Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Munkahelyi viszonyok fórum

Munkahelyi viszonyok (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
51. 00dfb24292 (válaszként erre: 47. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 6. 13:01
Miért nehéz? Nem tudsz ellenállni? Vagy nem akarsz? (Ha akaratod ellenére nyomul, az más.)
50. a4e7cf9021 (válaszként erre: 47. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 6. 12:59
Hát épp ezaz. Függelmi viszonyban vagy tőle, így ez nem egészséges szerelmi kapcsolat. Te akkor is a beosztottja leszel, ez így nem egyenrangú. Addig a tenyerén cipel majd, amíg azt teszed, amit akar, de ha bármi konfliktus lesz köztetek, akkor megvonja tőled a pozíciót, rosszabb esetben meg kirúg.
49. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 46. - A4e7cf9021)
2021. okt. 6. 12:58
Csak ember. Ő is, én is, semmi nem történt köztünk, és valószínűleg nem is fog.
2021. okt. 6. 12:56

Barátkozni szeretnék vele, de nem tudom, hogy ő alkalmas-e erre. Azt hiszem erre gondoltam a szövetség alatt.

Rosszul fogalmaztam mert nem férfi-női viszonyban kellene gondolkoznom, hanem 2 ember viszonylatában.


Nem barátkoztam még férfiakkal, és nem tudom, hogy kell, hogy ne legyek félreérthető. Pláne, hogy egyedül vagyok.

Nekem ő nem a lelki szemetesládám erre vannak bnőim, de neki én a melóban igen, azt hiszem. Kicsit szokatlan nekem ez a helyzet.

47. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 44. - Borian)
2021. okt. 6. 12:52

Igen, én értem, hogy mindenki a saját érdekeit próbálja érvényesíteni, és könnyebb nektek, családosoknak a másik oldallal azonosulni.


Viszont nem szeretnék szerető lenni, csak most van ez a fura helyzet és nehéz kezelnem.

Kiszolgáltatott vagyok egyébként is, mint alkalmazott, mint nő, mint beosztott, mint beteg és ehhez jön még a főnököm... furasága, mert egyelőre még nem tudom, hogy mi ez.

46. a4e7cf9021 (válaszként erre: 43. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 6. 12:49
A főnököd családos ember. Ne tegyél tönkre egy családot. A férfi pedig gerinctelen, hogy családos ember lévén félrelépne.
2021. okt. 6. 12:48

Persze, hogy nem írtál ilyet, mert ezt leírni sem túl kecsegtető. Csak az a szomorú valóság, hogy a leírtak alapján csak ez a lehetőség marad. Harmadik nem akarsz lenni, ez kiesett. Bár nem írtad, de erős a gyanúm, hogy a barátja sem akarsz lenni, tehát ez is kiesett. Szakmai kapcsolatotok már van, tehát ez sem cél. Foglalkozik az érzéseiddel, de neked nem lelki szemetesláda kell, különben nem hoznád fel ennyiszer, hogy családos, tehát ez is kilőve. Biztos nem is futótársat keresel. Szegényes fantáziámmal hirtelen nem jut eszembe több lehetőség. Főleg nem olyan, aminek az alapja a "férfi-női szövetség megélése" (testiség szépszóval?). Marad, amit írtam. Vagy mi az, amit kihagytam? Légyszi írd már meg, mert most már tényleg kíváncsi vagyok.


Tekintheted úgy, hogy betegesen védjük a családot, de itt inkább téged próbálunk megóvni a felemelően fantasztikus szeretői léttől.

44. Borian (válaszként erre: 43. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 6. 12:48

Ha egyszer családos leszel, majd megérted.

Viszont én pl. a te érdekedben írtam, hogy légy óvatos. Szeretőből csak kevesen lépnek elő (boldog) feleséggé.

2021. okt. 6. 12:22

Nem, nem emlékszem, hol írtam ilyet. Eszméletlen, hogy mennyire beteges és elfogultan véditek a "család" intézményét, miközben fogalmatok sincs a másik oldalról.


Meg most nem is az a lényeg, hanem az én oldalam, mivel én írtam ide. Megértem, ha ezzel nem akarsz/tudsz gondolatban sem azonosulni, de ne láss bele olyat, amit véletlenül sem írtam, és nem is gondoltam.


Szóval bizonytalan a kapcsolat, a főnököm és köztem, aki családos férfi, és ő rendszeresen nőként közeledik hozzám. Mert foglalkozik az érzelmeimmel, figyelmes, gyakorlatilag viszont most semmi hasznom ebből a kapcsolatból, mert ő családos, szakmailag meg nincs a toppon, bár jó pozícióban van.


Szeretem a munkám, és a munkahelyem, a főnököm sajnos még biztosan marad, de nekem nehéz kezelni ezt a helyzetet.

Nem vagyunk kapcsolatban, minden a munkahelyen történik, szigorúan. Volt, hogy kettesben beszélgettünk, kb. pont 1 hete, és azóta van ez a fura érzésem, mintha tapogatózna, vagy nem tudom mit akar, mit nem, mi van a fejében, de semmi konkrét nem történt.

2021. okt. 6. 12:09

Ez nem szakmai megbeszélés, úgyhogy nem alulról indulnál. Legalábbis jó esetben egy érzelmi kapcsolatban az ember lánya nincs "alul" "nőként".


Ha már egy őszinte beszélgetés is problémás, akkor milyen lenne maga a kapcsolat?

2021. okt. 6. 12:07
Tehát arra vársz, hogy eléd álljon azzal, hogy te vagy élete szerelme, otthagyja érted a családját. Pedig tudod, hogy elenyésző az esélye, hogy ebből jól gyere ki. De hajt a bizsergés, ami felülírja a józan eszed. Csak az tart vissza, hogy nem vagy biztos benne, ő mit akar.
40. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 38. - Ikres_anyu)
2021. okt. 6. 12:01
Igen, de ezt én alulról, nőként nem kezdeményezhetem, illetve, ha erre sor kerülne, az minden szempontból problémás lenne.
2021. okt. 6. 12:00

Hogy hogyan alakulnak a dolgok.

Sok minden változik most, bennem is, még kialakul, hogy én mit szeretnék, az meg 1 másik kérdés, hogy ő mit szeretne. Ha nem lép, nem lépek én sem, meglátjuk.


Munka szempontjából ez így most nekem jó, a többi meg majd alakul.

3. nem szeretnék lenni, sem érzelmileg, sem fizikailag.

2021. okt. 6. 11:59

Várakozás helyett szerintem egy őszinte beszélgetés kellene, mert lehet hogy félreértitek egymás viselkedését, közeledését, stb.

Szvsz tisztázni kellene, hogy ki mit akar/nem akar a másiktól.

2021. okt. 6. 11:54
Pontosan mire vársz?
36. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 35. - Scherlock)
2021. okt. 6. 11:44
Sajnálom, hogy ilyen buta vagy, mert így nem tudunk beszélgetni...
35. Scherlock (válaszként erre: 32. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 6. 11:37

Mire is vársz? :)


Pedig igen, gusztustalan vagy.

34. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Oneman)
2021. okt. 6. 11:33

Ez a legrosszabb verzió, mert akkor beigazolódik, hogy egy jó ember, most azt értem alatta, hogy áldozatkész, van benne igazi emberség, szeretet, méltóság, túl a férfi-női, meg házassági baromságokon (bocsánat a kivételt képező csodás házasságban élőktől).

Szóval ez nekem szerencsétlenség lenne. Ettől félnék a legjobban, ha kialakulna köztünk vmi "szövetség", amit férfi-nőként viszont nem élhetünk meg a társadalmi elvárások miatt. Akkor inkább most felmondok, és folytatom a munkahelyek keresését.

33. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Kannanana)
2021. okt. 6. 11:30

Lehet, hogy én reagálom túl és csak figyelmes velem, mint ember, csak meglep 1 férfitól, sajnos.


Vagyis valószínűbb, hogy szakmai érdekeltség van a dolog mögött, semmint férfi-női. Hát nem tudom...


Várok még.

32. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 29. - Scherlock)
2021. okt. 6. 11:23

Nem erre várok, ahogy írtam is korábban, véleményekre, gondolatokra, leginkább tapasztalatok érdekelnek.


Leírtad a véleményed, nem volt túl hasznos.

Nem tartom oda a "nunim", annak ellenére, hogy a családos férfi farka már rég felém áll.

Jogodban áll gusztustalannak tartani, attól még ez van.


Gusztustalant én nem látok ebben a helyzetben senki részéről.

31. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 27. - A4e7cf9021)
2021. okt. 6. 11:21

Szerintem egy kicsit szélsőségesen látod ezt a dolgot.


A munkahelyemet, és pozíciómat sem féltem, kettőnk közül egyébként neki van nagyobb félnivalója ezen a téren...

Lehetséges is, hogy csak szakmai érdekkapcsolatot lát bennem, mint főnök. Nem tudom.


Mindenesetre, én nem félek a munkahelyváltástól sem, ha arra kerülne a sor. A lelki jólét, az már más kérdés, de az meg "sajnos" 1 szerelmi kapcsolatban mindig ki van szolgáltatva. Jó esetben.

30. Scherlock (válaszként erre: 28. - Borian)
2021. okt. 6. 11:10
Zerintem" is. 👌😊
29. Scherlock (válaszként erre: 8. - Bichi)
2021. okt. 6. 11:08

Gondolom arra vár, hogy itt meggyőzzék, amit csinál(na) nem etikátlan. 😊


Igen, fura módon sok nő odatartja a nunit... 😐

Gusztustalannak tartom, na de ez az Én véleményem.

28. Borian (válaszként erre: 27. - A4e7cf9021)
2021. okt. 6. 10:15

Ha a férjedel/feleségeddel szakításra, válásra kerül sor, a legkisebb probléma a munkahelyi pozíció. Szerintem.


Amúgy, amióta covid van és HO-ban dolgozunk nagyrészt, 24 órában együtt vagyunk a férjemmel és élvezzük. Pedig 20+ éve vagyunk együtt. Ha szereted a másikat, akkor élvezed az együtt töltött időt. Szerintem.

27. a4e7cf9021 (válaszként erre: 22. - PöttyösPanka)
2021. okt. 6. 09:55
Rendben, te így látod. Én biztos nem hagynám, hogy a lelki jólétem és a megélhetésem is egyetlen ember kezében összpontosuljon. Másak vagyunk, másként gondolkodunk, nincs ezzel probléma.
26. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 21. - A4e7cf9021)
2021. okt. 6. 09:54

Ez viszont nekem is fura, mindentől függetlenül én vágyom a nyitott könyv érzésre 1 kapcsolatban. 1 bizonyos határig.


Mondjuk a munkahely tekintetében pont inkább PöttyösPankával értek egyet, nem tudna ellehetetleníteni, azért sem, mert szakmailag jobb vagyok nála, és emiatt is tudunk jól együtt dolgozni. Konfrontálódni viszont neki kell, ez meg "férfi-dolog", és jó is benne.

2021. okt. 6. 09:50

Irigyellek, de örülök neked! :)

Nagyon szeretem a munkámat, nekem ezért is nehéz ezt kezelni. Kényelmes is lenne egy munkahelyi pasi, vagy legalábbis ebből a szférából.

24. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - A4e7cf9021)
2021. okt. 6. 09:48
Ezt nem nézem ki belőle, de én is azt gondolom, hogy jobb ezt nem tudni.
23. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Bichi)
2021. okt. 6. 09:47

Igen, én tudom, hogy mit akarok tőle.

Azért nem teszem, mert családja van. Ő is akarja tőlem, különben nem "tologatnánk a határokat".


Most azon az állásponton vagyok, hogy véget vetek ennek a játéknak, mert most úgy gondolom, hogy nem éri meg a kockázatot, jobban szeretem a munkahelyemet is.


A nőjével közös gyerekük van és együtt élnek, nem a felesége, ezt már többször kihangsúlyozta.

22. PöttyösPanka (válaszként erre: 21. - A4e7cf9021)
2021. okt. 6. 09:38

Te véded magad, és inkább falakat építesz. Csak nehogy végül a nagy védekezésben magányos maradj.


Egy igazi, szerető kapcsolatban a felek igenis nyitott könyvek egymás számára. Nem pedig potenciális ellenséget látnak a másikban.

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook