Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Napi irányadónk a Hold! fórum

Napi irányadónk a Hold! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯
3078. gyöngyi
2010. okt. 20. 17:44
Jaj, de jó! Én úgy szeretem ezeket olvasni! Köszi!
3077. tundek
2010. okt. 20. 15:12

Hold mára nektek tőlem:


október 20. (szerda) Halak


Elem: víz


Rajtunk érezhető hatások

Naivak és hiszékenyek vagyunk ezeken a napokon, ráadásul könnyen esünk az érzelmek csapdájába, ha valakitől kedves szavakat, gesztusokat kapunk. Ugyanakkor önbizalmunk eléggé laibilis, mindig környezetünk rekciói határozzák meg, hogyan értékeljük magunkat.


Tanácsok

Haljamosak vagyunk megtenni az első lépést, de ne essünk az érzelmi zsarolás csapdájába, ha nem sikerül kicsikarnunk az általunk elvárt reakciót, figyelmet!


Kedvező hatást fejt ki az alábbi jegyekre Bika, Rák, Skorpió, Bak


Kedvezőtlen hatást fejt ki az alábbi jegyekre

Ikrek, Szűz, Nyilas


Érintett szervek (Műtésük nem ajánlott!) Lábszár, boka, idegrendszer


A könnyen felszívódó tápanyagok szénhidrátok


Ajánlott tevékenység

talpmasszázs, úszás, vízi sportok, szauna, lábápolás, öntözés, zenehallgatás, meditációk de! nem ajánlott a pedikűr, hajvágás, hajmosás, hajfestés!


17h: 22m: 53s -kor átlépünk a Kos jegybe


Elem: tűz


Rajtunk érezhető hatások

Lendületet ad nekünk a Kos Hold a hét közepén, amit eddig nem csináltunk meg, azt lesz energiánk befejezni, feltéve, hogy nem valami sziszifuszi munkáról van szó.


Tanácsok

Figyeljünk jobban a közlekedésre, legyünk óvatosabbak, mint általában, hiszen türelmetlenségünk és indulataink miatt most nagyobb balesetveszélynek vagyunk kitéve!


Kedvező hatást fejt ki az alábbi jegyekre Ikrek, Oroszlán, Nyilas, Vízöntő


Kedvezőtlen hatást fejt ki az alábbi jegyekre

Rák, Mérleg, Bak


Érintett szervek (Műtésük nem ajánlott) Fej,izomzat


A könnyen felszívódó tápanyagok fehérje


Ajánlott tevékenység

Üveg, ablaktisztítás, szellőztetés, arcmasszázs, kozmetikai arctápláló, de semmiképpen sem arctisztító kezelések, nem ajánlott a fogászati kezelés!


Imádlak benneteket és mégegyszer nagyon jó, hogy Béka telefonált nagyon hiányoztatok

3076. tundek
2010. okt. 20. 15:06

Szia Szöszi és Béka mindent bele Szöszi én 91 kiló vagyok de jan 1-től nyomni fogom a 90 napost. Így tervezem


Szóval röviden volt egy kis nagy magánéleti vállságom ami hála nem végződött a legrosszabbal, de majdnem vállás lett a vége. A cigire is vissza szoktam de erre nem vagyok büszke és igyekszem mihamarabb letenni. Aztán a fiam hepatitises lett, ami a végén 2 hét után kiderült, hogy nem is az volt hanem mononucleózis na mindegy az is veszélyes és beteg volt nagyon. A meló is sok de a kifogás is jó ürügy,hogy nem jöttem Nem tudtam mert lelkileg nem voltam ott a toppon de nagyon jó volt tegnap olvasgatni titeket és rájöttem, hogy nagyon hiányoztatok.


Futni kellene csak az a baj, hogy jön a hideg.

2010. okt. 20. 12:08

Sziasztok!

Most jöttem rá, hogy neked egybe esik a női napok és a telihold. Csak hirtelen ahogy Tündit olvastam néztem meg. Szóval hétvégétől újra teljes erővel fogyi!!! Meló nem sok lesz, így minden nap kicsi torna! Ígérem itt nektek - sajna nekem anélkül sehova nem megy a fogyi!

3074. Béka09
2010. okt. 20. 11:35

:))


Szijjja Tundek!!!


Sziasztok Mindenki!!

;)

3073. tundek
2010. okt. 19. 21:15

sziasztok drágáim! Itt vagyok. Kérlek benneteket ne haragudjatok rám, de nagyon elhavaztam a munkám a magánéletem és a gyerekeim miatt. Igyekszem holnap válaszolni arra a sok sok privire amit kaptam. Minden rendben van velem most már és remélem veletek is minden oké és mindenki jól van.


Holnap bővebben is írok arról ami velem mostanában történt puszka nektek jók legyetek és szép álmokat mindenkinek

3072. Tündi66
2010. okt. 19. 18:19

Sziasztok!

Útálom ezt a csöpörgős szemét időt!!!!!

Szegény kutya csupa sár lett. Ma megfürdettük,hogy bejöhessen.

Férjem alig van itthon.

A gyárban jó lenni.

A torna nagyon jó.Bár most éppen piros napok vannak és több a súlyom. Mióta spirálom van újra,teljesen máshogyan vagyok. Bocsi !!

3071. Béka09
2010. okt. 19. 10:28

MOST beszéltem a TUNDEK-kel és azt ígérte ma feljön és ír ..sokat dolgozik és elég beteg volt a nagyobbik fia ,így nem volt ideje "ránk" :)

Pusza mindenkinek!

3070. Béka09
2010. okt. 19. 10:13

Sziasztok!

Gyöngyi gratulálok! :)

Ezt a dolgot ( a panaszaidat) ne hagyd annyiban és inkább keress egy másik orvost,de nem maradhat semmi fájdalom és tünet! Te egy egészséges ,aktív nő vagy és ne engedd,hogy leintsen egy orvos!!!A nyugtatót meg szerintem sűrgősen felejsd el és térj át valami gyógynövényes cuccra ,mert abból aztán nehéz kijönni egy bizonyos idő után!!! Én ezt tapasztalatból írom neked és azért ,mert féltelek mint ismeretlen barátomat!!!


Tündi66:olvaslak minden alkalommal és nem egyszerű az életed ,de ne add fel Te sem! Minden van valamiért! Ebben hiszek! Te is egy erős nő vagy!

Szöszi:téged is olvaslak és neked is sok sikert és hajrá és nagyon szupi lesz szerintem!

Kata:olvaslak ;) és hozzá is szólok ,ha úgy van..tudod..gyönyörűek a sütikéid..úúúúgy megkóstólnám!!

Sank? Ahoyg jöttél úgy eltűntél??

Többiek!!! Hááálllóóó!!!

3069. gyöngyi
2010. okt. 18. 15:13
Voltam megint orvosnál, felírt új gyógyszereket.Különben azt mondta, hogy ez a kézzsibbadás szinte népbetegség és nekem úgy tűnik nem izgul miatta különösebben...hát nem tudom! Most szedem továbbra is a nyugtatót, mert úgy érzem, hogy az egyébként is jót tesz a lekiállapotomnak.
3068. Tündi66 (válaszként erre: 3067. - Gyöngyi)
2010. okt. 16. 17:39

28 év!Gratulálok!

Nekem a legnagyobb 17,és az is soknak tűnik.

3067. gyöngyi
2010. okt. 16. 15:40
Tegnap jó buli volt nálunk a suliban. 16 bográcsban paprikás krumplit főztónk szólők és tanárok együtt. Voltak jó programok a gyerekeknek...alig akartak hazamenni!Holnap szülinapot tartunk, a fiam lesz 28 éves. Úristen....most született!
3066. Tündi66
2010. okt. 16. 10:04

Jó reggelt!

Nekem is nagyon hiányoznak!

Tündinek írtam privit,de nem válaszolt.

Kata ovónéni,ha ide nem ír,akkor a naplóba ír pár sort.

Gyertek vissza!!!!Légyszi,légyszi!

3065. szöszipanna (válaszként erre: 3064. - Béka09)
2010. okt. 15. 13:50
Igen, nagyon hiányoznak azok a sorok, tapasztalatok, beszámolók! Olvasni nagyon szeretem!!
3064. Béka09
2010. okt. 15. 12:24

:))))


De legalább ,ha egy kicsit is ,de írtatok!!!!!

:))

TUNDEK meg Zsaníí meg Monee nagyon hiányzik,meg Pati..meg..jajj úgy eltűntetek ,hogy már szállnak í nevek ki az agyamból..NE engedjétek!! :))

2010. okt. 15. 09:58

Sziasztok!

Bocsi, de tényleg minden fele vagyok, pedig még csak most lesz igazán ihaj, ha aláírják a papírokat és akkor indulhat is a költözés. Hát ez van, de hát ez az élet része, csak én nem szeretem a költözést, már mint hogy olyan hetekig, mintha a bomba robbant volna. :D Főleg nekem, aki állítólag takarításmániás. ;)

Olvaslak benneteket, meg a naplókat, de írni már fogytán van az erő, de megregulázom magam!

3062. Tündi66
2010. okt. 14. 23:36

Sziasztok!

Nekem a kisfiam volt beteg a héten.Délután dolgozok.Próbáljuk tanulni,ami elmaradt. Nagyon sok az órai anyag és a házi egyben.

Aztán a kutyussal is kell foglalkozni. Tehát jól el vagyok havazva. Ma Szandit vittem röntgenre a térdével. Azt mondják ez tini betegség. 2 hónapig szedett gyógyszert. Felpuhult a porc,vagy mi a baja.

Ezen a héten a torna elmarad mindig.A meló miatt. Majd jövő héten pótolom.

Jó éjt mindenkinek!

3061. SANK (válaszként erre: 3059. - Kata óvónéni)
2010. okt. 14. 20:53

Szia Kata óvónéni !

Na, nekem sem jut eszembe semmi.

Akkor ennyi ... :-)

3060. SANK (válaszként erre: 3057. - Béka09)
2010. okt. 14. 20:52

Kösz, megvagyunk. Képzeld, Viktor mielőtt szedte a gyógyszert 13 %-os nyelvtan dolgát írt, most meg 1 hét után 3-as felmérőt írt nyelvtanból, 5-öst kapott értő olvasásból ! (Diszlexiája van állítólag, meg diszkalkulia) De a matek is elég jól megy. Azt mondja hogy oda tud figyelni.

Én tartom a súlyom, de nem megy olyan gyorsan lefelé , ahogy gondoltam. A sport nem akar menni, hideg van, a lépcsőzőm meg megint nagyon hangos lett, nyikorog, félek átszólnak a szomszédból ha későn csinálom. Na , majd kitalálok valamit:-)

2010. okt. 14. 20:14
Sziasztok,puszilok mindenkit.nem akarlak titeket elhanyagolni,de nem sok minden újat tudnék nektek mondani.
3058. gyöngyi
2010. okt. 14. 14:56
Én beteg voltam, elkaptam egy makacs vírust és két hete folyik az orrom és csúnyán köhögök. Már egy csomó mindent beszedtem, de nem sokkal jobb.
3057. Béka09 (válaszként erre: 3056. - SANK)
2010. okt. 13. 18:29

Hát hogyne említettelek volna meg!!! :))

SANKunk! ;)

Nagyon örülök,h megkaptátok a gyogyót!!

Van akolbiban is ,és a páleszben is kalória de nem izgatott,jól éreztem magam és ez volt a lényeg!!!


Te? Ti jól vagytok???



Csajok!!! Mi a nagy csend oka ezen a téren????


Tündi olvaslak!! És szöszit,Kata óvónénit is! ;)

3056. SANK (válaszként erre: 3052. - Béka09)
2010. okt. 13. 13:59

Köszi hogy engem is megemlítettél, az egyetlen fiútokat. :-)

Remélem jól érezted magad. Hát a kolbászban van egy kis kalória, no de élni is kell néha.

Ja, a befejezés: Viktorka megkapta a gyógyszert, amit akartunk.

3055. Tündi66
2010. okt. 12. 23:17

Halihó!!!

Merre van mindenki??

Írjatok,nehogy már elvesszünk!Eddig olyan jól megvoltunk egymásnak.

3054. Tündi66
2010. okt. 11. 23:18

Sziasztok!

Nagyon jó volt az osztálytali.Persze,azért nem voltak úgy elájulva a kilóimtól,mint gondoltam,de irigyek.

De az egész nagyon jó volt.

Béka,egy pálesz és kolbász fesztivál az nagyon jó lehet!!!


A 8-as úton láttuk a vörös iszapot,és egy félelmetesen vörös patakot. Maszkban terelték a forgalmat,mert Devecserbe nem lehet bemenni.

Őrület,hogy pár km-re tőlünk tőlünk ilyen katasztrófa van. És ott mész el mellette egy programra,egy buliba,és ez olyan nem tudom mit mondjak,milyen érzés.

2010. okt. 11. 15:01

Sziasztok!

Nem untatnálak benneteket, leírtam mindent a naplóban.

Olvaslak benneteket, csak annyira nincs időm semmire, hogy az félelmetes. És ez ilyen is marad karácsonyig, de ezt nem kell nektek elmagyarázni. :)


Tündi: milyen volt az oszt.tal.? Én is jövő hónapban megyek, de én csak a 10.re. :) De nekem már ez is soknak tűnik.


Béka: megfogadtam többé kevésbé amit mondtál, de nem tudom elkerül a mérleget. De kitaláltam, hogy ha elkezdjük a költözést, akkor ez lesz az első amit elviszek, így nem tudok majd reggelente ráállni. :D

3052. Béka09 (válaszként erre: 3051. - Tündi66)
2010. okt. 9. 12:49

Nagyon jó lesz az osztálytalid és fel fogsz a sok pozitív visszajelzéstől töltődni!!

Kívánom,hogy nagyon jól érezd magad!

Szép hétvégét!!


Csajok és Sank! Sziasztok!

Tegnap este a pálinka és kolbász fesztiválon voltam a barátaimmal..nagyon jól éreztük magunkat ,mindazok ellenére ,hogy egy rablás az egész,de ezt tudtuk!

Mindenkinek szép hétvégét!!

3051. Tündi66
2010. okt. 8. 14:22

Sziasztok!

Holnap megyek Veszprémbe!!

25 éves érettségi tali lesz.Már nagyon várom.

Majd beszámolok milyen volt.

Most fodrásznál voltam. Annyira nem vagyok megelégedve,de ez van.

Este a zumbát nem hagyom ki. Viszont az éjszakai melót. Szabin leszek,hogy kipihenten mehessek holnap.Kiváncsi vagyok,mit szólnak a -24 kilómhoz.

5 éve 84 kg voltam. remélem észre veszik!

Mindenkinek szép hétvégét kívánok!!

Sziasztok!

3050. gyöngyi
2010. okt. 5. 10:09

Én imádom...de hát én ehhez értek! Van egy csomó dolog, amit én sem csinálnék semmi pénzért.

Sok szeretetet is adnak ám, a fáradság mellé!

3049. Tündi66
2010. okt. 4. 16:55

Ez mi volt?

Na a tanítóké!

Én nem tudnék gyerekekkel dolgozni,bárhogyan szeretem őket.

Ma fát hordtam a faházba,mert megint esőt mond.

Este torna ,éjjel meló. Zajlik az élet.

Pénteken fodrász,szombaton osztálytali Veszprémben. Már nagyon várom.

❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook