de kinek könnyű?).
A babám élete gondokkal kezdődött, de sikeresen vettük az akadályokat!
Történetem legyen támasz azoknak, akik hasonló gondokkal küzdöttek/küzdenek. Üzenem mindenkinek: KITARTÁS ÉS SZERETET kell a nehéz időkben!

Ugrás a teljes írásra: Nehéz volt, de megérte!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook