Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Munkát keresel/kínálsz? (Nem MLM!) fórum

Munkát keresel/kínálsz? (Nem MLM!) (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
2012. jan. 22. 19:38
miben??
802. yelow
2012. jan. 22. 19:37
Ha Ajkán laksz segíts nekem kérlek!
2012. jan. 17. 15:07

Sziasztok!

Bejárónői munkát vállalok. Leinformálható vagyok.

Jelenleg három helyem van de még van szabad napom.

Reális áron dolgozom, referenciát tudok biztosítani.

800. t.Ili
2012. jan. 11. 15:13

Most hallottam:


Poroszló Község Önkormányzata, Tisza-tavi Ökocentrumot üzemeltető saját tulajdonú Nonprofit kft-je alkalmazásába a következő pozíciók betöltésére keres szakembereket:


• Pénzügyi adminisztrátor

• Pénztáros

• Állatgondozó

• Kertész

• Gondnok- karbantartó

• Értékesítő

• Animátor, túravezető

• On-line marketinges

Elvárások: - rugalmas munkaidő vállalása

- átképzések vállalása

- aktív nyelvtudás

- motiváltság

- jó kommunikációs és problémamegoldó készség

- kitartás, jó állóképesség

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

• részletes szakmai önéletrajz,

• iskolai végzettséget igazoló okirat(ok) másolata,

• hozzájáruló nyilatkozat a pályázat és az abban foglalt személyes adatok pályázati eljárással összefüggő kezeléséhez.

• kezdés: várhatóan: 2012. március

Pályázatok benyújtása: 2012. január 15-ig a poroszlo@t-online.hu címre

3388 Poroszló, Fő u. 6.

Bornemisza János polgármester

799. Anika70 (válaszként erre: 797. - Kira88)
2012. jan. 11. 10:53
Sajnos ebben igazad van :-(
2012. jan. 8. 13:41
Debrecenben keresek állást, szerkezetlakatos (okj), és minősített co hegesztő 135 (okj)szakmában. gyakorlatom a 2 év tanfolyam idő. szállás szükséges.
797. Kira88 (válaszként erre: 796. - Bucika06)
2012. jan. 8. 12:15

Ez így nagyon kevés. Mihez értesz,mit tudsz nagyon jól? Jobban, mint mások?


Az az igazság,hogy valós otthoni munka csak azoknak létezik,akiknek van valamilyen szaktudásuk,ami lehetővé teszi,hogy akár egy laptoppal otthon végezzék el a feladatokat. Ilyen az újságíró,a fordító, a webszerkesztő stb.

De olyan,hogy "csak úgy" otthon szeretnék valamit csinálni,ez sajnos nem igazán létezik. Ha mégis,akkor az átverés(fizess X forintot...)


Sajnálom,ha elkeserítettelek!

2012. jan. 8. 11:46
Otthoni munka,szórólapozás vagy BÁRMi érdekel amit tudnék mellette csinálni.
2012. jan. 8. 11:45
Olyan munkát keresnék amit 1, 5 éves gyerek mellett lehet csinálni, mert szükség lenne egy kis plusz bevételre.Tud valaki esetleg?
2011. dec. 31. 06:46
Bejáronői munkát vállalok.
793. mamcili
2011. dec. 30. 22:33

Budapesten és környékén alkalmanként, hétvégeken, szünetben, parti szervezésben segítenék, ill. szülinapi bulikban, arcfestést, csillámfestést, kézműveskedést vállalnék.

Amatőr, de lelkes vagyok teli ötletekkel.

2011. dec. 30. 22:19
Tud valaki Szegeden rendes irodai állást vagy bolti munkát?
791. kaente
2011. dec. 29. 08:47
Sziasztok! Tudnátok ajánlani egy megbízható bejárónőt Dunakeszire.Napi pár órában kellene egy kis segítség a két picivel elég sok a dolgom.De, ismeretlen embert nem nagyon szeretnék.
790. Mari20 (válaszként erre: 788. - *virág)
2011. dec. 27. 10:55
köszönöm
789. Mari20
2011. dec. 27. 10:53

elnézést hogy kérni jöttem, de mindenkinek a gyereke a legfontosabb, mivel most fiam munkát keres szakmája: Üvegmüves, de erre a szakmára nincs kereslet...


bármilyen munkát elvállal, erős és ügyes, gyors, képes szervezetten önnáló munkára is, Bp VI.k.be lakik , Budapesten keres állást


ha tudtok olyan céget, ahol van felvétel

irjátok meg nekem, előre is köszönöm


további szééép napot kivánok MAri

788. *virág
2011. dec. 27. 10:51
Próbálkozott a t@scoban? Ott mindig van felvétel. Lehet, hogy nem a legközelebbi áruházban, de van.
787. Mari20
2011. dec. 27. 10:49
Segitséget kérek Tőletek 28é fiam sos állást keres segéd, betanitott munkát keres Bp-en, raktáros, árufeltöltő bármi...
2011. dec. 9. 19:31

PÁLYÁZATI FELHÍVÁS A RENDŐRSÉG HIVATÁSOS ÁLLOMÁNYÁBA TÖRTÉNŐ FELVÉTELRE

2011.12.07. szerda 14:04

A Rendőrség pályázati felhívást ad ki 18-37 év közötti életkorú, érettségizettek számára, 2012. március 1-jén kezdődő munkavállalásra, a Rendőrség állományába történő felvételre.

A pályázók a felvételi eljárást követően kerülnek a Rendőrség állományába. Az érdeklődők 2012. január 06-ig nyújthatják be jelentkezésüket az erre szolgáló nyomtatványok kitöltésével a Baranya-, a Bács-Kiskun-, a Csongrád-, a Somogy-, a Szabolcs-Szatmár-Bereg-, valamint a Zala Megyei Rendőr-főkapitányság humánigazgatási szolgálatához címezve. Ezt követően kerül sor a pályázatok elbírálására, és a felvételi eljárás megindítására.


A felvételt nyert pályázókat 2012. március 1-jei hatállyal rendőrnek nevezik ki 12 hónap próbaidő kikötésével. A próbaidő első felében felnőttképzés keretében kerülnek beiskolázásra az Adyligeti, a Körmendi, a Miskolci vagy a Szegedi Rendészeti Szakközépiskolába, ahol 6 hónapos felkészülést követően rész-szakképesítést szerezhetnek. Ennek birtokában, a továbbiakban a szakképesítésük jellegének megfelelően a határrendészeti szolgálati ágnál szolgálati feladatokat látnak el a Rendőrség által meghatározott rendőri szerv állományában.


A felvételt nyert pályázók már a képzés során, a próbaidő alatt is pályakezdő besorolású illetményre jogosultak.


Azok, akik sikeresen teljesítik a követelményeket, további lehetőséget kaphatnak a rendőr szakképesítés megszerzésére.


Olyan, érettségivel rendelkezők jelentkezését várjuk, akik egészségesek, megfelelnek a kifogástalan életvitel követelményeinek, vállalják az erre vonatkozó ellenőrzések végrehajtását, valamint a hivatásos állománnyal járó elvárások, követelmények maradéktalan teljesítését, illetve tudomásul veszik alkotmányos jogaiknak – a leendő hivatásos állományviszonnyal összefüggésben lévő – törvény szerinti korlátozását.


További részletes felvilágosítást a Baranya MRFK, a Bács-Kiskun MRFK, a Csongrád MRFK, a Somogy MRFK, a Szabolcs-Szatmár-Bereg MRFK, valamint a Zala MRFK humánigazgatási szolgálata ad.


Forrás: [link]

785. TimikeGy (válaszként erre: 780. - 6187eb1c9a)
2011. dec. 9. 19:15

Ti tudjátok azt milyen olyan helyen dolgozni ahol szeretnek és nem néznek hülyének.

Ti tudjátok azt milyen olyan helyen dolgozni ahol utálnak és emberszámba sem vesznek.

Egyszerűen belehalsz lélekben, de csinálod mert nincs más lehetőséged, mégcsak egy állásinterjúra sem tudsz elmenni.

Értem,hogy mi a bajotok,de ettől ez még nem jó. Fontos pozitívnak és jó embernek lenni!

Mert csinálhatsz te bármit,ha annak semmi értelme nincs.

Erről ennyi a véleményem, ha itt lakna közelemben könnyen találnék neki munkát, de így nem.


Azért köszi,ha mégis segítene valaki.

784. 10921546e0 (válaszként erre: 783. - 190fd934c1)
2011. dec. 9. 18:32
igazad van.
783. 190fd934c1 (válaszként erre: 782. - 10921546e0)
2011. dec. 9. 18:29
Én is ezt mondom!!!
2011. dec. 9. 18:28

nekem ma 3 helyen mondták hogy sajnálják....no, marad a közmunka majd....jó az.


harcoljon a barinőd, ha már van helye!

2011. dec. 9. 18:25
Örüljön hogy van munkája,neki legalább van,meg tanulni meg védeni magát,ne legyen bamba!!
780. 6187eb1c9a (válaszként erre: 777. - TimikeGy)
2011. dec. 9. 18:18
Neki legalább van munkája....
2011. dec. 9. 18:16
én is, de én magamnak!!
2011. dec. 9. 18:13

Én is keresek, de magamnak:)))))))))

valaki alkalmazzon már!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

várom a leveleket :)

2011. dec. 9. 18:12

Sziasztok!


Valami jó munkát keresnék a kolléganőmnek gazdasági ügyintézőként.(Most jelenleg az építőiparban ügyintéző).

Munkát keresnék neki, Dél-Pest és Gyál környékén, bármi hasonlót.

6 éve dolgozik ennél a cégnél és mégcsak emberszámba sem veszik, pedig ügyes, okos lány.

Most azt írta nekem ma tanult tőlem valamit, hogyan kell kiállni magadért, ma ezt megmutattam neki. Pedig csak az évvégi szabadságról volt szó, anélkül,hogy bármit elárultam volna,hogy számomra miért is fontos.

Magamról tudok gondoskodni, ezt intézem kisebb-nagyobb sikerrel. De szeretném ha ő is boldog lenne, pedig csak 3 hónapja ismerem és még csak beszélgetnünk sem szabad.

Karácsony lesz, vannak még csodák, úgyhogy aki tudna segíteni kérem segítsen, Ő IGAZÁN MEGÉRDEMELNÉ!!!

2011. dec. 8. 12:29

Sziasztok!


Gyermekfelügyelői munkát keresek, elsősorban Budapesten , Csepel, Kőbánya, Soroksár, Erzsébet környékén. Ha esetleg lakáshiteled van, de dolgozni szeretnél, és nincs aki vigyázzon, foglalkozzon gyermekedre, és még esetenként főzzön süssön is Nektek akkor írj bátran. Reális áron dolgozom, referenciát tudok biztosítani.

775. csak mi
2011. dec. 2. 20:45
Berettyóújfalu és környékén /debrecen,derecske.. stb./ állást keresnénk!!!!!Ha valaki tud segítsen!!Fontos lenne!!A párom 24 éves kárpitos szakmával de betanított munkásként dolgozna és eddig is úgy dolgozott és nagyon szeretne dolgozni!!Én 23 éves vagyok kereskedő szakmával és érettségivel!!Nagyon szeretnénk dolgozni de mivel vidéken vagyunk eddig nem jártunk sikerrel...remélem tud valaki segíteni!!!!
2011. nov. 28. 14:13
Tatabányán állásajánlat?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook