Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nehéz abbahagyni... fórum

Nehéz abbahagyni... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Nehéz abbahagyni...

1 2 3 4
2008. márc. 19. 18:05

Ma voltam egy biorezonanciás kezelésen, hááát, idáig még nem kívánom a cigit, de többször eszembe jutott, hogy kimegyek rágyújtani.


NEM AKAROK CIGIZNI!!!!!

33. Anny50
2008. márc. 19. 10:08
Ez igaz bakesz! Néha azt veszem észre , hogy úgy teszek valamit a számhoz mint a cigit:)
32. bakesz
2008. márc. 19. 05:49
nekem nem voltak tűim. Csak fogtam elolvastam a könyvet és utána letettem.A könyvet még most is előveszem ha rossz napom van. Tudod a dohányos mindig cigizik: ha stressz éri, ha unatkozik,ha boldog, ha szomorú mindig.....
31. Anny50
2008. márc. 18. 23:08

Sziasztok!

Hát nem tudom Buxa én tökmagoztam, azt rengeteget az első két hónapban, de csak itt a gép elött. Nem kivántam a cigit, de régen( mert nem ez volt az első kisérlet ) rágóztam, de az nem jött be. Különben nagyon ajánlom még a nikotiner rágót, az jó! Remélem jól irtam le, 2 hétig azt is használtam! Én szurkolok mindenkinek!! Nagyon más az élet cigi nélkül!!

2008. márc. 18. 21:32
A mentolos dolgok után kevésbé kívánja az ember(fogmosás,rágó).Mogyoró,tökmag,szotyi és evés után többnyire sokkal jobban kívánja mindenki a cigit.
29. 6532c775dd (válaszként erre: 28. - Bakesz)
2008. márc. 18. 20:58

Köszönöm.:) Jó lenne már ha abbahaygná nem szeretnám ha ez elvenne az életéből éveket. :(

Hmm fül apkupunktúra? Az nagyon jó én is próbáltam évekkel ezelött a tavaszi fáradságomra, mert tavasszal fáradtabb szokam lenni mint egész évben. Nekem csak az volt a bajom vele hogy állandóan kijöttek. :O Lehet nem vigyáztam eléggé.. Bakesz Neked nem jöttek ki a kis tűk? Vagy alakalmi volt? NEkem ilyen állandó volt. A könyvet pedig elolvastatom Vele mindenképp. ;) A határozás már alakuló félben van csak azt szokta mondani hogy le kell vezetnie valamin a stresszet. És nem jó hogy ezt ezzel csin.

28. bakesz (válaszként erre: 25. - 6532c775dd)
2008. márc. 18. 17:16
Anyudnak húzdd le az internetről Allen Garr: Végre nem dohányzom címü könyvét Kövesdi Károly fordításában. Ha le akar szokni ezzel leszokik.
2008. márc. 18. 15:29

Sziasztok!

Én is próbálkoztam a biorezonanciás leszokással.Hogy megéri-e az árát? Azt hiszem a leszokást először is fejben kell eldönteni.Ha az illető eljut odáig,hogy kellemetlen neki az,hogy büdös a cigitől, hogy "égő"-nek érzi ha lóg az utcán a szájában a bagó, akkor már van esélye. Akkor már mindegy melyik módszerhez nyúl,valószínű sikerrel fog járni! Én is próbálkoztam sokféle módszerrel. Amit reálisnak gondoltam az a fülakupunktúra. Elhiszem,hogy a fülben megvannak azok a pontok/az egész szervezetünk kicsinyített mása, nem hiába néz ki úgy mint egy embrió/amikre pozitív hatással lehet hatni! Nekem sikerült. Egy alkalommal kaptam egy héten keresztül tartós tűket/lásd: www.szechenyiközpont.hu/és eszemben sem jut a cigeratta! Nagyon boldog vagyok, mert nem hittem volna,hogy ennyire könnyű lesz,és igaz az,hogy az elvonási tüneteket csillapítja. Pedig igaz!! Nem kivánom a cigarettát,eszembe sem jut,hogy létezik!Úgyhogy íme egy újabb tipp a leszokni vágyóknak!

Sok sikert Mindenkinek!!:))))

2008. márc. 18. 09:06
Ja és hallottam valami biorezonanciás kezelésről szerintetek az jó megéri az árát??? Mert azt akarom húsvétra adni Neki. :)
2008. márc. 18. 09:03

Sziasztk!

Hatalmas gratu és elismerés azoknak Aki le tudták tenni a cigit! :):):) Nekem sajnos anyukán dohányzik, mint a gyárkémény. És semmi sem segit, és le se akar szokni. :( Szóval hajrá mindenkinek. :) A bőrötöket se roncsoljátok tovább akkor ha leszoktok és több pénzetek marad másra is. Kitartás csajok hajrá!!! :)

24. emrus
2008. márc. 18. 08:32

Talán az én történetem segít valakinek. Én kétszer egy évig dohányoztam kb. 20 évvel ezelőtt.

Hárman dolgoztunk egy irodában és mind a hárman egyszerre szoktunk rá és le, azért mert annyi volt a munkánk, hogy nem tudtunk rágyújtani.

Nekem a mai napig hányingerem van, ha a cigire gondolok, mert a számnak mindíg olyan íze volt tőle, mint a trágyadombnak. Most már a cigifüsttől is rossszul vagyok.Szinte jól esett leszokni róla.

23. bea33
2008. márc. 17. 22:58

Szia Bakesz!

Ügyes vagy, hogy már 2 hónapja bírod... Nekem még egy hét sincs, s nagyon nehéz...

A link valóban jó, van bnne néháy jótanács, s okosság! Nézze meg akit érdekel!

22. Szanka
2008. márc. 16. 16:26

Én mikor terhes lettem, akkor tettem le.

Akkor azt mondtam, ha sikerül, nem veszek a számba többet cigit. Ennek öt éve lesz májusban.

21. bea33
2008. márc. 16. 16:02
Köszi a bíztatást! S a tippeket is! Aranyosak vagytok! Remélem nekem is sikerülni fog!!! Vagyis tudom!:-)))
20. bakesz (válaszként erre: 12. - Bea33)
2008. márc. 15. 19:53
Bea ! Két hónapja nem cigizek! Sok mozgás! Allen Carr: Végre nem dohányzom címü könyve.+ www.leteszemacigit.hu fóruma
19. Anny50
2008. márc. 15. 13:57
bea hidd el kérlek, hogy előzszőr döntsd el az agyadban, hogy ezt akkor is véghez viszed!!!! Utánna jöhet a többi segítség, tapasz , miegymás!!
18. bea33
2008. márc. 15. 12:50
Köszi a tippeket, kipróbálom őket. Most a rágóval próbálkozom...
17. Anny50
2008. márc. 15. 10:56
Én is mindenkinek azt üzenem!! Akarat és kitartás!!!!
16. Teráz
2008. márc. 14. 22:33
... de nekem sikerült , közel 30 éven keresztül dohányoztam . Akarat , kitartás !!!
15. 14775640c4 (válaszként erre: 14. - Anny50)
2008. márc. 14. 22:01

én egy hónap után csináltam egy tesztet

elkértem a párom cigijét

csak ugy beleszivtam és egy picit letüdőztem,de csak egy leheletnyit.

kiváncsi voltam

hogy vajon megéri-e ezért a vacakért szenvedni

de amit éreztem hát tiszta lehangoló volt

cigiaszú száj

és szédülés

el is hajitottam

és akkor jöttem rá mekkora hülye voltam hogy cigiztem eddig

soha többet nem kellett

14. Anny50
2008. márc. 14. 21:57

Sziasztok!

Én tökmagoztam, sorba volt téve egy heti adag a klavi mellé, de rájöttem inkább az izéért mint a megszokot mozdulatért szerettem meg. De biztos sokat segített! Van néha, hogy most is ideteszek egy.két zacsit. Nem hiztam, sajnos beteg lettem és ez a betegség fogyással járt ( 1 hó alatt 15 kg) talán ez egy mázli volt, mert én meg hajlamos vagyoka hizásra nagyon is!Érdekes, én nem szendevtem, de szerintem megundorodtam a cigitől és ezért nem. Vol olyan, hogy a gép elé ültem ( egy időben azért kimentem a teraszra, de hideg volt) és elszívtam két-két és fél db cigit.Egy kis nikotinmérgezés!!

13. 14775640c4 (válaszként erre: 12. - Bea33)
2008. márc. 14. 18:16

én szotyiztam, meg sós mogyorót ettem:))

néha csak szenvedtem :((

12. bea33
2008. márc. 14. 18:14

Sziasztok!

Én tegnap reggel gyújtottam rá utoljára (remélem). S ma a munkahelyemen már megéreztem, ha valaki cigizett. Van valamilyen ötletetek, hogy mit csináljak pótcselekvésként? Merthogy hízni én sem akarok! S ráadásul a párom is szívja, ő viszont nem akar lemondani róla, legalábbis remélem hogy csak átmeneti állapot nála! Együtt könnyebb lenne... Nos? Ötlet?

11. 14775640c4 (válaszként erre: 10. - Ági28)
2008. márc. 14. 16:17

én is mig nem volt gyerek dohányoztam

nem is keveset :((

párommal együtt egy egész vagyont pöfékeltünk el...

nem is akartam leszokni minek

de hogy terhes lettem,el sem tudtam volna képzelni hogy szivjam

pedig mikor leszoktam a környezetemben mindenki szivta

a kolegák, a párom mindenki..

nem volt könnyű

de hát muszály volt

ezért nem értettem mikor szültem és a kismamák ott ültek kint az udvaron és sorba cigiztek pedig már mindnek nagy volt a hasa

az egyik még meg is jegyezte hogy mindegy,elég füstöt sziv be ugyis az utcán

10. Ági28 (válaszként erre: 9. - 14775640c4)
2008. márc. 14. 15:21
Minek? Hogy apuci eltartsa, h megkapja a gyest, h legyen kit ütni? Nem tudom. Járom az országot, elég sokat utazom, és azt kívánom, ne látnám az ilyen nőket! Biztos, h nem fogok dohányozni ha lesz gyerekem. Főleg nem fogom az arcába fújni a füstöt!
9. 14775640c4 (válaszként erre: 8. - Ági28)
2008. márc. 14. 14:27

juj a dohányzásos topicban de leirtam azt hogy milyen undoritó a kismama mikor cigizik

vagyis nem csak a kismama hanem az anyuka a pici gyerekkel

volt olyan sajna mikor anyuka dohányzot leguggolva közben mikor huzta fel a cipzárt a gyereknek ott volt a szájában a cigi .a gyerek meg közvetlen közelről szivta be a füstöt

ugy köhögött hogy méterekről hallottam

minek szüli?

ha utána mérgezi?


vagy másik

szálltam be a liftbe,anyuka karján a gyerekkel,cigizett,a gyerek arcába.ő meg köhögött a füsttől. mondom neki nem veszed észre hogy köhög a szegény gyerek?

á csak biztos náthás...

ennyi

szóval ez magas

meg az a bajom nekem ezzel hogy a gyerek kiszolgáltatott.még jobban mint egy felnőtt mert még a korai szakaszban beszélni sem tud. ellenben egy felnőtt odacsaphat a dohányosnak

ha zavarja

8. Ági28 (válaszként erre: 7. - 14775640c4)
2008. márc. 14. 14:15
Hogy ki dohányzik, nem szólhatok bele. Én is dohányzom, de jóval kevesebbet, mint régen. Van hogy 2 hetente veszek egy dobozzal. Viszont azt kifejezetten undosítónak tartom, még dohányosként is, h kismama szájából lóg a cigi, vagy ami még szebb, pont tegnap láttam két "anyukát" egymás mellett tolták a babakocsit, alig lehetett mellettük elférni, persze nekik ehhez joguk van, viszont ha nagy nehezen megelőzted őket, akkor kockáztattad, h a cigi kiégeti a kabátod! Gyerek mellett tuti nem költenék én sem cigire, inkább a gyerekre!
7. 14775640c4 (válaszként erre: 4. - Anny50)
2008. márc. 14. 13:42

hát igen!!!

rengeteg pénz

még ki sem merem számolni ha most mindkettena párommal cigiznénk

vajon mennyi pénz lenne

ha fejenként csak egy doboz már az 1000 ft havi szinten legalább 30 ezer

de van olcsóbb cigi ami 300 az is legalább 20 ezer havi

tudod mit?

inkább a gyerekre költöm

6. 14775640c4 (válaszként erre: 5. - Ági28)
2008. márc. 14. 13:40

én egy dekát sem sajna:((

de mondjuk én amugy sem vagyok hizékony

terhességem alatt szoktam le

igy hizhattam volna de nem ment:((

pedig a gyerek hizott 4 kilós lett

én meg maradtam sovány

pedig reménykedtem hogy majd a cigitől hizom

2008. márc. 14. 13:31
Sziasztok! Szedett fel valaki a cigi elhagyása után kilókat? Egy barátnőm miután nem gyújtott rá, 8 kilót hízott. Én most akarom elkezdeni a nem rágyújtást. Remélem menni fog.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook