Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Napi 10000 lépés az egészségért - azaz 10KSteps! Kihívás fórum

Napi 10000 lépés az egészségért - azaz 10KSteps! Kihívás (beszélgetős fórum)


1 2
7. Donnie_ (válaszként erre: 5. - A03dd05915)
2017. ápr. 2. 15:08

És mivel tervezted fokozni?

Olvastam Walking the Weight off For Dummies könyvecskét is sok-sok idő után és ad tippeket is a teljesítmény fokozásra.

Ami pl. tetszett:

A reklám szünik alatt, ha nem rendes filmet nézek, hanem tv-t, akkor gyalogoljak át a lakás szobáin oda-vissza-, konyha ablak - étkezó -nappali-háló 1-háló2 stb. Megnéztem, majdnem 1000 lépés egy "kereskedelmi szünet" :-)

6. Donnie_ (válaszként erre: 4. - Gribedli***)
2017. ápr. 2. 15:01

Naná, hogy jó cél :-) Te ebből a TurbóRudiságból is élsz - nem?

Én nem, csak egy lusti lefogyott nőci vagyok :-)

A kütyü mánia jó, de ahhoz, hogy jó eredményt is mutasson min. 4.3 op rendszer is kell :-D

2017. ápr. 2. 14:59

Naponta megyek 5ezret átlagosan, ülő munka mellett.

Xiaomi karkötőt használok.

4. gribedli*** (válaszként erre: 1. - Donnie_)
2017. ápr. 2. 14:48
Jó cél! :) Tegnap 18ezer lépésem volt, én karkötőt használok. 12ezer van beàllítva az appomon minimumnak, aztán mégis mindig 15-16 lesz belőle hétköznap is. Vicces, de engem ilyen aprósàg is tud motiválni, hogy kapok zöld csillagot a naphoz, tudok neki örülni. Persze előtte is mozogtam, meg biztos meglennék nélküle is, de szeretem ezeket a kütyüket.
2017. ápr. 2. 14:46
Pedométerem felcsatolom a jövő héten és mérem a napi lépéseim számát. Egy napi átlag jó kiindulás lesz a haladáshoz.
2017. ápr. 2. 14:40
A múlt hetem egy hétfői nagy gyaloglás miatt (17km) nem jellemző, de holnaptól a napi lépegetésre jobban figyelek.
2017. ápr. 2. 14:37

Kerestem a kihívást az egészséges, napi lépésszám követőikért itt a fórumon.

Egy pedometer felcsatolva a derékra, cipőre, vagy a mobilos app?? ...


Te is csatlakoznál holnaptól?

Állítólag a napi szokásos mozgáson felüli +2000 lépés +100 kcal többlet energia felhasználást jelenthet, de egy pár hónap múlva ez már nem ennyi+ :-) hanem a részünkké válik, azaz "csak" energikusabbak leszünk és már nem "ehetünk" ennyivel többet az átlagos energia-igényünk felett.

A napi jó kondíciót elérni karcsúsodva ez a nagy cél!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook