Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Négy éve végeztem el a főiskolát, azóta keresek tanítói munkát. Miféle pluszt kellene még nyújtanom, amivel találhatnék is? fórum

Négy éve végeztem el a főiskolát, azóta keresek tanítói munkát. Miféle pluszt kellene még nyújtanom, amivel találhatnék is? (tudásbázis kérdés)

1 2 3
10. a7a90ace89 (válaszként erre: 7. - SF)
2009. jan. 14. 17:30
Ajaj! Fogyatékosokkal foglalkozó iskolában is jártál már?
9. SF (válaszként erre: 5. - A7a90ace89)
2009. jan. 14. 17:29
Tanító vagyok, általános iskola alsó tagozatát taníthatom, ill. 5-6. osztályban az informatikát. Felsőbe viszont nem vesznek fel tanítói végzettséggel. Már azt is próbáltam.
2009. jan. 14. 17:29

Én is pedagógus vagyok elvileg, bár nem "praktizálok". Szerintem minden pluszt mondj el, ami csak telik Tőled. Milyen plusz feladatokat tudsz elvállalni, külön foglalkozások, kreatív ötletek... Most hirtelen nem jut eszembe más, majd még gondokodom.

Alsóban tanítanál ugye? első-második vagy harmadik-negyedik?

7. SF (válaszként erre: 4. - A7a90ace89)
2009. jan. 14. 17:28
Nem, senki nincs, aki segíteni tudna. Csak én vagyok, a 18 évnyi fogyatékos gyerekemmel való nevelési tapasztalatom, a türelmem, az irodalom szeretete, az ez irányú díjaim, és a mosolyom. De mindez kevés.
6. Boszy28 (válaszként erre: 4. - A7a90ace89)
2009. jan. 14. 17:28

na, ezzel én is így vagyok

bár a mostani sulimban az interjú végén azonnal felajánlották az állást, és nem protekcióval!!! :)

5. a7a90ace89 (válaszként erre: 3. - SF)
2009. jan. 14. 17:28

Nem tudom elhinni, hogy ilyen szakkal nem találsz helyet.


Általános vagy középiskola?

2009. jan. 14. 17:27

Húha, ez jó kérdés. Úgy látom, Te is olyan vagy mint én: nem tudod igazán eladni magad.


Úgy látom, azok tudják jól eladni magukat, akik képesek az ember hasába lyukat is beszélni. Na, erre én nem voltam képes soha. Ha nem magam adhatom, akkor mindig elgondolkodom.


Mostanában nagyon jó, ha van, egy kis hátszél. Ha nincs ismerős, aki segít, akkor hiába keresgél a dolgozni vágyó.:((

3. SF
2009. jan. 14. 17:26
Informatikát tanultam.
2. Boszy28 (válaszként erre: 1. - SF)
2009. jan. 14. 17:24
milyen műv.teren végeztél? Mert én is tanító vagyok, 2005-ben végeztem, azóta a 3. suliban tanítok.
1. SF
2009. jan. 14. 17:22

Négy éve végeztem el a főiskolát, azóta keresek tanítói munkát. Rengeteg önéletrajzot küldtem szét a környező iskolákba, de alig kaptam válaszokat. Sok meghirdetett helyet is megpályáztam, de hiába mentem el az interjúkra, nem voltam képes eladni magam. Nem értem, mit rontok el.


Szerintetek miféle pluszt kellene nyújtanom önmagamon kívül, amivel vonzóbbá tehetem magam az iskolaigazgatók felé?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook