Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Munkát keresel/kínálsz? (Nem MLM!) fórum

Munkát keresel/kínálsz? (Nem MLM!) (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
683. 41fdab80c1 (válaszként erre: 680. - Clau26)
2011. ápr. 7. 17:35

Ha így kezded, akkor nem is fognak! Optimizmus, pozitív hozzáállás!!!! Hidd el egy banyesznak, hogy sokat segít.

Sok sikert!!!!

682. 9ba7c331a0 (válaszként erre: 679. - Lezusz)
2011. ápr. 7. 14:43

A 4-5 órásra bejelentett állásoknál számítani kell arra,hogy a nyugdíjszámításnál átszámolják azokat.

A 4-órás: fél év, 6-órás: 0.75 év szolgálati időt jelent.

681. Lezusz (válaszként erre: 680. - Clau26)
2011. ápr. 7. 14:26
Remélem azért ha valaki tud ilyen állásról akkor ír nekünk:-))
680. Clau26
2011. ápr. 7. 14:24

Na ez engem is érdekel annyi különbséggel hogy én a 20ker környékén keresek mert én is szeptembertől bölcsibe adom a kislányom...

Fogadni mernék hogy nem fognak tolongani az állásadók..

679. Lezusz
2011. ápr. 7. 14:15
Ha valaki tudna nekem segíteni,szeptembertől bölcsibe adom a Kisfiam és szeretnék a XVIII. kerületben vagy a környéken 6 órás állást!!Cukrász a végzettségem,de mindenre nyitott vagyok!!
2011. márc. 24. 18:01
Köszönöm szépen.Máris feladom.
2011. márc. 24. 10:48
Átvertek bennünket,hogy lesz rá biztos munka.Ezért kérlek benneteket,hogy segítsetek!
2011. márc. 24. 10:44
Ponyvás furgonra munkát keresünk.
675. 5758a48989 (válaszként erre: 673. - Szuzan)
2011. márc. 15. 17:17
Amit most javasolhatok nektek, hogy érdemes rákérdezni valamely vezetőnél ahol építő munkákat végeznek.
674. mamcili (válaszként erre: 673. - Szuzan)
2011. márc. 12. 22:52
az én ismerősöm is keres...
673. Szuzan
2011. márc. 12. 15:33

sziasztok!

Kőműves munkát keresnék a férjemnek.Tud valaki valamit ajánlani?

Kisebb nagyobb munkák minden érdekel.komplett családi ház is.

Referencia munkát is tudok küldeni.

672. 5758a48989 (válaszként erre: 655. - 5758a48989)
2011. márc. 7. 15:53

Diákok részére igazán sok lehetőség van, hogy iskola mellett elhelyezkedjen, és a szünet idők alatt dolgozhasson. Két leinformált cég a sokak által jól ismert Pensum és a Rébusz. A neten mind a két cég megtalálható!


Felnőttek részére, igaz hogy még nagyobb a választék, viszont majdnem mindenhol kenyérháború folyik. Eddig, ami használhatót találtam a neten,


[link]


Itt naponta friss álláshirdetéseket tesznek fel!

Viszont itt is óvatosnak kell lenni, hiszen az ügynöki munkákat nem minden esetben írják le nyíltan!


LEGYEN MINDENKINEK SZÉP NAPJA,

ÉS BOLDOG AZ ÉLETE !


:)))

671. 83e25137af (válaszként erre: 670. - Agis)
2011. márc. 7. 13:04

ja azt tudom. (hogy nem :D )


jóóó ilyeneket ha nagyon megerőltetem magam össze tudok szedni. :)

670. agis
2011. márc. 7. 09:28

A munkakereses nem mas, mint onmagad "eladasa".


Egy jol megirt oneletrajz mar fel siker.


Ezert irtam a kompetenciakat.


De azt biztosan tudod magadrol, hogy jo rendszerezo vagy-e vagy sem (pl.)

669. 83e25137af (válaszként erre: 667. - Agis)
2011. márc. 6. 16:28

tudom.. :P de a kettő összefügg.. ugyanis ha nem csináltál semmit akkor nem tudod miben vagy jó :)))


Én pl nem, tudom magamról mert nem próbálhattam ki magam. az iskolában meg a puskaírási kompetenciáim voltak előnyben XD nem ám csak viccelek. de az elmélet teljesen más mint a gyakorlat. ha gondolom magamról hogy ezt és ezt tudom aztán gyakorlatban kiderül hogy rohadtul nem akkor nem érek vele semmit hogy odaírom...

668. mamcili
2011. márc. 6. 16:08

gyógyped, logopédus, egyéni fejlesztőket keresnek Budapesti iskolák...

Nézzétek meg az önkormányzatok honlapjait, és az ismert állás pályázati oldalakat.

667. agis (válaszként erre: 665. - 83e25137af)
2011. márc. 6. 15:09

Nem kell ahhoz munakhely, hogy tudd magadrol, hogy inkabb gyors vagy, mint alapos, jobban ertesz a rendszerezeshez mint az egyszerusiteshez....stb.


A kompetencia kezseget jelent es nem tapasztalatot.


:D

666. f303be5590 (válaszként erre: 659. - Hoxa)
2011. márc. 6. 08:55

ettől nagyobb bakot csak a hr-esek lőnek, mikor ugyanezt teszik elutasításnál



muhaha

665. 83e25137af (válaszként erre: 664. - Agis)
2011. márc. 6. 08:52
akkor mondd meg hogy akinek nem volt még munkahelye milyen kompetenciákkal álljon elő? -.-
664. agis
2011. márc. 5. 19:40

Tele van az internet rosszabbnal rosszabb mintaval. Mindenki azt hasznalja, amelyiket akarja...



Erdekes modon nekem van munkam (es mint tudjuk az oneletrajz a belepo).


En azt az oneletrajzot velem komolytalannak, amelyiken meg a bugyi szine is rajta van, de a kompetenciak, tapasztalatok, elkepzelesek hianyoznak.


Tisztaban vagyok vele, nem vagyok reprezentativ minta....en csak egy, a vilag minden pontjan jelen levo, az adott teruletemen "csak" 3000 munkavallalot foglalkoztato cegnel vagyok HR-es.


:D


:D

663. 83e25137af (válaszként erre: 657. - Agis)
2011. márc. 5. 13:31

bizony a születési idő kell rá és a lakhely is.. kérni szokták. az anyja neve valóban nem szükséges viszont még valami, az állampolgárság.. nekem emiatt már lerugdosták a vesémet néhányszor..


az kb akkora hibának számít mintha a neved nem lenne ott...

nézz meg önéletrajz mintákat ezek benne kell legyenek..

a másik dolog hogy én sem tartom helyesnek ennyi személyes adatot kiadni magamról de máskülönben a kukába kerül, komolytalannak vélik (az meg hogy amúgy is oda kerül az más kérdés..)

662. 5758a48989 (válaszként erre: 659. - Hoxa)
2011. márc. 5. 10:28
Természetesen ezeket az adatokat csak a munkáltató felé, személyesen kell beadni, vagy postai úton. E-mail-en tovább küldeni az ismerősök részére szerintem sem ajánlatos, mert az adatokat esetleg felhasználhatják!
661. 5758a48989 (válaszként erre: 657. - Agis)
2011. márc. 5. 10:23

Bocsáss meg! De hivatalos helyeken ezt kérik!

Sokan ebből élnek! Holott Te magad is elő tudsz állni egy tökéletes önéletrajzzal! :)

660. agis (válaszként erre: 659. - Hoxa)
2011. márc. 4. 13:21

Az ilyenekrol en is meselhetnek joooooo hosszan :D


(kitepett kockas fuzetlapra kezzel megirva az eletrajz, ezt bescannelve kaptam meg, mint palyazat)


:D

659. Hoxa
2011. márc. 4. 10:29

Olyat is, aki körlevélben küldte az önéletrajzát, ott volt a többi mail cím, hogy hova adta még be ugyanazzal a motivációs levéllel. Nem tudtam nevessek, vagy sírjak.

Pont gondoltam rá, hogy a tapasztalataimról írok egy cikket, mik azok a bakik, amit érdemes kihagyni, ha elektromos úton küldesz be pályázatot.

658. Hoxa
2011. márc. 4. 10:27
Én kaptam olyan önéletrajzot is, amiben mindkét szülő teljes neve és még a foglalkozásuk is benne volt. :)
657. agis (válaszként erre: 656. - 5758a48989)
2011. márc. 4. 10:09

HA kapnek egy ilyen oneltrajzot, rogton kidobnam. Edesanyad neve? Mibe akarsz bekerulni BM nyilvantartasba????

Szuletesi idt sem kell feltuntetni, sem a helzeyt. Ennyi erovel az is elraulhatna, hogy hany ezer forint van a bal zsebeben.


Nem az elvegzett iskola kiadott papirjanak a torzsszama a lenyeg, hanem mit csinalt eddig, miben van tapasztalata, miben erzi magat erosnek.


Tisztelettel

656. 5758a48989 (válaszként erre: 655. - 5758a48989)
2011. márc. 3. 18:38

Szakmai Önéletrajz MINTA

+ A Saját Arc - Fényképed szükséges általában! :)


Szakmai Önéletrajz


1. Személyes adatok:

(Egymás alá: Név, Születési idő, Születési hely, Édesanyám neve, Lakcímem, Mobil, E-mail,)


2. Tanulmányok:

(Összes elvégzett iskola + Törzslap száma)


3. Tanfolyam:

(Minden elvégzett tanfolyam + ha van papír róla, akkor Törzslap száma)


4. Munkahelyek, Szakmai Tapasztalatok:

(Itt fontos, hogy igazat írj! És jól összeszedetten fogalmaz!)


5. Szakmai Ismeretek:

(Röviden, tömören mihez értesz?)


6. Hobbi, érdeklődési kör:

(Kicsit személyesebb!)


Tisztelettel:

(Kézzel írott saját aláírásod)

2011. márc. 3. 18:36

Munkahely lehetőségek és Önéletrajz tippek!

Ide minden segítő, és bajba jutott embertársat! :)


- Tippek és LEHETŐSÉGEK ügynöki és biztosítási munkák kivételével!


- Milyen tisztességes, állandó vagy időleges munkát tudsz ajánlani embertársaid számára?


- Aktív munka és nyugdíjas munka lehetőség tippeket ossz meg Kérlek a fórum látogatóival!


És ajándékul számodra egy történet: :)

Címe: EGY FURCSA LEGÉNY


Egy földbirtokos cselédet akart leszerződtetni. Annyira megszaporodott a munka, hogy a jelenlegi cselédség már nem győzte. Kiválasztotta a legalkalmasabb időt és a vásárba özönlő emberek között kereste az alkalmas legényt.

Délután rá is talált egy 16 - 17 éves, magas növésű, de nem nagyon izmos fiúra.

- Na, fiam, mi a neved?

- Először is nem vagyok a fia, másodszor pedig András vagyok - hangzott a rátarti válasz.

Tetszett a gazdának a fiú felelete és megkérdezte:

- Lenne kedved nálam dolgozni a birtokomon?

- Igen, Uram. Én akkor is jól alszom, ha éjjel vihar van.

- Mit csinálsz te éjjel? - kérdezte a földbirtokos.

- Nagyon jól hallotta, én akkor is jól alszom, ha éjjel vihar van.

A gazda azt hitte, valami baj van a fiúval. Fejét csóválva továbbment.

Este felé összefutott Andrással és újból megkérdezte, akar-e nála dolgozni. A válasz ismét ez volt: - Akkor is jól alszom, ha éjjel vihar van.

A gazdának egy munkás kellett nem pedig egy alvó ember. Elhatározta, hogy tovább keres, de sajnos nem talált senkit sem. Úgy gondolta, hogy Andrást legalább próbaidőre felveszi.

- Legyen nyugodt főnök, akkor is jól alszom, ha éjjel vihar van.

- Rendben van - szólt a gazda - majd meglátjuk, hogy mit tudsz csinálni.

András elkezdett dolgozni. A gazda annyira el volt foglalva, hogy nem is nagyon törődött vele.

Egy éjszaka viharra ébredt. A szél süvített a fák között, még a kormot is visszafújta a kéményből, megrázta valamennyi ablakot és ajtót. A gazda kiugrott az ágyból. Félt, hogy a vihar kárt csinál a birtokban. Különösen az istállót féltette, ahová a lovak, tehenek és a disznók voltak bezárva. Arra is gondolt, ha a vihar szétszórja a szénát és a szalmát, télen nem lesz elég takarmány. Magára kapkodta ruháit és rohant, hogy felébressze Andrást.

Hiába zörgetett, a fiú nem hallott és aludta tovább az igazak álmát.

A gazda nem vesztegette az idejét és rohant az istállóba és a szénapajtához.

Nagyon meglepődött.

Az istálló ajtaja jól be volt zárva és az összes ablak eltorlaszolva. A szalma és a széna le volt takarva, ponyvával lekötözve, hogy a szél ne fújhassa el. A lovak, tehenek, malacok biztonságban voltak. A tyúkok, libák és a kacsák sem érezték a vihar hatását.

A gazda hirtelen felnevetett. Megértette, miért mondta András, hogy akkor is jól alszik, ha éjjel vihar van.

A fiú nagyon példásan végezte munkáját. Mindig meggyőződött róla, hogy minden a helyén van-e. Éjjelre jól bezárta az ajtókat, ablakokat, hogy az állatok biztonságban legyenek. Minden nap felkészült a viharra. Ezért nem fél semmitől.

2011. febr. 11. 13:41

Sziasztok!Egy ismerősőm az iwiwről ezt irta, bemásolom nektek. Szeretnék figyelmetekbe ajánlani egy állásajánlatot, néhány pozícióba keresek diplomás munkatársakat. Ha ismertek valakit, aki munkát keres, illetve váltana, kérlek neki is szóljatok! Mindenkit felkeresek, aki önéletrajzot küld. Ha érdekel valakit, . . . tovább »írjon üzenetet, és átküldöm, pontosan miről is van szó. /Ez az ő címe/

Szép napot! melissa21@freemail. hu gondolom Pécs környékieknek.

❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook