Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nagyon száraz, vízhiányos a bőröm. Milyen alapozót ajánlatok rá? fórum

Nagyon száraz, vízhiányos a bőröm. Milyen alapozót ajánlatok rá? (tudásbázis kérdés)


8. kRISZTAL (válaszként erre: 1. - Kotheo)
2010. dec. 29. 18:22
Vízhiányos ,száraz bőrre:Vichy 02-es színezett arckrém.Gyorsan beszívódik a bőrbe és azonnal hidratál.Van a niveának is színezett hidratáló kréme.Én mindkettőt szeretem.
2010. dec. 29. 17:36

Szerintem keress valami jo arckremet, ami szaraz vizhianyos borre valo es borradirt, amit 1-2 naponta estenkent hasznalj, akkor lehamlasztod azokat az elhalt bordarabkakat es nem lesz csunya a borod, hanem sima lesz.

En szemely szerint nem hasznalok alapozot, csak pudert, tul tomenyek az alapozok es eltomitik a porusokat, pattanasos leszek toluk.

En a No7 pudert hasznalom, ezt nagyon szeretem, nincs ugymond semmi szine annak, amit hasznalok, szoval csak szep simava varazsolja a borom es nem latszik ratja a mas szinu vakolat.

2010. dec. 28. 07:45
Szia! Én aloe vera tartalmú krémet használok nagyon hidratál!
2010. dec. 27. 22:37
Nekem is elég világos a bőröm Ivory-t használom belőle, de nem merném neked is azt ajánlani. Menj be egy drogériába is nyugodtan a testereken próbálgasd melyik lenne legjobb. De amúgy ha tényleg nincsenek durva bőrhibáid megpróbálhatod a színezett krémeket is, azok tuti táplálnák az arcbőröd és színed is lenne:)Sok sikert:)
2010. dec. 27. 22:30
Van az A..n-nak is egy száraz bőrre való, bár még nem próbáltam.
3. kotheo (válaszként erre: 2. - 1d1983f461)
2010. dec. 27. 22:30
Köszönöm a tippet. Kérlek írd meg hogy milyen színű a legjobb. (szőke és világos bőrű vagyok.)
2010. dec. 27. 22:23

Szia!


Én a Rimmel stay matte alapozóját használom. Azért szeretem, mert nekem az orrom meg a szemöldököm akár mennyit kenem, akár mivel örökké hámlik. Nem tudom miért:S A legtöbb alapozót ha felkentem mindig nagyon látszottak azok az apró kis "bőrkék", de ez alapozó annyira hidratál, hogy gyakorlatilag teljesen eltünteti őket. Én ajánlani tudom csak, bár az igazsághoz hozzá tartozik, hogy nem egy erős alapozó, a durva bőrhibákat nem tünteti el én egy erőteljesebb színezett hidratálónak mondanám:)

2010. dec. 27. 22:10
Nagyon száraz, vízhiányos a bőröm. Milyen alapozót ajánlatok rá. Köszönöm a segítséget!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook