Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Munkát keresel/kínálsz? (Nem MLM!) fórum

Munkát keresel/kínálsz? (Nem MLM!) (beszélgetős fórum)

113. Edit78
2007. máj. 30. 11:48
Országos pénzügyi tanácsadó cégnél dolgozik a férjem másodállásban. ha érdekelnek a részletek, írj privit, és kérdezz!
2007. máj. 21. 06:00
Nyári gyermekfelügyeletet vállalnék, Kőbányán. :) Rengeteg játék, könyv, pici játszótárs és gondoskodó pótmami biztosított. :)Akár a bölcsödei, óvodai szünet idejére is.
2007. máj. 17. 16:01
Én is munkát keresek falusi vendéglátó meg gazdasszonyképző végzettségem van! Ha valaki tud munkát nekem ajánlani segítsen!Köszönöm!
2007. máj. 10. 07:36

én varrást válalnék,amikit itthon lehet végezni ha valaki tud ijesmit írjon.

köszönöm

109. Zojci
2007. ápr. 26. 12:29
Sziasztok! Mellékállást keresek Sopronban,házi-betegápolást,gyermekfelügyeletet! Ápolónő vagyok! Ha tudtok osztrák munkát/takarítás,szezonális/ azt is megköszönném!
108. Csibe78
2007. ápr. 18. 19:00
Priviben elküldöm!
107. abacus1
2007. ápr. 17. 12:31
Én egy törzsvásárló rendszer szervezésében veszek részt, itthonról, zömében az interneten dolgozom, a cég komoly, ellenőrizhető. Egy ismerősömön keresztül kerültem ezzel a céggel kapcsolatba. Hosszútávú dologról van szó, itt a szervező munkát fizetik meg. Ami még nagyon fontos, itt nincs semmiféle anyagi befektetés, sem belépési díj, sem regisztrációs díj, és nincs kötelező havi vásárlás sem, másképp működik. Ennek a részleteibe nem megyek bele, nem is akarok senkire rábeszélni semmit, de ha kíváncsi vagy, vagy érdekelnek a részletek, írj privit.
106. Edit78
2007. ápr. 16. 20:37
szóljatok nekem is! :)
2007. ápr. 16. 20:15
Én is akarok!!!:))
104. sello5
2007. ápr. 16. 18:28
biztosvan ilyen de nehéz rátalálni arra amelyik nem kamu
103. Eve20
2007. ápr. 16. 18:22
Én is!:)
2007. ápr. 16. 17:57
Éééniiis kérek ilyet!:)
101. Csiga78
2007. ápr. 16. 17:55
Tudtok-e ajánlani Nekem olyan munkát, amit itthonról végezhetek GYES alatt(Avon és tsai, + fizess v.mennyit a címért kategóriák kizárva)?
2007. ápr. 4. 10:02
Polcszervízes munkát keresek Miskolcon. Ha valaki tudna szóljon már nekem. Nagyon megköszönném. Van egy sérült kislányom vele vagyok itthon már 15 éve. Nagyon szeretnék néha egy pár órára kimozdulni itthonról, mert a 15 év nagyon hosszú idő a 4 fal között. Régen csináltam ezt a munkát, de mivel 4 éve megszületett a 3. kislányom abba kellett hagynom. Most már ovis lett. Ez munka pedig kötetlen és pár órára el tudnék menni a beteg kislányomtól.
2007. ápr. 2. 20:01

Bocs, szöveget javítanék mert sokan "allergiásak" a helyesírásra, joggal.

kórház, magánklinika

2007. ápr. 2. 19:57

Sziasztok!

Szeptember környékén költöznöm kellene Bp-re a fiammal.Eü.-ben dolgozom, műtősnő vagyok.Állást keresek, egyenlőre a saját szakmámban (kórház magánkilnika,szépészeti szalonok)Ez olyan kaptafánál maradás nálam, egyenlőre.

Ha tudtok valamit, kérem jelezzétek!

Köszönöm szépen.

2007. márc. 30. 12:00
Keresek, ha találnék.. de eddig még nem jött össze semmi.. :( most egy recepciós állással szédítenek de ez sem fog összejönni szerintem.
96. bagica
2007. márc. 30. 11:35

Budapesten, bármelyik kerületi Polgármesteri Hivatalban, Szociális és Egészségügyi Osztályon tud valaki üresedést? Vagy Budapest környéke is jó :-)

Köszönöm szépen :-)

95. Ramcsi
2007. márc. 30. 10:21
keresek 8-4-ig, de ilyen már nem is létezik. legalábbis nálunk.
94. szdrita (válaszként erre: 93. - Pandamaci)
2007. márc. 28. 13:24

Szia. Műszaki diplomás a férjem, és gondoltam megkérdezem. A fizetés, nem is tudom :s

Nem igazán akaródzik elköltözni Szegedről, de ha nem találunk, akkor muszáj lesz. :_(

2007. márc. 28. 10:32
Milyen a jó állás? Milyen szakmával, végzettséggel, tapasztalattal, fizetési elképzeléssel?
2007. márc. 28. 09:40
Tud valaki jó állást Szegeden?
91. Virus
2007. márc. 20. 12:04

Munkát keresek azonnal./ 8 éve/akkor lett vége a kórházi pályafutásomnak. De még felakasztva nem voltam.Amúgy már minden.Tudtok valamibe segiteni? Én nyitott vagyok mindenre, már beleszoktam.

Megköszönném, viszonoznám valamivel.

90. lamoni (válaszként erre: 88. - Abacus1)
2007. márc. 20. 10:34
Szia. Nekem nem nagyon jön be a termékek terjesztése, most az oriflammel foglalkozok, de csak ált. magamnak rendelek. De ha jók a termékek, és felénk még nem nagyon ismert, lehet, hogy engem is érdekelne.
89. lamoni (válaszként erre: 87. - Fejácska)
2007. márc. 20. 10:31
Ismerős a helyzet.
88. abacus1 (válaszként erre: 87. - Fejácska)
2007. márc. 19. 21:05
Én egy nemzetközi törzsvásárló rendszer szervezésében veszek részt. Lehet, hogy furcsán hangzik, de itt nincs sem belépési díj, sem regisztrációs díj, és nincs kötelező havi vásárlás sem. Nincs rózsaszín csekk, sem olyan helyzet, hogy a munkádat nem fizetik ki. Viszont a szervező munkád eredményeként jutalékfizetés az kéthetenként van, amint eléred a kifizetési minimumot. Persze dolgozni itt is kell, de van értelme. Ha érdekel hogyan és hol, szívesen segítek. Fontos tudnod, a reklámozás elkerülése miatt csak priviben válaszolok.
2007. márc. 10. 23:04
Sajnos én is munkanélküli lettem. Most úgy állunk pénzbelileg, hogy éppencsak a csekkeket tudjuk fizetni ennivalóra szinte semmi sem marad. Nagyon sürgősen kellene munka, de olyan amivel igazán és azonnal pénzt lehet keresni. Hajdúszoboszlón vagy bedolgozás érdekelne. Előre is köszönöm, ha valaki tud segíteni.
86. tibike
2007. márc. 2. 19:04

Én mindent elvállalok, és mindenhez értek. (!)

Elsősorban külföldi munkát keresek, mert itthon a cégek, vállalkozók nem akarnak annyit fizetni, amennyiből meg lehet élni.

Úgy gondolom, egy szakmunka legalább 800-1000Ft/óra legyen. Nettó.

2007. febr. 24. 23:06

sziasztok!én is sokat keresgéltem mire találtam egy olyan céget ami valóban fizet!gyesen vagyok itthon:)keresetkiegészitésnek kitünö!

ez az Oriflame.Ingyenes belépés ösztönzö ajándékok,azonnali 30%kedvezmény,valamint havi bonuszkifizetés,ha szolsz az ismijeidnek is hogy ök is jól járjanak:)

Én nem bántam meg,hogy beléptem,mert igy sokkal olcsobban jutok a termékekhez mintha máshol vennék valamit,arrol nem is beszélve,hogy pénzt is kapok érte.

Ha segithetek hivj nyugodtan:))

84. nono80
2007. febr. 23. 20:04
Sziasztok!Én is keresek valami itthoni munkát,de nam nagyon találni normálisat!Itt a portálon is találtam egy hirdetést!Weblapot lellene csinálni,és termékeket árulni!Az ilyeneket nem szeretem,sem a piramisosokat!amúgy ez is az egy kicsit!Bármit megcsinálnék amihez nem kell embereknek puncsolni,hogy vegye meg,meg lépjen be!Nektek mi a véleményetek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook