Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Muffin receptet keresek fórum

Muffin receptet keresek (tudásbázis kérdés)


18. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 15. - Jucika33)
2020. okt. 2. 01:05
Jobb is hogy lemented, mert ez nagyon "alfa" recept és tűnnek el... ☹️
17. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 14. - 184481d874)
2020. okt. 2. 01:03
Perszehogy!!! Nem is 1-szer, nem is 5-ször! 😀
16. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 13. - Alina*)
2020. okt. 2. 01:02
Ez már csak részletkérdés! Kísérletezni mindig lehet! A citromhéj nem egy rossz ötlet! Nagyon sok tésztába jó! Én a fűszerekkel szeretek szórakázni!
15. jucika33 (válaszként erre: 11. - D7ba7bf7ff)
2020. okt. 1. 04:32
Köszi. Az a fura, hogy én ezeket a pontokat mind betartom. Azért vagyok meggyőződve, hogy a receptem nem jó. Ezt a receptet is elmentem. :-)
14. 184481d874 (válaszként erre: 11. - D7ba7bf7ff)
2020. szept. 29. 08:15
Bocs. Zolcsika,de te sütöttél már?
13. Alina* (válaszként erre: 11. - D7ba7bf7ff)
2020. szept. 29. 08:11

Nekem is ez az alaprecept, annyi kiegészítéssel, hogy reszelt citromhèjat is teszek bele.



Ha igényel folyadékot, akkor nem tej, hanem kevés tejföl. (1-2 evőkanál)

2020. szept. 29. 03:00

A sütőmargarint nyugodtan folyósra lehet melegíteni, úgyis egy sűrű massza a végeredmény, amivel dolgozunk. Ha nincs elég margarin, akkor egy kis étolajjal lehet helyettesíteni. Persze ez csak kevert tésztákra (masszákra) érvényes.


(1 sütőmargarin kb. 1,8 dl étolajnak felel meg.)

2020. szept. 29. 02:43

Tanácsok kezdőknek és haladóknak!


• A muffint előmelegített sütőben süsd!

• A sütés első negyedórájában ne nyiss rá a muffinokra, mert összeesnek!

• Csak a cukrot kell alaposan kikeverni a margarinnal és a tojással, a további hozzávalót (pl. mazsola, dió, csoki, gyümölcs, szárított gyümölcs) először a liszttel lazán összekeverjük, majd gyors mozdulatokkal hozzákeverjük a tésztához. A túlkevert tészták nem lesznek olyan domborúak.

• A sütőport mindig a liszthez keverd hozzá, így csak a sütőben kezd el "dolgozni"!

• Ha a margarinod kemény, akkor add hozzá a cukrot, és tedd be néhány másodpercre a mikróba, könnyebb lesz vele dolgozni!

• A mélyedést 2/3 vagy 3/4 részig szabad megtölteni tésztával, hogy a muffinok szépen tudjanak csúcsosodni, és ne folyjanak ki.

• Ha marad üres lyuk a formában, töltsük meg vízzel.

• A sütési idő általában 20-25 perc a nagyobbakhoz (pl. 6-os sütőforma), 10-15 elég a kisebbekhez. Gázsütőben 3-4-5 fokozaton kell sütni.

• A muffin akkor van készen, ha a teteje aranybarna, és ha beledugunk egy fogpiszkálót (tűpróba), nem ragad rá a tészta.

• Sütés után kb. 5 percig hagyjuk hűlni a muffinokat, így könnyebben kijönnek a formából.

• Légmentesen zárható műanyag edényben sokáig friss marad a muffin.

• A frissen sült muffinokat le is lehet fagyasztani, kb. 2 hónapig jók. Kiengedjük, és röviden még egyszer átsütjük őket.


******************


ALAP MUFFIN RECEPT


(Bármivel variálható!)


Hozzávalók:


• 30 dkg liszt

• 30 dkg ráma

• 30 dkg cukor

• 4 tojás

• 1 csomag sütőpor

• 1 kiskanál szódabikarbóna

• vaníliás cukor

• (tej)

10. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 1. - Jucika33)
2020. szept. 29. 02:35

Én ezt csinálom már évek óta és megvagyok vele elégedve!


[link]


Ha masszív, puhát akarsz, akkor több zsiradék és/vagy víz/tej kell bele!


Valamint nem mindenki szereti jól átsütve! (Én sem!)

Nálam az a nyerő, ha egy kicsit rózsaszín a teteje!


Mivel alaprecept, rakhatsz bele bármit! Ha sokat akarsz sütni, dupla adagot csinálj! Kb. 2 és fél tálcányi jön ki belőle.

9. Alina* (válaszként erre: 3. - Jucika33)
2020. szept. 28. 07:59

Megsúgom neked, hogy még nem vettem bolti muffint, szóval fogalmam sincs, hogy milyen az állaga 🙂


Mindig magam sütöm, és jól is szokott sikerülni. Azt próbáltam kiokoskodni, hogy a tièddel mi lehet a probléma.

2020. szept. 27. 12:50
Köszönöm nektek :-) Próbálkozni fogok így.
7. andita1 (válaszként erre: 1. - Jucika33)
2020. szept. 27. 11:46
Az enyém mindig magas, szétnyílt tetejű akármelyik receptet csinálom. A titok hogy két külön tálban kevered ki a száraz és nedves összetevőket. Aztán amikor ezeket vegyíted NEM szabad sokáig keverni, épp hogy összeálljon. Próbáld ki, ez a titok.
6. Bless the child (válaszként erre: 5. - Jucika33)
2020. szept. 27. 07:37
Nem írtam le külön, de a tojast ugye szétválasztjuk és a fehérjét habbá verve rakjuk bele a végén. Mint a méteresbe😘
5. jucika33 (válaszként erre: 4. - Bless the child)
2020. szept. 27. 07:30
Köszönöm szépen :-) Akkor ezt kipróbálom!
4. Bless the child (válaszként erre: 1. - Jucika33)
2020. szept. 27. 06:56

Szia!

Ha tömör, tetején szetrepedőt szeretnél, a méteres tésztáját rakd a muffin formába. Az én receptem: 5 tojás, 1 dl forró víz, 1 dl olaj, 25 dkg cukor, 35 dkg liszt, 1 sütőpor, csipet só. Ez az alap, azt raksz még bele, amit csak akarsz. Puszi

3. jucika33 (válaszként erre: 2. - Alina*)
2020. szept. 27. 06:34
A receptet követni szoktam, úgyhogy a leírt mennyiségű sütőpor biztosan benne van. A hőfok viszont kérdéses, mert a legkülönbözőbb változatokkal találkozom a 180-205 c-ig minden volt már. Ugyebár tésztafajta függő a hőfok, nadehát mégis... Melyik az a recept hőfokkal együtt, amiből a tömör, keménytetejű magasat lehet csinálni? Már felmerült bennem, hogy lehet, hogy élesztős a bolti muffin? Angliában is nagyon jó állagúakat árulnak. Vettem kint hozzá receptkönyvet, de az sem lesz nehéz magas (gondolom a reformtáplálkozási mánia átírja a recepteket és minden édesség pillekönnyű lett. De én most nem olyat szeretnék csinálni.)
2. Alina* (válaszként erre: 1. - Jucika33)
2020. szept. 27. 06:16

Szia!


A sütőd is nagyban befolyásolja a végeredményt. Az, hogy helyesen van-e beállítva a hőfok.

Elég meleg-e a sütő,

amikor bekerül a tészta, ilyenek.


Ha túl lapos, akkor azon is elgondolkodnèk, hogy van-e benne elég sütőpor vagy szódabikarbóna. Attól függően, mit ír a recept.

2020. szept. 27. 05:14
Sziasztok! Évek óta keresek egy muffin receptet, de hiába próbálok ki mindnefélét, egyik sem olyan. Azt szeretném, ha a végeredmény a boltban kapható, magas, tetején szétnyílt, nehéz, tömör, de mégis egyenletesen lukacsos szerkezetű lenne. Egyszer csinált ilyet anyukám gyerekkoromban, de nem emlékszik már ő sem a receptre. Amiket én próbáltam, az a végén mind túl könnyű, sima piskótaszerű, sokszor lapos kis valami lesz.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook