Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Munkát keresel/kínálsz? (Nem MLM!) fórum

Munkát keresel/kínálsz? (Nem MLM!) (beszélgetős fórum)

53. Edis
2006. nov. 19. 20:53
Legyetek óvatosak a boritékolós munkákkal...én két hónapja nagyon befürödtem vele. 4.500 Ft-om oda.
52. csehe
2006. nov. 19. 10:04
Én is szeretnék valami itthon végezhető munkát. Számítógépes, internetes, esetleg csomagolós téma is jöhet. Csak ne a bepalizós féléből való legyen.
2006. nov. 16. 15:01

Hello Mindenki!


Szakdolgozat és egyéb gépelést vállalnék Somogy Megyében.

Gépíró-Szövegszerkesztő a végzettségem.

Ha érdekel, írjatok e-mailt.

Köszi

Adri

2006. okt. 31. 17:37
keresek csak nem találok!
49. xxLady (válaszként erre: 48. - Mikormarta)
2006. okt. 31. 17:03

Kedves mikormarta!


Diákként (tini koromban és főiskolásként is többször dolgoztam, tehát a tapasztalataim szerinti legjobbat és legmegbízhatóbbat ajánlom) leginkább a diákszövetkezetek ajánlatait kellene böngészni. Pl. www.diakmunka.lap.hu oldalon több szövetkezet honlapját megtekintheted, biztos fogtok találni megfelelő ajánlatot. Fizetés tekintetében általában a 320-360 Ft-os órabér a jellemző, de munka típusától függően lehet 500-800 Ft is. Sok sikert!

2006. okt. 29. 22:52
17 éves lányom gimnazista és szeretne zsebpénzt magának, többet mint amit mi adunk neki. Milyen lehetőségeket tudtok ajánlani, hova forduljak, hol kell kersgélnem állás után. Egy cég már bepalizta szegénykémet.Felmérőlapokat kellett kitöltetni emberekkel az utcán, ( 60 forint/db) de az emberek zöme meg sem áll, főleg telefonszámot is meg kellett volna benne adni, úgy hogy összesen 4 ember állt meg neki 2 óra hossza alatt, nagyon szomorú lett tőle.A felmérőlapból ötöt adtak és azt mondta a cég, hogx fénymásoljon a diák, ha sikerül több embert nyilatkozni.A fénymásolás db.ja 10 Ft, tehát már csak 50 Ft marad darabonként, arról nem is beszélve , hogy csak 20 db-ot kér egyenlőre szenélyenként. Nekem nagyon gyanús, hogy aztán pénzt se kapnak. Vígasztaltam lányomat, hogy majd találunk valami jobbat.Ha valaki tud jó munkalehetőséget diáknak, írjon! Előre is köszönöm.
2006. okt. 29. 22:43
Munkalehetőség 17 éves diáklánynak
2006. okt. 22. 19:39

Én is,mint látom mások is otthon végezhető munkát keresek!Lehet az akármi,boritékolás,internet,...!A lényeg,hogy legyen!Nekem is szóljon az,aki tud valamit!

Köszi

45. mese
2006. okt. 22. 13:23
Csatlakozom Angyi-bangyihoz, én is 18 éves vagyok, estin tanulok, és szerenék mellé munkát szerezni.Ami felháborít, hogy estiseknk nem adnak diákmunkát, és nem értem miért nem.Ha pedig konkrét állást vállalok, megvonják a családi pótlékot. Nem tudna valaki tanácsolni valamit?
2006. okt. 20. 17:13
18 éves ,Debreceni lány vagyok.felnőttagozatos gimibe járok és a mellé szeretnék munká!
2006. okt. 11. 12:51
Keresnék valami itthon végezhető munkát!!!!!!!!!!
42. gyöngyi (válaszként erre: 41. - Juddyt)
2006. szept. 19. 17:26
Köszi a bíztatást, ránk fér lehet, hogy álomvilágban éltünk eddig, azt gondoltuk, hogy ilyen eredményekkel könnyebb lesz.
41. Juddyt (válaszként erre: 38. - Gyöngyi)
2006. szept. 18. 18:53
Nekem is hasonló tapasztalatom volt mikor a fiam munkát keresett.... De remélem minél előbb sikerül a fiadnak valami megfelelő munkát találni!
40. Nike (válaszként erre: 28. - Straniera)
2006. szept. 18. 18:39
Az összes nagy internetes hírportálnak szüksége van Rád... Próbálkozz, a napi hírek közül csak mondjuk háromból gyűjtsd ki a helyesírási hibákat és az értelmetlen, összecsapott mondatokat, majd küldd el a főszerkesztőnek egy önéletrajz kíséretében. Lehet, hogy napokon belül több állásod is lesz.
39. rika
2006. szept. 18. 16:23

Sziasztok!

MÁsodállást keresek Pécsett vagy környékén. NAgyon fontos lenne. Ha tudtok segítsetek. Előre is köszi

2006. szept. 18. 16:00
Az ember azt hinné, ha mindent megtesz, amit csak tud, anyagilag és tanulásban is, akkor azt majd értékelik....Sajna úgy tűnik csak a kapcsolatokat értékelik.
37. Juddyt
2006. szept. 18. 15:55
Sajnos nagyon..... a helyzet minden téren:(
2006. szept. 18. 15:52
A 23 éves fiam most végzett jogász, felsőfokú angollal, több nyelvtudással, Norvégiai egyetemi évvel 2 hónapja munkát keres, interjúra jár.....eredmény: 0. Ezt nem gondoltam volna!
35. Juddyt
2006. szept. 18. 15:47

Sziasztok!


Nagyon szeretnék valami valós, otthonvégezhető munkát.(Akármilyen cimre irtam eddig nem jártam sikerrel, mert mind arról szólt, fizess ennyit, küldd tovább....)

Ha valaki tudna segiteni ebben, nagyon megköszönném!


Üdv. Judit

34. Zojci
2006. szept. 18. 11:51
Sziasztok! Szeretnék vmi valós otthonvégezhető munkát! Ápolónő vagyok. Ha tudtok vmit kérlek titeket jelezzétek felém! Üdv:Zója
33. kisgé
2006. szept. 14. 16:25

Sziasztok!


Állást keresek!

Most multinál vagyok asszisztens egy igazgató mellett (teljesen belefásultam már, nincs semmilyen kihívás, motiváció). Közgazdász diplomám van kereskedelmi szakon, angol középfokú szakmai nyelvvizsgám és 10 év munkatapasztalatom. amihez értek: koordinálás, rendezvény szervezés, szervezés. Preferált területek: PR, marketing kommunikáció, belső kommunikáció, de ezen kívül lehet projekt management, termék management bármilyen koordináló, összefogó munka. Szeretek csapatban dolgozni, de képes vagyok önálló munkavégzésre is.


Ha bárki tud valamilyen lehetőséget, kérem, írjon, annak tudok küldeni önéletrajzot.


Köszi: g

32. nefis
2006. aug. 23. 16:04

Sziasztok!


Olyan szakembert keresek, aki rutinos a munkaerő közvetítésben, és megvan hozzá a szakirányú végzettsége!

Sajnos betanulásra nálunk nincs lehetőség, mert ezt az ágat kell annak az egy főnek teljesen egyedül kell kiépítenie, persze a későbbiekben kap segítséget, de jelenleg egyedül kell kezdenie!

A munkavégzés helye Budapest, a továbbiakat priviben!


Csak komoly szakemberek érdekelnek engem és a főnököt is!!!


Szép napot!

2006. aug. 23. 15:51

Sziasztok! Engem is érdekelne olyan munka, ami otthon végezhető, de nem internetes (pl. vebso és társai), mondjuk zokni csomagolás stb.

Ha vki tud ilyesmit, kérem jelezze!!! Előre is köszönöm!

2006. júl. 10. 10:46
Sziasztok!Nekem is kéne egy állás méghozzá Pesten, mert majd felköltözöm.szívesen válllalok irodai, babyszitterkedő, takarító állást (érettségim, és alapfokú angolírásbeli nyelvvzisgám van)
2006. júl. 10. 10:24

Sziasztok fiuk/lanyok :)

Ami van: angol, francia nyelvtudas, internet, heti ket szabadnap. Ami nincs: penz... Mindenfele otthon vegezheto munka erdekelne.

Ha szamlakepes nem is vagyok, de rengeteg energiam es lelkesedesem van. :)

2006. júl. 1. 21:04

Sziasztok!


Ha valakinek szüksége volna korrektorra, csak keressetek bármikor!:)

3 nagy gyermekkel vagyok itthon, anno magyar szakra jártam, ezért mostanában vállaltam néhány ilyen jellegű munkát. Könyv, újság, internetes honlap, kiadványok, szórólapok, jelentések... Azt gondolom, nem vagyok egyedül azzal a véleményemmel, hogy manapság szörnyű helyesírási és stilisztikai hibáktól hemzsegnek könyvek, újságok stb.

Ja, és számlaképes vagyok ám!:)

2006. júl. 1. 15:13
Itthoni munkát szeretnék a neten keresztűl.
2006. júl. 1. 05:13
en az interneten szeretnek valamit talalni! van valakinek valamilyen otlete?
2006. jún. 27. 13:50
hoppá, az emailcím pzsuzsen@freemail.hu
2006. jún. 27. 13:44

23 éves, egyetemista lány vagyok, és szívesen vállalnám kisgyermekek felügyeletét. Van egy kétéves kishúgom, így tapasztalatból is van bőven :)

A gyerekekkel türelmes vagyok, és általában hamar elfogadnak.


Ha valakit érdekelne a lehetőség a zsuzsi@freemail.hu-n elérhető vagyok.


Mindenkinek szép napot!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook