Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megfigyeltétek, hogy mennyire szeretnek belerúgni az olyan emberekbe, akiknek kicsit rosszul megy dolguk, esetleg lehangoltak, negatívabbak? fórum

Megfigyeltétek, hogy mennyire szeretnek belerúgni az olyan emberekbe, akiknek kicsit rosszul megy dolguk, esetleg lehangoltak, negatívabbak? (beszélgetős fórum)


24. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 22. - L.luiselotte)
2021. márc. 30. 14:29

Igen. Erre nagyon jó példa a valamilyen mentális betegségben szenvedők, depressziósak, pánikbetegek stb. Nagyon divat ítélkezni felettük, hibáztatni őket, közben meg egyik sem tudja mi az a depresszió vagy más mentális betegség. Azt hiszik maguknak választják azt az emberek.


Ez csak egy példa. Nem azt jelenti, hogy mentális betegségben szenvedek, csak láttam a környezetemben milyen intoleránsak voltak az emberek az ilyen személyekkel, akik közül néhány nagyon kedves volt számomra.

23. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 20. - Globus)
2021. márc. 30. 14:26

De szerintem maga a társadalom tökéletlen meg az emberek sem tökéletesek, mindenki hagy kívánnivalót maga után.


Szóval az általad talán pozitívan említett magatartás az csupán szemet hunyás, szőnyeg alá söprés az én szememben.


Sosem lehet igazából elégedett az ember amíg ez a fajta tökéletlenség fennáll. Mert olyankor álszent, képmutató az ember.

2021. márc. 30. 13:59
Az biztos, hogy társadalmi szinten is, aki valamennyire esendőbb, nemhogy segitenének rajta - ilyen esetről nem hallottam, hanem inkább még rúgnak bele néhányat, a maradék bőrt is meg próbálják lehúzni róla.
21. gabbbicica (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 30. 13:18

Egyaltalan nem erzem, hogy ilyrn tarsadalomban élek. A csaladom es a barataim bajban is mellettem allnak es forditva is.


Vadidegeneknek, epphogy ismerosoknek meg nem sok koze van hozza.

20. globus (válaszként erre: 15. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 30. 13:13

Dehogynem, ha építő a kritika, bármit lehet. Viszont örökké elégedetlennek lenni nem vonzó tulajdonság. Ha jól mennek a dolgok, akkor csend van, de nem elég sós a leves, reklamálni kell :)

Szóval nem csak a negatív tényeket kellene szóvá tenni, szabad örülni is.

19. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 30. 13:11
Nem tapasztaltam. Inkább azt, hogy a negatívabb embereket elkerülik mások, mert valódi energiavámpírok. Ők azok, akiknek a pohár félig üres.
18. vivo44 (válaszként erre: 17. - Csemár)
2021. márc. 30. 12:50

Nem.

Azon van a hangsúly, hogy "Az én tapasztalatom"

Ha neked más a tapasztalatod, akkor más, mint ahogyan mindenkinek egy-egy adott témában más a véleménye is.

17. csemár (válaszként erre: 5. - Vivo44)
2021. márc. 30. 12:28

Maximálisan egyetértek azzal, amit írtál.

Ha...

...Ha a hsz.-ed első mondatában az "úgy általában"-on van a hangsúly!

(Mert, tapasztalom, vannak azért néha ettől extrémen eltérő helyzetek is.)

16. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 12. - Andi6020)
2021. márc. 30. 12:28

Tényleg nem tudtam eldönteni, most komoly-e a kérdés?

Persze én azt sem értem, aki nem meri vállalni a nevét, de másoktól meg elvárja, hogy intim dolgait, betegségeit kiteregesse,nekem még erre az sem válasz, "de nem is ismersz nevemmel sem" Persze, hogy sokat nem ismerek, de többet meg személyesen is. Mi sem ismerjük egymást személyesen,de tudom ki az Anda6020.

15. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - 5236d12e25)
2021. márc. 30. 12:24

Igen, és általában úgy ítélik meg, hogy nincs ok a rinyálásra.


De azért ne állítsuk már azt, hogy semmi bajuk a negatív emberekkel.


Én például azt tapasztaltam, hogy nem szabad panaszkodni mert akkor letorkolnak, hogy ha nem tetszik akkor miért nem húzok onnan.


Tényleg nem szabad kritikát megfogalmazni mert kivívod mások haragját általa. Vagyis nem mindenkiét de a csoportok hangadói ezt nehezen tűrik.

14. babyapocakban (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 30. 12:22
Nem tapasztaltam, pedig voltam padlón én is.
13. 5236d12e25 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 30. 12:01
Én inkább úgy látom, hogy azokat oltja a nép akik ok nélkül rinyálnak.
12. andi6020 (válaszként erre: 10. - 9b10f3d7ff)
2021. márc. 30. 12:01
Az tegnap volt, de nem találom. Törölve lett úgy néz ki.
11. Auróra2010 (válaszként erre: 10. - 9b10f3d7ff)
2021. márc. 30. 11:58
Én is írtam az fI-nek: próbálja ki !!!
10. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 9. - Auróra2010)
2021. márc. 30. 11:57
A betétes fórumhoz én is írtam. Magamban én is mosolyogtam,nem igazán lehetett eldönteni viccel,vagy problémája van. Problémára válaszoltam, de néha az ember spontán válaszol, mert vacak napokat élünk és jó időnként nevetni, oké nem mások baján kell/ene, de annyi az anonim fórum, hogy ember legyen a talpán, hogy eldöntse ez most troll, vagy komolyan kérsez.
9. Auróra2010 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 30. 11:46

Igaza van limenek, az országban nem igy megy, de ami a hoxán van,az egyszerűen gyomorforgató.

Nálam tegpelőtt borult ki a bili, vadállatként esett neki a tagok egy része egy szerencsétlen nőnek, , miközben más fórumok, pld bevizelésről több is, élnek virulnak, jóizűen elcsámcsognak rajta.

.

8. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 30. 11:41

Nem gondolom így.

Ha valaki olyan hogy mindent dícsér,állandóan ragyog ,vigyorog ,(ahogy mondod) az is eléggé visszatetsző és az ilyet is nehéz elviselni.


A másik véglet épp így, a folyton morgó ,savanyú ,mindennel elégedtelen mindennel szembemenő emberrel épp így van.


Nem kell tehát mindíg kipakolni ,az érzéseidet,csak azoknak akikre tartozik.Ha nem így teszel akkor meg vállald be hogy hogy a környezet nem reagál jól.

7. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 5. - Vivo44)
2021. márc. 30. 11:35
Egyetértek.
6. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 30. 11:34

Nem tapasztaltam.


"Olyan társadalomban élünk amelyben ha nem vagy elégedett mindennel, nem dicsérsz mindent és nem vigyorogsz egyfolytában akkor kivívod mások haragját és már-már meg akarnak lincselni?"


Ez annyira ember függő. Van akinem meg az nem szimpatikus, ha valaki elégedett, vagy mert jobb a munkája, szebb a lakása, van gyereke...mert neki nem adatott meg.


Ha valaki olyan az akkor bántja azt is, akin van sapka, meg azt is, akin nincs.

5. vivo44 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 30. 11:25

Az én tapasztalatom az, hogy ha normálisan állsz az emberekhez úgy általában, akkor jót is kapsz, de legalább ugyanazt.

Természetes, hogy sokan elégedetlenek ebben a helyzetben ki ezért, ki azért. Olyan helyzet sosem volt, hogy mindenkinek megfeleljen, jó legyen.

Az olyan emberekkel akik pedig irígyek, egyszerűen nem szabad foglalkozni, mert csak energiát vesznek el.

Itt a Hoxánpedig kifejezetten változatos ám, de nagyon kedves és segítőkész emberek vannak! Ha a vélemény nem zonos egy adott témában, vagy másként gondol, attól még nem rossz ember! Ugyanez igaz a kinti életben is.

2021. márc. 30. 11:23
Nem 🤷🏼
2021. márc. 30. 11:22
Nem figyeltem meg ilyent.
2021. márc. 30. 11:19
Szerintem itt Magyarországon általában nem ez megy, csak a Hoxa fórumokon.
2021. márc. 30. 11:14

Olyan társadalomban élünk amelyben ha nem vagy elégedett mindennel, nem dicsérsz mindent és nem vigyorogsz egyfolytában akkor kivívod mások haragját és már-már meg akarnak lincselni?


Hogyan élitek ti meg, hogy ilyen társadalomban kell élni amely ennyire intoleráns a negatívabb személetű, nihilebb emberekkel szemben?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook