Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Napok óta rosszul érzem magam, késik a mensim, de a teszt negativ!Szerintetek? fórum

Napok óta rosszul érzem magam, késik a mensim, de a teszt negativ!Szerintetek? (beszélgetős fórum)


26. Niki1
2009. máj. 8. 11:20
Szia! Nagyon sajnálom! De vígasztaljon, hogy van mér két szép gyereked és ha nem görcsölsz biztosan összejön a 3. is. Drukkolok!
25. ce32b49557 (válaszként erre: 24. - Niki1)
2009. máj. 8. 10:18
Szia! sajnos mára megjött rendesen , igy tuti nincs baba! nem baj majd a junius sikeres lesz! egy kicsit csalodtam , mert nagyon biztam a gyogyszerben , meg a szuriban! annyira már nem ráz meg mint az elsö 5 honapban. most megprobálok nem görcsölni ezen , és hátha pont akkor jön össze! ugy döntöttem , nem szedek be semmit, nem figyelem magam , csak szép türelmesen várok. az elsö két gyermekem is ugy jött össze hogy semmi segitség nem kellett , söt nem is gondoltam arra hogy sikerül! lehet ez a titka , hogy nem kell görcsösen akarni! azert nagyon köszönöm , hogy meghallgattál , és biztattál! neked további szép napot , és jo egészségt , a babádnak is! ha valami történik jelentkezem! szia!!
24. Niki1
2009. máj. 8. 08:04
adri77! Mi újság van veled? Jól vagy?
2009. máj. 7. 14:08
Sajnos most elkezdtem rozsaszinezni ugyhogy tuti megjön ma vagy holnap. akkor már tudom miert voltam olyan szarul. na majd legközelebb sikerül!
2009. máj. 7. 13:22
Köszönöm szépen, és megirom mi lett a vége!!
21. Niki1 (válaszként erre: 20. - Ce32b49557)
2009. máj. 7. 13:12
Sok sikert és kitartást! Írj ha újabb fejlemény van!
2009. máj. 7. 13:00
Mostmár merek reménykedni egy kicsit! várok még a jövöhétig , és ha addig nem jön meg akkor elmegyek az orvosomhoz! remélem nekem is hasonlo johireket fog mondani mint nektek!
2009. máj. 7. 12:43
Szia.Nekem a harmadik házasságomból lett meg a negyedik lurkó és én soha egyik gyermekemet sem bántam meg, ha újra kezdhetném ismét mindent így alakítanék csak az apukák személyén változtatnék.A mostani párom közelébe sem járnak az exek.
18. Niki1 (válaszként erre: 17. - Tinagalamb)
2009. máj. 7. 12:37
Szia! Én a második házasságomban vagyok és nekünk is novemberben született meg közös gyermekünk.
2009. máj. 7. 12:34
Szia.Nekem az utolsó két gyerköcömet nem mutatta ki a terheségi teszt.Mire orvoshoz mentem 7 hetes és pár napos kismama voltam.Az orvosom is csináltatott tesztet a kórházba,ami szintén negatív lett ezért elküldött uh vizsgálatra és ott mutatták meg a kisbabámat.Nagyon boldog voltam,szerintem ennél szebb dolog nincs a világon.Mondja ezt neked egy 4 gyermekes boldog édesanya!Azért szurkolok neked!!!Vigyázz magadra!
16. Niki1 (válaszként erre: 14. - Ce32b49557)
2009. máj. 7. 12:19
Igen azóta már újra boldog anyuka vagyok novemberben született meg a kisfiam Ákos. Egyáltalán nem bántuk hogy így alakult, mivel akarunk babát csak egy évvel korábban jött, de nagyon jó. Akkoriban cseréltünk házat azért nem volt tervben csak egy évre rá hogy addigra rendben lesz minden.
15. Niki1 (válaszként erre: 14. - Ce32b49557)
2009. máj. 7. 12:17
Mi nem terveztük csak az idénre a babát, csak a gyógyszert abba kellett hagynom mert nem jött meg, de akkor még nem voltam terhes. A dokival vártunk egy hónapot hátha megjön következőleg, addig szedtem e vitamint azt mondták az meghozza, nagyon feszült a mellem és nem kaptam levegőt ha sétáltunk, mondtam is a férjemnek, hogy amikor terhes voltam a lányommal akkor éreztem ilyet. De úgy gondoltuk nem lehetek terhes mert előtte sem jött meg és biztos a hormonok miatt érzem furcsán magam. Hányingerem nem volt csak a gyengeség és a mellfeszülés. De akkor még a teszt negatív volt.
14. ce32b49557 (válaszként erre: 13. - Niki1)
2009. máj. 7. 12:07
Gratulálok neked, és gondolom már meg is született a kisbabád! én is reménykedek még hátha. te miket éreztél mikor babás lettél? voltak tüneteid? én már kezdek megijedni , hogy valami nagy bajom van , mert olyan szarul érzem magam , és enni sem tudok! az meg hogy meg sem jött és a teszt meg negativ az meg rátesz egy lapáttal!
13. Niki1 (válaszként erre: 12. - Ce32b49557)
2009. máj. 7. 12:01
Ne aggódj és ne idegesítsd magad, a hugomnak csak két hét után mutatta ki a teszt. Ha nem jön meg akkor csinálj pár nap (4-5) múlva is egy tesztet. Tavaly én is úgy jártam, hogy csináltam tesztet mert nem jött meg utána még dokinál is voltam aki írt fel gyógyszert ami meghozta volna a mensim, még jó hogy mielőtt elkezdtem szedni újra csináltam tesztet mert az már pozitív lett. Akor már mint utólag kiderül 4 hetes terhes voltam.
12. ce32b49557 (válaszként erre: 11. - Niki1)
2009. máj. 7. 11:56
Köszönöm , és nagyon jol esnek a szavaid! ebben a honapban kaptam clostit és choragon szurit is hogy végre sikerüljön. de ez a mai teszt elszomoritott.
11. Niki1 (válaszként erre: 10. - Ce32b49557)
2009. máj. 7. 11:54
Szurkolok neked, hogy inkább terhes legyél mint beteg. Kíváncsi vagyok mit mond az orvos. De feltétlenül említsd meg neki, hogy mik a tüneteid és, hogy próbálkoztok. Márcsak ha antibiotikumot akarna felírni. Kitartás biztosan összejön, vagy már össze is jött.
2009. máj. 7. 11:52
Én nagyon örülnék a babának, mert már lassan 1 éve várunk rá! de már nem merek reménykedni annyit csalodtam!
9. Niki1 (válaszként erre: 8. - Andrea anya)
2009. máj. 7. 11:46
Miből gondolod, hogy megijed. nem ijesztegtni akarom, csak az igazat írtam. Van akinek csak 1-2 hét utá mutatja ki.
8. Andrea anya (válaszként erre: 7. - Niki1)
2009. máj. 7. 11:43
szerintem ne ijeszgesd!lehet egy kis felfázás is vagy valami vírus!
2009. máj. 7. 11:42
Nem biztos, hogy nem vagy terhes a tesz nem minden esetben mutatja ki pár nap mensi késésnél.
6. ce32b49557 (válaszként erre: 5. - Andrea anya)
2009. máj. 7. 11:40
Oké! majd holnap jelentkezem mit mondott , ha tud fogadni. itt nálunk elöre be kell jelentkezni a háziorvoshoz is! köszi !
2009. máj. 7. 11:39
oké!ha gondolod írhatsz hogy mit mondott!és vigyázz magadra!
4. ce32b49557 (válaszként erre: 3. - Andrea anya)
2009. máj. 7. 11:37
Köszi , hogy ilyen gyorsan válaszoltál! Én is erre gyanakodtam! Azt hiszem én is meglátogatom az orvost!
2009. máj. 7. 11:36
állítólag van valami megint!a barátnőm is beteg ugyanezek a tünetek!
2009. máj. 7. 11:36
szia.lehet hogy csak valami vírust szedtél össze!menj el orvoshoz!azt tanácsolom!
2009. máj. 7. 11:34
Sziasztok! napok ota rosszul vagyok , nem jo a közérzetem , szédelgek, hányingerem van, nem kivánom a kaját! Késik a mensim 3 napja, de a mai teszt negativ. szerintetek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook