Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mikor menthetetlen már egy kapcsolat? fórum

Mikor menthetetlen már egy kapcsolat? (beszélgetős fórum)


13. ina87
2019. nov. 27. 18:54
másra vágysz jobban mondva csak szexre,itt egyértelmű küzdesz valamiért ami nem fog boldoggá tenni vagy kilépsz belőle találsz egy másik kapcsolatot amibe szex is lesz.
12. 0adc8842b1 (válaszként erre: 1. - Gitta9309)
2019. nov. 26. 15:15
Valahol nagy butaság egyszerre két felé szexelni úgy, hogy egyik sokkal jobb, a másikat meg sajnálod elhagyni. Ha a rosszabbikkal van a szex, a jobbra gondolsz és ettől még nem fogod megszeretni a párodat. Minden marad a jobb emlékekből. Jobb lenne mindkettőt végleg hanyagolni, mert így csak szenvedsz és egyik szex sem lesz jobb. Keress új szerelmet és ne csak szex legyen, mert megint így jársz. Ha átnéz rajtad valaki, az meg már nem fog érted semmit megtenni, az is biztos, ha csak nem kényszerből.
11. Mézes-Krémes (válaszként erre: 9. - Gitta9309)
2019. nov. 26. 09:05
26 évesen nem normális dolog egy ilyen kapcsolatban benne lenni. Túl fiatal vagy ehhez, és semmi nem köt titeket össze. Szakíts, és élvezd a szingli létedet. Meg tedd helyre az önbizalmadat.
10. vivo44
2019. nov. 25. 20:22

Most a dilemma valójában egy-egy bizonytalan numera, vagy egy szex nélküli kapcsolat.

Azt javaslom csináljátok hármasban és akkor mindent megkapsz egyben, mint az a híres tasakos kávé.

Elég felnőtt vagy már, hogy el tudd dönteni, hogy mi az amit szeretnél. Néha összefeküdni valakivel, vagy az állandóval helyrehozni és megélni.

Gondolom a párod sem lehet sokkal idősebb. El nem tudom képzelni, hogy 20-on évesen egy pasi ne akarjon szeretkezni a barátnőjével. Hacsak nem tudja, hogy a testi örömöket másutt keresed, így ő is máshol kapja meg azt.

2019. nov. 25. 19:26
Tisztában vagyok vele ,hogy nem azt tettem régen, ami helyes.A legnagyobb bajom saját magammal van, egész életemben önbizalomhiányom, szeretethiányom volt ,és úgy viselkedtem mint egy büdös K...a,mert az táplálta az önbizalmam,hogy éreztem ,hogy létezik olyan pasi a Földön,akinek tetszem,aki érdeklődik irántam,kicsit azt éreztem mégis előfordulhat velem,hogy valakinek érek valamit.Tudom,hogy semmi nem magyarázat semmire, nem így kellett volna tennem ,nagyon defektes vagyok,de azon vagyok ,hogy rendbe tegyem magam.Ha rendbe tennèm magam,tisztában látnám a helyzetem is.Önismeretbe kezdtem, rájöttem néhány dologra mit miért, mi miért van...de még nagyon sok dolog van amiben fejlődnöm kell. Az pedig számomra nem opció ,hogy a másik pasi miatt hagynám el a barátom,mert nem tenném tönkre a kapcsolatát,nem ez a lényeg ,hogy Ő ,csak maga az a tény,hogy más vonz,nem a párom.A barátommal szoktunk beszélgetni (többnyire én kezdeményezem ezeket,mert ő nem szereti a "vitákat" ,hiába mondom neki,hogy ez nem olyan vita, meg kell beszélni a problémákat ), elmondom neki mire vágyom,mi hiányzik, de nagyon régen várok :( Elmondtam neki,hogy nekem ez így nem jó,nem vagyok boldog,sőt egyszer elmondtam azt is ,hogy megkìvántam mást.Nekem is rosszul esett volna,elhiszem ,hogy nagyon szarul esett neki, de őszinte akartam vele lenni, helyre akartam hozni.De ő nem az a típus ,akit ez motivált volna a cselekvésre ,inkább az ellenkezőjét értem el vele.Szexben sem kezdeményez már mert fél attól,hogy nekem rossz lesz. Az meg rosszul esik neki,ha mondom mit hogyan csináljon.Erről is beszéltem már vele,hogy ne érezze magát ezért rosszul, ebben semmi rossz nincs, ő is mondja nyugodtan,ha van valami amit szívesen kipróbálna, amit én csináljak másképp , de neki nincs ilyen.De már ott tartunk ,hogy szerintem semmit nem váltok ki belőle a látványommal,átnèz rajtam ,ha meztelen is lát.Igaz,felszedtem 20 kilót az elmúlt években,de rákapcsoltam, a felét már leadtam. Akármit kérdezek ,ő azt mondja velem nincs baj,ne magamat okoljam.De kit okolhatnèk ugyan? Nagyon rossz kedvem van mostanában,élni nincs kedvem, egyáltalán semmi. Az életem minden területe katasztrófa 🤯 De ki akarok ebből mászni,keresem a megoldást a problémáimra. Köszönöm az eddigi válaszokat ☺️
8. a7eb88768b (válaszként erre: 7. - Globus)
2019. nov. 25. 18:52

Nem ismerem a kérdés kiíróját,de azért ezzel vitatkoznék.

Kb úgy öt éve azt hittem ilyen nem létezik vagy aki ilyet mond hazudik hogy két férfi közül nem lehet választani.

/vagy nő/

Érdekes úgy három éve én is átéltem ezt,rettentő érzés én senkinek nem kívánom.

Ami nem volt meg az egyikben meg volt a másikban.És fordítva.

Én már-már betegnek tituláltam magam.

Megértem e a pénzem?

Nem tudom,én mai napig azt mondom hogy az exférjem elsô átverése kiölt belőlem mindent senkihez nem kötödöm már csak a gyerekeimhez.

Korábban és most is úgy érzem hogy megadtam mindent és mégsem volt elég,ellaposodott sz@r lett.

Mostmár megérem én is a pénzem,de hogy mi előzte ezt meg...

7. globus (válaszként erre: 1. - Gitta9309)
2019. nov. 25. 18:01
Rendkívül szövevényes a történet, csak annyi jutott eszembe róla, hogy te is megéred a pénzedet.
2019. nov. 25. 17:33
*Francba
5. a7eb88768b (válaszként erre: 1. - Gitta9309)
2019. nov. 25. 17:32

Légyszíves hallgass rám!

Egyik sem releváns!

Hagyd mindkettőt a büdös frabcbars majd egy harmadik lesz a befutó.

Hidd el tapasztalat!!!

4. andi6020 (válaszként erre: 1. - Gitta9309)
2019. nov. 25. 17:27
A tied már az. Fiatal vagy. Lépj tovább.
3. Mézes-Krémes (válaszként erre: 1. - Gitta9309)
2019. nov. 25. 16:30

Te lány! 26 éves vagy, és 20 éves korod óta egy olyan kapcsolatban vagy benne ami már az elején megalkuvás volt, meg biztonságos, ahogy fogalmazol. Kapj a fejedhez!!!! Most vagy fiatal, és most kell megélni, kipróbálni olyan dolgokat az életben ami izgalmas, ami vonzó neked!!! Még lehet erre pár éved, de ha még x évig ebben a semmi kapcsolatban lézengsz (mert az biztonságos) akkor később bánni fogod. 20-on évesen nem egy langyi szexmentes kapcsolatban kell nyíglődni, hanem bulizni, szórakozni, és élni-élni.


Dehogy szereted te azt a pasit. Maximum megszoktad, meg sajnálatot érzel iránta (mi lesz szerencsétlennel nélkülem?). Én éveken át voltam valakivel puszta sajnálatból együtt úgy, hogy az érzést a szeretettel kevertem nagyon durván össze.

2019. nov. 25. 16:17

Nem tudom, hogy a tied menthetetlen-e. Gyanús. Egyértelmű, hogy azért sóvárogsz más után, mert hiányzik a (jó) szex, és vagy tapasztalatból tudod, vagy feltételezed, hogy azt máshol megkapnád.

Szóval igen, semmi más baj nincs, de vajon ezt meg tudjátok oldani? Elé tudsz állni, megmondni, hogy ha nem ölel meg, akkor megteszi más, és hagyni fogod mert vágysz az ölelésre?

Ha ezt elmondod neki, és nincs fordulat, akkor már menthetetlen.

2019. nov. 25. 15:48
Megpróbálom röviden leírni a lényeget.26 éves vagyok, párommal 6 éve vagyunk együtt, pár éve együtt is élünk.A kezdet is zötyögősen indult, ugyanis ő nem tudott róla, de miközben ismerkedtünk, én ismerkedtem mással is párhuzamosan, aki ráadásul az ismerőse is volt, mondhatni haverja, de a mai napig is az.Már szégyenlem, de lefeküdtem mindkettőjükkel,és a másik sráccal sokkal jobb is volt, vele jobban elhülyéskedtünk, valahogy jobban egy hullámhosszon is voltunk.De ő akkor úgy volt, hogy nem akar kapcsolatot,tudott is a másik srácról ( a mostani páromról), de egyszer kiborult a bili nála, és abbahagytuk a dolgot.Így kötöttem ki a párom mellett, amúgy sem tudtam dönteni köztük.Persze 1 hónap után jelentkezett, hogy találkozunk-e , de nem akartam elölről kezdeni az egészet, és amúgy is kezdett komolyabbra fordulni a dolog a párommal.Itt a szenvedély állt szemben a biztonságos kapcsolattal.Én így az utóbbit választottam.Azt hittem idővel jobb lesz, de csak rosszabb lett, és most ott tartunk, hogy igyekszünk helyre hozni a szexuális életünket, ami kb 2 éve nincs.Nehezen tudtam elfelejteni a másik srácot, és sajnos volt is, hogy elcsattant egy csók mikor már 1 év eltelt azóta, hogy mi együtt voltunk.De annyira akartam, annyira jó volt.De tovább nem mentem.Aztán idővel a srácnak is barátnője lett, és a párommal ők még mindig egy haveri társaságban vannak, így néha, nagyon ritkán én is találkozom vele.De elfelejtettem, már nem úgy néztem rá.Időközben viszont folyton volt valaki a fejemben akihez nagyon vonzódtam szexuálisan(gondolatnál több nem volt).Mostanában, ahogy egyre többet beszélgetünk párommal a problémáink megoldásáról, nem volt a fejemben senki, de a szex még mindig nagyon hiányzik.Erre fel a napokban újra találkoztunk azzal a pasival akiről az elején írtam, mert közös összejövetelen voltunk, egyébként nem nagyon szoktunk beszélgetni, a barátnőjével is mondhatni jóban vagyok ( nem vagyunk barátnők, csak beszélünk néha pár szót, rendes lány)és most előtörtek bennem a régi emlékek, és mintha újra elkezdtem volna sóvárogni utána.Gondolom mindig azért van valaki a fejemben mert a kapcsolatomban nincs rendben a szex, de ez annyira rossz, annyira bánt.Szeretem párom, bár már nem tudom, hogyan.Volt valaki már hasonló cipőben?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook