Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Munkahelyi viszonyok fórum

Munkahelyi viszonyok (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
21. a4e7cf9021 (válaszként erre: 20. - PöttyösPanka)
2021. okt. 6. 09:25

Nincs ezzel gond, ha így gondolod. Én azon az elven vagyok, hogy kell, hogy legyenek "saját terei" az embernek, akár egy párkapcsolatban, akár barátságban.


Én - nem kell egyetérteni velem - nem engednék ilyen nagy betekintést semelyik ember számára se az életembe. Kvázi ha egy nyitott könyv vagyok valakinek, ezt a tudást akár könnyen ki is használhatja, ellenem fordíthajta, mert ismerni fogja a gyengéimet.


Én igazából ebben látom ennek a veszélyét.

20. PöttyösPanka (válaszként erre: 19. - A4e7cf9021)
2021. okt. 6. 09:14
Nem az alárendeltje vagyok, hanem a felesége. Nem hatalma van felettem, hanem együtt élünk. Nem fogok egy egész életet arra alapozni, hogy de mi van, ha borul minden. Nem ez az egyetlen munkahely a világon. Nem vagyok már tini, nem adok a pletykákra.
19. a4e7cf9021 (válaszként erre: 17. - PöttyösPanka)
2021. okt. 6. 08:56

Ekkora hatalmat nem adnék semelyik embernek sem, hogy a magánéletemet, meg a munkahelyi életemet is kontrollálja. Ugyanis ha beüt valami gikszer a párkapcsolatban, akkor szó szerint borul minden, a magánélet és valószínű ki is rúg, pláne ha a főnököd.


Ezért szerintem szerencsésebb, ha a munkahelyedre nincsen ráhatása. Arról nem beszélve, hogy a munkahelyi rosszindulatú pletykák csúnya árnyékot vethetnek a rózsaszín románcra.

18. a4e7cf9021 (válaszként erre: 17. - PöttyösPanka)
2021. okt. 6. 08:49
Nem tudom. Nekem lehet picit sok lenne, ha a páromat még a munkahelyenemen is látnám. Azért kell a külön tér szerintem, jusson levegőhöz a másik ember, nem jó mindig egymás nyakában lenni.
17. PöttyösPanka (válaszként erre: 16. - A4e7cf9021)
2021. okt. 6. 08:45
És mit érdemel az a bűnös, aki ezt nem teszi meg? Én 8 éve dolgozom egy helyen a párommal. Ő a kisfőnököm. Amúgy meg a férjem.
16. a4e7cf9021 (válaszként erre: 15. - PöttyösPanka)
2021. okt. 6. 08:40
A munkát és a magánéletet külön kell választani egymástól, ez alapszabály.
15. PöttyösPanka (válaszként erre: 4. - A4e7cf9021)
2021. okt. 6. 08:36
A családos résszel egyetértek. Viszont a munkahelyi szerelemmel nem. Persze, könnyen elsülhet rosszul, és akkor az ember nézhet új állás után. Jobb esetben viszont lehet belőle egy szép szerelem, amiből meg egy szép élet.
2021. okt. 6. 08:31
Te is érzed, hogy mi a helyzet itt. "Nem akarok kicseszni magammal". De tudod, hogy jó eséllyel ki fogsz, ha belemész.
2021. okt. 6. 08:20
Szerintem is túl nagy hatása lehet az életedre így, hogy a főnököd.
12. Borian (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 6. 07:48

Nem hinném, hogy ebből jó fog kisülni. Ha össze is jönnétek: nagy az esélye, hogy esze ágában sincs otthagyni a családját, szerető leszel, az meg egy idő után nagyon car. Ha esetleg otthagyja őket, később a lelkiismerete, otthagyott gyerekei, anyagi gondok miatt rámehet a kapcsolatotok. (Láttam már nem egy ilyet.) Ha minden okés, akkor is mozaikcsaládotok lesz, az sem fenékig tejfel.


Szerintem húzd meg azokat a határokat. Hogy megmarad-e a barátság, nem tudom. Attól függ, milyen ember.

11. 00dfb24292 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 6. 07:33
Kezdeményezés alatt mit értesz?
2021. okt. 6. 06:30
Ajjj jajjj azok a csodálatos férfiak... 😜 és azok megfigyelése ! Döntened neked kell.
9. a4e7cf9021 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 6. 00:32
Ebből semmi jó nem fog kisülni. Majd zsarolni fog téged, hogy nem léptet előre, ha nem feküdsz le vele, vagy egyenesen kirúg. Ha meg szakítotok, akkor meg fogja keresíteni az életed a munkahelyen,ezzel számolj. Ha rádmászna, válts munkahelyet.
8. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 5. 23:41

Mi az hogy ilyenkor? Nem történt még semmi, vagy mégis?

Egyébként furamód elszaporodtak az ilyen témájú fórumok, de nem nagyon értem, hogy mi az értelmük, jól tudod, hogy te mit akarsz tőle, ha zavarna hogy családos, akkor nem "feszegetnétek" a határokat...

7. oneman (válaszként erre: 4. - A4e7cf9021)
2021. okt. 5. 23:22
Nem minden férfi ilyen. Én tudok olyan esetet, amikor a férfi családos volt, mégsem lett felbolygatva a család. Aztán szakítás lett a főnökkel, de az sosem keserítette meg az illető hölgy életét, sőt szakmailag és még lelkileg a magánéletét tekintve is segítette őt. Ehhez persze azért szerencse is kell, nem biztos hogy ez a tipikus.
6. kannanana (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 5. 22:22

Az a baj, hogy mi nem látjuk, hogy hogy viselkedik veled, így meg nehéz megítélni, hogy mi is az igazság, meg, hogy túlreagálod-e vagy sem.

Mondjuk, ha egy nő érez valamit, az általában úgy van, és a nő is tudja meghúzni a határokat. Ezt a férfiakra nem szabad bízni, mert abból bizony ide-oda tologatás lesz.

5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - A4e7cf9021)
2021. okt. 5. 22:00

Ezzel teljesen egyetertek.

Az a baj, hogy o erzelmi tamogatast akar adni, szakmai helyett. Nem hiszem; hogy tudatosan; csak o ehhez "ért".

Most meg erre ki vagyok ehezve es ez extran neheziti a dolgot.

Jo kapcsolat van koztunk; szeretnem, ha ez megmaradna, mert ez mindkettonk erdeke, csak faraszt, hogy ugy erzem; hogy nekem kell hatarokat huzni... sot eltolni, mikozben o kezdemenyez folyamatosan. Persze lehet, hogy felreertem. Ez a resze is erdekel, ha mas is ezt gondolja. Nem tudok ferfikent gondolkozni.

2021. okt. 5. 21:53
Hűha.... A fönököd, ráadásul családos férfi. Ez 2 ordító ok, hogy ne kezdjél vele ! Mert egyrészt egy családot bolygatsz fel ezzel, másrészt munkahelyen sose légy szerelmes senkibe! Pláne a főnöködbe se, mert ha összejöttök és szakítotok, akkor meg fogja keseríteni az életedet és kirúg.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Scherlock)
2021. okt. 5. 21:49
Velemenyeket, gondolatokat, tapasztalatokat. Leginkabb annak orulnek.
2021. okt. 5. 21:26
Mit akarsz hallani?
2021. okt. 5. 20:49

Sziasztok!


Kölcsönösen szimpatizálunk egymással a főnökömmel; aki családos férfi.

Mindketten elég nehéz időszakon megyünk át a magánéletünkben, érzem, hogy mindketten feszegetjük a határokat.

Egyedül vagyok, és beteg is vagyok, ezt a hiányzásaim miatt, sajnos muszáj volt vele is megosztanom, viszont úgy érzem, azóta még inkább nyit felém.

Őszinte leszek, nekem is bejön, szívem szerint hajlanék a dologra, de volt már részem ilyenben, nem akarok kicseszni magammal. Munkát váltani most nem tudok, igyekszem mindig rövidebbre zárni vele a beszélgetéseket, és minél kevesebbet személyeskedni.

Lehet még ilyenkor "barátkozni" vagy jó kollégáknak maradni?

Ti mit tennétek a helyemben?


Előre is köszi a válaszokat.

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook