Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Náthás a babám és nem tud szopni fórum

Náthás a babám és nem tud szopni (beszélgetős fórum)


1 2
2012. szept. 24. 13:01

Nekem 2 hónapos a lányom, és nemrég volt náthás. A doktornő a Sterimar Baby orrsprayt ajánlotta. Belefújtuk az orrába, és rá 10 percre ki kellett szívni. Így nem csak az a váladék jött ki, ami úgymond már elöl volt, hanem jó mélyről is fellazította neki.

(és nem gyógyszer, csak egy tengervizes oldat, kvázi tök természetes cucc, és igen hatékony volt nekünk)

9. 342bae44d8 (válaszként erre: 7. - Sopianae)
2012. szept. 24. 13:01

próbálkozunk, már 5.5 hós kora óta, de döcögősen megy....

lelkileg is rossz, hogy ha így egyik napról a másikra nem fog szopizni, még olyan kicsi, nem tudom meddig bírom lefejni a tejet, nehezen megy

8. Sopianae (válaszként erre: 6. - 342bae44d8)
2012. szept. 24. 13:00

Nem baj.... vagyis baj, de...

Szívd és szívd....

2012. szept. 24. 12:59

Elkezdhetnéd a hozzátáplálást is.

Ha éhes megeszi kanállal is az ételt.

8,5 hónaposan a lányom már "rengeteg" dolgot megevett.

Gyümölcsök, zöldségek. Mindig főztem neki és összeturmixoltam a kajcsikat.

Párizsi, kenyér...

2012. szept. 24. 12:57
van hogy 5 perc múlva már újra kell, tűri, nem sír, szerintem tudja hogy megkönnyebbül, éjszaka is vagy 5-6szor szívtam, nappal meg meg se tudnám számolni
2012. szept. 24. 12:56

tegnep 1szer szopott reggel, azóta nem....fejtem, de az nem az igazi...fog még szopni...vagy el is hagyja....????

nem így akartam abbahagyniu a szoptatást

2012. szept. 24. 12:56
Etetés előtt meg után is poszivozd neki!
2012. szept. 24. 12:55
Sűrűn szívd a nóziját. Nem szeretik a babák, de ez nem szeret-nem szeret kérdése.
2012. szept. 24. 12:55

Segítsetek! Volt valaki gy? Annyira szörcsög azb orra hogy egyszerűen nem tud szopni, 8.5 hónapos, 3at szív és mivel nem kap levegőt abbahagyja, sír és inkább nem is szopik, próbálok fejni, üvegből se nagyon kell.se kanál, már fecskendővel is próbáltuk

hiába porszívózom az orrát! 2 perc múlva újra nem kap levegőt.

dokinál voltunk, kapott gysz-t de ugye ezzel a témával nem foglalkozott, és sajna nem nagyon eszik még mást....

2012. szept. 24. 12:53
Náthás a babám és nem tud szopni...
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook