Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tud valaki ajánlani olyan alapozót, ami nagyon világos, majdnem fehér? fórum

Tud valaki ajánlani olyan alapozót, ami nagyon világos, majdnem fehér? (tudásbázis kérdés)


19. kisstoth (válaszként erre: 18. - Klimpírozi)
2009. nov. 30. 16:12

Mindhalálig..

Ölipuszi

2009. nov. 20. 17:50

Lancome, Mac, Bobbi Brown?

Utóbbi kettő professzionális termék, mindkettő , mindhárom magas minőség..Antea Angliában, mit szólsz?

Ha korrektor, akkor YSL Touche Eclat 2.

mindhalálig..

:)

17. kisstoth (válaszként erre: 16. - Mia 74)
2009. nov. 18. 10:11
Köszi.
16. Mia 74 (válaszként erre: 7. - Ea9bff1b44)
2009. nov. 9. 19:09
Én is pont ezt találtam még a reklám mizéria előtt. Nekem is nagyon bevált. Ha nem ezt, akkor a La Roche Posay Toleraine-jét használom, ami ugyan drágább, de kevesebb kell belőle, így kb. ugyanannyira jön ki árban(patikában árulják, nekik is van egész világos, ahogy láttam).
2008. dec. 23. 18:48
kréta
14. kisstoth (válaszként erre: 13. - A1baa7edcc)
2008. okt. 26. 12:26

Bocs, nem tudtam, hogy nem "hazai" vagy. Így tényleg nagyobb lenne a postaköltség, mint az alapozó.

Nagyon jó ötlet, megnézem a honlapjukon ezt a hab alapozót.

Egyébként Estée Lauder függő vagyok, a krémjeik is nagyon jók és a dekorkozmetikumjait is használom. Az volt a gondom, hogy amit itt árulnak nekem nem elég világos. lehet, hogy repülőtéren, vagy Bécsben kapnék világosabbat. Köszi a tippeket.

Pusz Mari

(Ha nem titok elárulod, hol élsz ?)

13. a1baa7edcc (válaszként erre: 11. - Kisstoth)
2008. okt. 25. 15:12

A Bourjois kozmetikumok nem rossz minoseguek (allitolag a Chanel arban elerhetobb valtozata), de vagy 6-8 eve hasznaltam ettol a markatol es akkor sem alapozot (volt egy szuper voros koromlakkjuk, amit egyben le lehetett a koromrol huzni, azt nagyon szerettem, mert a vorosekkel altalaban lemosasnal kuzdeni kell :)).

Szerintem a Dior alapozok nem tudnak tobbet, mint a Max Factor-ok, fedesre pedig kb. kozepesek, ha pedig zsiros a bor, a matt is kenodik, ha az arcodhoz ersz, huzhatsz egy csikot rajta :S

Ha a kezeden kiprobalod, nem latod rajta, hogy az arcborod milyen par oraval kesobb, miutan felkented.

Nem Mo-on lakom, ugyhogy a postakoltseg lenne annyi, mint a bolti uj ara es mar nem is mai "tyukok".

Nezd meg a Bourjois honlapjan, hogy van-e hab allagujuk, lehet csak Magyarorszagon nem aruljak, mert nem volt ra igeny (egyebkent is ugy remlik a magyar paletta nem volt tul nagy), de talan szomszedos orszagban megkapod. Ahol most lakom nincs igeny a nagyon vilagos alapozokra, Laudertol a Fresco a legvilagosabb arnyalat, amit itt kapni lehet, 1 orszaggal odebb viszont mar teljes paletta van.

12. kisstoth (válaszként erre: 10. - A1baa7edcc)
2008. okt. 25. 14:17

Ha olcsón eladod én lehet, hogy vevő lennék rá. Kipróbálnám, hátha..

Nem tudom Neked milyen típusú a bőröd. Száraz vagy normál ?

11. kisstoth (válaszként erre: 10. - A1baa7edcc)
2008. okt. 25. 14:15

Pont ezt a nyomósat mondták nekem. persze nem szeretnék úgy kinézni, mint a lárva, viszont kell, hogy valamit fedjen. Egyrészt 44 vagyok, másrészt , ha nem fed, akkor kipattog a bőröm ettől a kiváló Bp-i levegőtől. Ezért vacakolok ennyit.

Legyen nagyon világos, hidratáló esetleg ránctalanító, matt és fedő. Sok a bajom, nem ???

Régen volt aegy hab állagú a Bourjo.. ától az valami fantasztikus volt. Sajnos megszüntették a gyártását, azóta keresek.

10. a1baa7edcc (válaszként erre: 9. - A1baa7edcc)
2008. okt. 25. 13:18

Legalabbis szerintem, amugy a Diorskin Sculpt es Diorskin Ultra-mat-ot probaltam, mindket uvegbol par nyomasnyit hasznaltam, annyira nem jott be.

Egyebkent lehet masnak megfelel.

9. a1baa7edcc (válaszként erre: 6. - Kisstoth)
2008. okt. 25. 13:09
A Dior alapozok a kozelebe sem ernek a Lauder-eknek, mar ha nem az a cel, hogy feltunoen "alapozott" legyen az ember kepe. :)
2008. okt. 25. 12:39
Szerintem is nagyon jó ez a Maybelline-es...az eddigi legjobb.
2008. okt. 25. 12:06
Én megtaláltam a számomra legalábbis legjobb alapozót, bár nekem barna a bőröm, a minap végignéztem a színskálát, van egészen világos is belőle. A neve:AFFINITONE Maybelline termék, most egyébként is mindíg látható a reklámja a tévében. Nem válik el a nyaknál, szépen összeolvad a bőrszínnel. És az ára is nagyon elfogadható!
2008. okt. 25. 11:15
Köszi szépen. A diort ismeri valaki ? Azt is ajánlották.
5. d879a0c5b4 (válaszként erre: 2. - Kisstoth)
2008. okt. 25. 09:50

Nekem is fehér bőröm van, de nem merek venni alapozót, mert száraz-zsíros bőröm van, és csúnya, ha felkenem...

Sok pénzt kiadni meg nem merek egy drága cuccért, mert ha nem jó, kidobhatom...

Pedig nekem is jó lenne egy...

Ezek a márkásak mennyire jók ilyen szempontból? :$

2008. okt. 24. 22:27
Estee Lauder Double Wear- Shell vagy Ecru
2008. okt. 24. 22:24
A Lo...alnak és a MF-nak is van,jó világos, úgy keresd Ivory v. Biege színű.
2008. okt. 24. 22:16
Senki ? Ezek szerint mindenki kreol ? Nahát ...
2008. okt. 18. 10:36

Sziasztok !

Nagyon fehér a bőröm, főleg télen. Tud valaki ajánlani olyan alapozót, ami nagyon világos, majdnem fehér ? Hiábakeresem , nem sikerül rátalálnom. Mindegyik sötétebb és olyan ronda, ha nyaknál elválik a szín.

Előre is köszi.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook