Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Munkáltatói akadályoztatás fórum

Munkáltatói akadályoztatás (beszélgetős fórum)

6. 5146e98818 (válaszként erre: 1. - Szeptember1979)
2013. jan. 10. 10:54
Ha az elfogadásnak nincs írásos nyoma, akkor nem tudsz mit tenni.
5. Tavirózsa :) (válaszként erre: 1. - Szeptember1979)
2013. jan. 10. 10:41
Adtak neked arról valami írásbeli beleegyezést, hogy elengednek?
4. Kamillka (válaszként erre: 3. - Szeptember1979)
2013. jan. 10. 10:28
Dehogy nincs! Az ebbol a szempontbol nem fontos, hogy a felmondasodra azt irjak ra, hogy kozos megegyezessel. A felmondasi idodre fizetest kapsz, addig hivatalosan nem is allhatsz munkaba a masik helyen. A felmondasi idodet a munkaszerzodesed szerint kell letolteni, nem felmondaskor alkudja ki az ember. Ha olyan a munkaltato, vagy olyan munkakorben dolgozol, akkor nem szoktak ragaszkodni hozza, hogy ledolgozd, de a fizetesed meg kell meg arra az idore kapnod, sot a beren kivuli juttatasokat is. Nezd meg, hogy mit irtal ala, mikor dolgozni kezdtel.
3. Szeptember1979 (válaszként erre: 2. - Kamillka)
2013. jan. 10. 09:39
de közös megegyezéssel jönnék el, ott nincs felmondási idő és a kérelmemet is elfogadták. :( azért köszi a választ!
2. Kamillka (válaszként erre: 1. - Szeptember1979)
2013. jan. 10. 09:24
Ez attól függ, h mennyi a felmondási időd. Azon túl nem tarthatnak ott. Mivel te mondtál fel, ledolgoztathatjak veled az egészet, nem köteles hamarabb elengedni.
2013. jan. 10. 09:06
Sziasztok!tudnátok nekem segíteni?közalkalmazott vagyok. január elején beadtam a kérelmem közös megegyezéssel történő munkaviszony megszüntetésre, mert a hónap közepétől új mhelyre szeretnék menni dolgozni. ezt a munkahelyem el is fogadta, az új helyre a holnapi nap folyamán már be kellene nyújtanom a kért dokumentumokat. erre most közli a munkáltató, hogy nem engednek el 15-ével. mit tegyek?ezt ő írásban köteles leírni, hogy nem enged el a megbeszélt időpontban?remélem jól leírtam. :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook