Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Munkanélkülin keresztül vannak még ingyenes tanfolyamok? fórum

Munkanélkülin keresztül vannak még ingyenes tanfolyamok? (tudásbázis kérdés)


15. 45e71ccc79 (válaszként erre: 14. - F64f0d9a69)
2023. júl. 16. 06:47
Mi az, hogy ilyen tanfolyam? PLC programozó nagyon is jó szakma.
14. f64f0d9a69 (válaszként erre: 13. - Mummoska11)
2012. okt. 28. 14:35

Hihetetlen, hogy amikor meghalt az ipar, ilyen tanfolyamot finanszíroznak...

Valami használható ismeret helyett :((


Hivatásos sofőröket sok helyen keresnek. Írd be a google-ba.

2012. okt. 27. 15:45
Én és a párom ebbe az évbe végztünk a munkaügyin keresztül tanfolyamot. Nem volt nehéz bejutni, nekem IQ tesztet kellett írni, neki pedig KRESZ tesztet. Én PLC programozó lettem, ő pedig hivatásos sofőr...egyikünk sem tudott ebben a munkakörbe elhelyezkedni....no comment...
2012. okt. 27. 15:16
Sajnos jövőre hosszabbak lesznek a tanfolyamok ami eltarthat 2-3 évig is. A pénzről meg ne is beszéljünk,mert kb 5 ször annyibe fog kerülni mint most..Kevés esélyt látok arra hogy támogatást adjanak.
2011. jan. 14. 07:39
A munkanélküli segély összegét az idén csökkentik azokat, akik most veszítették el állásukat, lehetséges, hogy rosszul járnak. Ami az ingyenes tanfolyamokat illeti sokszor azért meghiusul, mert lefújják nincs rá jelentkező elég. Az EU már nem sokáig fogja támogatni és kitudja tudnak vajon munkát ajánlani bárkinek is ezek közül, hiszen sokat bezártak, tönkretettek, megszüntettek. Akkor hol keressünk létbiztonságot, ha is bizonytalanná vált? Üdv.Ágnes
10. Buksi13 (válaszként erre: 9. - Smumika)
2010. jan. 3. 21:07
Hát érdemes megkérdezni a képző iskoláknál is szoktak lenni kedvezmények pl. gyesen lévőknek. Meg talán az önkormányzatnál is meg lehet kérdezni, lehet segitenek. De csak ötlet
2010. jan. 3. 18:44
még egy kérdés ha lehet gyes alatt ?Akkor már gondolom fizetni kell a kisfiam tartosan beteg és gyest kapok még rá gondolom akkor nekem fizetni kéne?
2010. jan. 3. 18:42
lehet, bár én többre is jelentkeztem, de sajnos nem inditották őket, mert kevés volt a jelentkező.(személyügyi ügyintéző). Hát elég bosszantó volt. De most ujra megpróbálom majd. Én ugyan rehab.járadékot kapok, de ugyanugy a munkaügyi kp. hoz kell járnom időnként, és mindent fizetnek. Csak kellene már egy, ami el is indul.
2010. jan. 3. 18:38
nekem azt mondták hogy nekem kell érdeklődnöm.ez 3 hete volt.
6. smumika (válaszként erre: 5. - 9925394c3b)
2010. jan. 3. 18:37
akkor ők ajánlanak tanfolyamot ?nem is te választhatsz meg csak az lehet ami ki van irva szoval nincs olyan hogy ő lát egy neki valo vagy ami tetszik neki és a munkanélküli fizetné csak amit ők akarnak na mégse fog akkor összejönni
2010. jan. 3. 18:35

van,csak nem egyszerű már az sem....én próbálkoztam,nem sikerült, 1 tanfolyamot ajánlottak ahol még volt hely. Tanulhattam volna bútorasztalosnak (20éves nőként)

A barátnőm angol nyelvtanfolyamra jár, és úgy jutott be,hogy előtte tesztet irattak mindenkivel,és abból válogattak össze egy csoportnyi embert.

Szóval van, csak nem egyszerű szerintem már ide e bejutni....

4. smumika (válaszként erre: 2. - 78826dc958)
2010. jan. 3. 18:35
hu tényleg van?Az jo volna 19.-ével mondanak fel neki akkor hátha sikerülne neki valami :)
2010. jan. 3. 18:33
sziasztok valamikor ingyen letudtam tenni egy kereskedelmi tanfolyamot régen volt csak vizsgadijat fizettem most a férjem munkanélküli lesz sajnos van még olyan ami ingyenes vagy támogatnak ?Én ugy tudom nincs de nem hiszi el nekem!
2010. jan. 3. 18:33
igen vannak és a tanfolyam ideje alatt kap az illető pénzt de ha nem sikerül a vizsga azt ki kell fizetni..
2010. jan. 3. 18:31
Munkanélkülin keresztül vannak még ingyenes tanfolyamok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook