Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » "Nagy fogyás" a TV2-n fórum

"Nagy fogyás" a TV2-n (beszélgetős fórum)


123. emagdi (válaszként erre: 119. - KicsiT)
2007. júl. 6. 14:18

előre senki nem fog ígérni semmit.

szerintem tonnaszámra kapják a jelentkezési lapokat, most nyilván válogatnak.

nagyrészt biztos a szerencsén is fog múlni, hogy ki kerül be a versenybe, és ki nem.


drukkolok nektek!

122. KicsiT
2007. júl. 6. 14:18
Gondoltam megirom...raktam fel képeket magamról...akit érdekel...:P
121. emagdi (válaszként erre: 118. - KicsiT)
2007. júl. 6. 14:17

az a baj, hogy sajna mindenért meg kell dolgozni.

csakhát az ember lusta, és mindig abban reménykedünk, hogy majd jön valami csodatabletta/por/akármi, amit csak beveszünk mondjuk naponta egyszer, és hipphopp leolvadnak rólunk a zsírsejtek.

ezt használják ki a különböző csodaszer-gyártók, mindig jönnek valamivel, hogy na, ezt ha megveszed, akkor ehetsz bármit, mégis fogyni fogsz.

(mi meg mindig elhisszük, és megveszünk minden sz*rt... merthát OLYAN JÓ VOLNA tényleg!)

120. KicsiT
2007. júl. 6. 13:52
Várom a véleményeket...köszi
119. KicsiT (válaszként erre: 114. - Srrse)
2007. júl. 6. 13:51

Azt h ilyenkor mit is tehess...senki nem tudja sztem megmondani,mert akkor már szoltak volna h figyelj...a válogatásra julius végéig hivjuk fel az embereket...utána ne is várják..s.tb.

De senki nem szolt ilyesmiröl...ez elég gáz...Az ember nem tud elöre tervezni, mert kitudja h hivják-e vagy sem....

Sztem kritérium nem igazán van...azok akik az adatlapot nézegetik, azokdöntik el hogy ez szimpatikus, ez nem...ez vékony ide...ez tul kövér...szoval sztem ilyen alapon megy...

Ti ezzel hogy vagytok?Mit gondoltok?

Mert én is várom...remélem h hívnak...nagyon szeretnék lefogyni...és ahogy elnéztem az amerikai Ericet...aki 180 kg-ról 86 kg-ra lefogyott...lehetséges...szóval izgulok kicsit, meg idegeskedem h mi lesz...:S:S:S

118. KicsiT (válaszként erre: 117. - Emagdi)
2007. júl. 6. 13:48

Ez így igaz...Annyi modszer van,meg annyi "csodaszert" reklámoznak, és azt mondják hogy ez jo ezt használd...a másik is ezt mondja...szal mindenki a sajátját dicsőiti...persze egyik sem jo semmire...na ez mien???nem???

Amugy a diéta+ sport sztem a legjobb...

MIndenkinek más a véleménye...

117. emagdi (válaszként erre: 115. - L007m51)
2007. júl. 6. 11:38

jó szöveg:)))


ha lenne bármi csodaszer, nem lenne ennyi kövér ember

116. srrse
2007. júl. 6. 10:23
azert meg irhatod, nem hinenem reklam lenne...biztosan tobben is kivancsiak rea
115. l007m51
2007. júl. 6. 08:53
Hmmm...sajnos nem lehet raklámozni, mert akkor leírnám, hogy 4 hónap alatt hogyan lehet 22 kg-tól megszabadulni, és mindezt mosolyogva, olcsón, sikeresen.....
114. srrse
2007. júl. 6. 07:15

Elegge nehez ezekben az orakoban, most akkor mit tegye? varjam a hirt hogy folvettek-e? vagy folytassa a fogyizasom???Ki tudna megmondani ..mit ti stehetnek. Nem ulhetek ugy olbetett kezzel s varjam a sultgalamb bepotyanasat az olomben?

Megiscsak jo lenne megtudni pontosan is mijen kriteriumok szerint valogatjak meg az embereket???

113. srrse
2007. júl. 5. 12:54
Na nincs senki erre?
112. Ildikókapallay (válaszként erre: 104. - Suesue)
2007. júl. 5. 12:35
szia neked hogy sikerült jelentkezned?mit kell kitölteni?
111. srrse (válaszként erre: 104. - Suesue)
2007. júl. 5. 12:21
szia...szoval a hivtak mit jelent??...bevettek..??? vagy pedi g jeleztek hogy te is fonnvagy a listan?
110. mokka27 (válaszként erre: 102. - KicsiT)
2007. júl. 5. 12:16

Szia!


Én is most jelentkeztem e-mailben.

Leírtam a korom, magasságom, testsúlyom.

Egyébként én nem rendelkezem extrén tulsúllyal. kb 8 kg-ot szeretnék fogyni. 155cm- hez nálam 57 kg társul.

Nyáron sosem hordok szoknyát, vagy rövidgatyót. Ebbe untam bele.

Nem tudtok valami bővebbet a műsorról?

Pesten kell maradni a verseny ideje alatt? És az meddig tart, ha igen?

Köszi a választ :)

109. KicsiT (válaszként erre: 104. - Suesue)
2007. júl. 5. 11:30

Én is nagyon kiváncsi lennék arra hogy mit mondtak neked a telefonban.Akkor behivtak a válogatásra???

Én is beszeretnék kerülni...:) De sokan vannak igy...

A jelentkezési lapon regényt irtál?Vagy mit???:D

várom a válaszod

2007. júl. 4. 23:22

Itt megnézhetitek az ausztráliai verseny fináléját. Ott is értek el nagyon szép eredményeket.


[link]

107. ducinyuszi (válaszként erre: 104. - Suesue)
2007. júl. 4. 22:07

Szió


Akkor te az első "akadályt" már sikeresen vetted. :) Behívtak castingra?

Én kiváncsi lennék, hogy ki milyen terjedelmes válaszokat adott a jelentkezési lapon./oldalszámra gondolok/ Én nem vittem tulzásba, mert hát azt nem lehet leírni teljes valójában, hogy mit is jelent nekünk a kövérség, mert nem lenne aki annyit elolvana. :)

Szerintem, ha azt írták vissza, hogy sikeres jelentkezés esetén veszik fel a kapcsolatot az emberrel, ebből kitűnik, hogy nemleges válasz esetén nem pazarolják az idejüket ilyesmire.

Amennyi jelentkező lehet, külön munkatárs kellene csak a nemleges telefonok lebonyolítására. :)

Azért kivi lennék, hogy mit szűrnek ki a 10. kérdésre adott válaszokból.

Azt, hogy mikortól nem lehet már jelentkezni, onnan is meg lehet majd állapítani, hogy nem fogják a felhívást nyomni a csatornán.

106. dindin19 (válaszként erre: 105. - Ijudit)
2007. júl. 4. 19:08
:-)))))))))))))))))
105. ijudit
2007. júl. 4. 18:59
Kb. két éve volt a TV2 nek egy fogyis adása a reggeli műsorban. Ott több program versenyzett egy hónapig .CSak két adás volt belőle az első amin bejelentették, és a végén a mérlegelős konkluzió levonós adás. Minket ( a férjemmel nem válogattak be először, aztán egy hét után mégis felhívtak. Kiderült, hogy a Francia Módszerbe beszervezett csaj valamiért otthagyta a versenyt. Gyors telefonok jöttek mentek, hozzánk, telefonos casting végül a stábnak megfeleltünk volna. Aztán beszéltünk a programot adó hölggyel és jól is ment a dolog, addig, amíg meg nem kérdezte, hogy mennit szeretnénk fogyni. Mikor közöltük, hogy fejenként 30 kilót, kiakadt és azt mondta, hogy az túl sok túlsúly.Ebben eggyet is értettünk volna, de kiderült, hogy a höly olyan embert keres, akinek 6-10 kiló túlsúlya van és nem hajlandó velünk foglalkozni. A stáb nem szólt bele a döntésébe, hiába követtünk el mindent, kiderült, hogy túl KÖVÉREK vagyunk a FOGYIVERSENYHEZ!!! HÁt ez volt az a helyzet amikor a végén nem tudtuk, hogy sírjunk-e vagy nevessünk.
104. Suesue
2007. júl. 4. 16:37

Sziasztok.


Engem most hívtak, és nem az a lényeg, hogy legyen rajtunk 100-kg felesleg hanem az, hogy legyen túlsúlyunk, és mindenkinek van esélye a bekerülésre. :)

103. emagdi (válaszként erre: 102. - KicsiT)
2007. júl. 4. 14:58

én simán el tudom képzelni, hogy az utolsó pillanatig nem fognak visszajelezni azoknak, akiket nem választottak ki, mert addig is talonban tartják, mert bármi közbejöhet azoknak akiket kiválogattak, és kellenek a tartalék játékosok...


de remélem, hogy titeket akik innen jelentkeztek majd beválogatnak a műsorba! jó lenne, mert akkor úgy tudnám nézni majd a tv-t hogy szurkolok valaki(k)nek.

102. KicsiT
2007. júl. 4. 14:49

Sziasztok.Tökre örülök h igy sokan irnak mindenfélét...én már nagyon beleéltem magam...remélem nem fogok nagyot koppanni.

Énis kaptam olyan visszajelzést, hogy adatlapját regisztráltuk, keressen az iwiw-en is...stb.

Szal semmi konkrétat nem irtak...

Amugy jo lenne tudni h mikor lesz a casting...ill hogy mikor szolnak h kikerült be, és ki nem...

Mert azt irták h sikeres jelentkezés esetén szolnak...és akiknek nem sikeres a jelentkezés?azok várnak oktoberig mig kezdpdik a müsor, és akkor fogják megtudni, hogy nem kerültek be????

Jolenne egy dátumot tudni, hogy meddig lehet jelentkezni, és onnantol az ember várná azt h na most biztos keresik az embereket, és akkor tudja várni h kb mikor i s szolhatnak...

vagy csak én gondolkozom igy????

Üdv mindenkinek...és nagy kalappal a jelentkezésnél...

jah mégvalami...aki jelentkezett, az legyenszíves irja le h mien magas, és hány kiló...szerintem ez itt nem lesz probléma h valaki is ne irná le asszem...kiváncsi vagyok h a jelentkezők mien sullyal jelentkeztek...mert amerikában 180 kg-os, meg 160 kg-os emberek voltak benn...

Szal én ahogy már irtam 150 kg vagyok kb és kb 180 cm. 50 kg-t jo lenne ledobni...

Várom a válaszokat...peace

101. srrse
2007. júl. 4. 13:21
hat egyelore nem fogyozom...csqak ha lehetne tudni menddig lehet jelentkezni???
100. dindin19 (válaszként erre: 94. - Srrse)
2007. júl. 4. 13:13
Azért mert ha már előtte hónapokkal fogyózol, akkor lehet, hogy pont a stagnálási korszakban kerülsz be a versenybe.Eső héten van akinek lemegy öt kiló is, s néhány hónap múlva pedig a folyamat lelassul, s ott akkor a versenyben nem az lesz a cél, hogy egy hó alatt egy kilót adjon le a résztvevő.
99. srrse
2007. júl. 4. 13:11
de meglehetosen sokan vannak...s aztan amolyan 150-160..s talan meg tobbek is jelentkeztekugyhogy mindaz aki kisebb sulyal lep be...talan azoknak kevesebb eselyuk van
98. srrse
2007. júl. 4. 13:10
csak olyan amolya...keress az iwiwen...meg aztan szolnak ha sikeres a jeletkezesi lapom
97. srrse
2007. júl. 4. 13:09
hatnem mondtak semmit..ami jelezte volna hogy tovabb leptem
2007. júl. 3. 22:38
Az újabb,így helyes. :)
95. ducinyuszi (válaszként erre: 87. - Srrse)
2007. júl. 3. 22:38

Szió


És mi volt az újab válaszban, ha megtudhatjuk. :)

Nekem még csak ma, sikerült visszaküldenem a jelentkezési lapot.

94. srrse
2007. júl. 3. 19:06
miert lenne hatrany...ha most fogyozol?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook