Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nehéz abbahagyni... fórum

Nehéz abbahagyni... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Nehéz abbahagyni...

1 2 3 4
2008. márc. 14. 13:27

Sziasztok!

Januárban volt egy éve, hogy eldobtam a cigit!!! Sokadik próbálkozásra, tehát én se mertem hinni abban, hogy sikerülni fog!De..és itt az igazság, már azt megelőző 3 hónapon át azt mondtam magamnak, (sztem minden nap), hogy én nem fogok dohányozni jan 01-től. Nem mondtam el csak egy-két embernek, és az interneten lávő közösségi portálon ahová járok. Hát őszintén ők segítettek sokat, már abban, hogy hittek bennem és minden este amikor megkérdezték, hogy rágyújtottam-e , olyan büszkeséggel tudtam kimondani...NEM!! 35 évig bagóztam!! Ma már büdős bűzrúdnak tartom és sajnálom a rengeteg pénzt amit elfüstőltem. Azóta se gyújtottam rá ( egy szálat se)egy hézig még bagós ruhákba jártam (Nagykabát, sál). Hiszek abban, az agyban kell előbb elhatározni, úgy fog csak sikerülni!! Használtam tapaszt, két hétig, de azt is drágának tartottam! Lehet, hogy az is jó volt, de ha két hét után már nem volt rá szükség, akkor ez is csak arra volt jó, hogy higgyek , ha magamba nem , hát a tapaszba:)

2008. márc. 14. 11:28
Sziasztok! Én is dohányoztam 16 éves koromtól Mikor meg ismertem a párom ő közölte hogy nem állszóba velem ha dohányzom igy letettem nem volt könyű a sok dohányos barát között de végül nem kellett. Még most is undorodom a szagátol. Testvérem dohányzik ő cigivel vezeti le a feszültséget igy esze ágában nincs letenni azért probált már tapaszokat de saját elmondása szerint egy erös dohányosnak az semmi. Azért drukkolok azoknak akik akik megpróbálják !
2008. márc. 14. 11:08

na jó!

én leszek a témainditó

és azt mondom aki akar le tud szokni...

én is leszoktam

14 évesen kezdtem cigizni igaz akkor még csak heti szinten egy szál ment el de akkor is cigizésnek számitott

aztán egyre több

a végén nap 2 doboz ment el, egészen addig mig 30 évesen nem lettem terhes az első gyerekkel

nem gondolkoztam, egyből letettem

pedig akkorra 16 év cigizés volt a hátam mögött

de leszoktam,nem mérgezem vele a gyerekem

és azóta sem gyujtottam rá ugyanezen ok miatt

sőt a párom is egy hónapra rá leszokott

szóval nem volt könnyű az tuti szenvedtem

de volt értelme

mondhat nekem bárki bármit, ilyen tapasz olyan gyógyszer

akaraterő kell semmi más

2008. márc. 14. 11:03
Azt mondják a szakemberek, hogy a cigarettázó emberek több mint fele szeretné abbahagyni a dohányzást, és sokan meg is próbálják. Olvastam valahol, hogy a leszoktatási programok résztvevői közül kb. 70-80% próbálkozik komolyan szakítani a cigivel, de ez csak 15-20%-nál vezet eredményre.

Ugrás a teljes írásra: Nehéz abbahagyni...
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook