Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nagyon eltöredezett, sérült hajat hozott már rendbe valaki? Az enyémet úgy látom menthetetlen.. fórum

Nagyon eltöredezett, sérült hajat hozott már rendbe valaki? Az enyémet úgy látom menthetetlen.. (tudásbázis kérdés)


14. f8363fefad (válaszként erre: 12. - D71ef05a8e)
2013. febr. 28. 18:37
Igen,azt kihagytam..fésülni sem fésülöm egyáltalán,rosszabbul is néz ki olyankor,mert szétáll. Tényleg ahogy csak tudok vigyázok rá. Mégsem látok semmi javulást. A Hair Clinic kapszulát én is néztem már,lehet kipróbálom akkor azt is.. Köszönöm!
2013. febr. 28. 12:27
Komplett B vitamin, élesztô, ricinusos pakolás, sok olajos magvak; napraforgó, tökmag, dió, mogyoró, stb.
12. d71ef05a8e (válaszként erre: 5. - F8363fefad)
2013. febr. 28. 11:38

Ha a rendszeres vágás ellenére is törik, akkor tényleg belülről is meg kéne támogatni a dolgot. Nem hiszem, hogy a rövid hajat, annyira rosszul lehet ápolni, amitől az egy hónap alatt törni kezdene, főleg ha sem hajvasalót, sem hajszíárítót nem nagyon használ valaki. Nyilván jó minőségű fésű kell, de ha ennyire vigyázol a hajadra, akkor kizártnak tartom, hogy tépd-szakítsd valami fröccsöntött vacak fésűvel.


legalább 3 hónapot, de még jobb fél évet rászánni arra, hogy rendeződjön a dolog, nekem legjobban a Hair Clinic kapszula vált be, ami sajnos méregdrága, de a Revalid is jó, sajnos az sem olcsó. A többi szépségvitamin nekem semmit nem ért.


Általános immunerősítés is jó lehet, és ha kívülről is akarsz hazsnálni valamit, akkor én vagy a Dr. Immun hajszeszt, vagy a Varga cseppeket ajánlom, de a Hélia-D tonikja is kiváló. Ami hajhullásra való minőségibb készítmény, az akkor is nagyon jó válazstás, ha nem hullik a hajad, mert általánosan serkenti a vérkeringést a fejbőrben, és javítja a hajhagymák tápanyagellátását, ami hosszú távon az újonnan serkenő hajszálaknál már szemmel látható különbséget jelent. Ezért kell a türelem, és a hoszzú ideig tartó kezelés, mert a cél csak az lehet, hogy ami hajszál újonnan nő, az legyen tökéletesen egészséges, ami még nem törött, az pedig ne is törjön.

11. 448698db9c (válaszként erre: 10. - F8363fefad)
2013. febr. 28. 10:08

hát szerintem a vitamin szedése mellett is kell neki legalább 3hónap mire javulás lesz!

mert ugya a vitamin belülröl erősíti a hajat!a beteg részeknek előbb le kell nőniük hogy az új egészséges látszódjon!

szerintem adj még neki időt!!!

2013. febr. 28. 09:57
én sem szárítottam soha a hajam. És 1 hónapja elkezdtem szedni külön hajvitamint is rá, meg B-t és vasat is.. Festeni sem festettem az elmúlt 4 hónapban már pont emiatt. De nem látok semmi javulást sajnos.
2013. febr. 28. 09:53

lehet az sem ártana ha szednél valamilyen vitamint!mert a töredezett hajvég vitaminhiánytól is lehet!és ahogy írták a pakolások látszatnak nagyon jók de a haj szerkezetét nem erősítik!

Ott a Revalid vagy a Ligetszépe kapszula!

tudom miről beszélsz nekem is ilyen volt mondjuk én rövidre is vágattam,nem festettem nem daueroltattam(ha esetleg ezek nálad is fennálnak)és beszedtem egy kúra vitamint utána szünet majd megint 1kúra megint szünet!hidegben sapka és SOHA nem hajszárítottam a hajamat!!!!


Nekem gyönyörűen helyre jött pedig szültem egy gyereket is ami köztudottan ártani szokott a hajnak!(ugyan ez sem törvényszerű)

2013. febr. 28. 09:51
Az embernek vannak mindig folyamatosan növô hajszálai.
2013. febr. 28. 09:38
elől állig ér kb,hátul pedig még kb 10 centi a nyakamtól. De nincs 2 egyforma hosszú hajszálam,akárhol fogok meg a hajamon egy kis tincset 10-15 centi különbség biztos van a hosszú és rövid hajszálak között. Nem volt amúgy tépettre vágatva sosem,szóval nem azért,csak gondolom ahogy törik.
2013. febr. 28. 09:33
mennyire hosszú a hajad? érdemes levágatni belőle, úgyis visszanő. persze ha már rövid, akkor nem tudom... akkor marad a pakolás és a remény. :)
2013. febr. 28. 09:20
volt,hogy havonta vágtam,de most már sajnálom levágni is,mert hiába rövid,ugyanolyan törött.. És én meg mindenképp hosszú hajat szeretnék.. De hát így az sem szép:/
2013. febr. 28. 09:18
most akarok majd kipróbálni egy pakolást (ricinus,kókuszolaj és méz) hátha... Gondolom nem baj ha ezeket összekeverem.. Te saját tapasztalatból írtad a ricinust? mennyi idő múlva várjak valami változást?
2013. febr. 28. 09:17

Meggyógyítani nem lehet, le kell vágni a végét. látszatra persze segíthetnek a pakolások, de a szétvált hajvéget már semmi nem ragazstja újra össze.


Inkább menj el 6 hetente pár mm-t vágatni, mint félévente két centit, előbbivel jobban meg lehet előzni a töredezést, mert mindig frissek a hajvégek. És ha már megszabadultál a törött végektől, akkor persze lehet fenntartani a jó állapotot pakolásokkal.

2013. febr. 28. 09:06
Langyos Ricinus olajjal kend be,és hagy rajta ameddig csak tudod.
2013. febr. 28. 09:05
Nagyon eltöredezett, sérült hajat hozott már rendbe valaki? Az enyémet úgy látom menthetetlen..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook