Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Motorozás akkor is, ha nem szereted fórum

Motorozás akkor is, ha nem szereted (beszélgetős fórum)

2013. szept. 4. 14:05
En meg nem is tom,minek szoltam hozza...:-S
17. szöszi71 (válaszként erre: 15. - 39dbe380da)
2013. szept. 4. 13:28

Hát...elég veszélyes üzem az már biztos.

Teljes mértékben igazad van. :)

16. szöszi71 (válaszként erre: 13. - Feb96fdf3a)
2013. szept. 4. 13:27
Kényszeríteni én se akarom és nem is fogom, hogy lemondjon a motorozásról, sőt, legközelebb már én se megyek vele, menjen egyedül úgy döntöttem. :)
2013. szept. 4. 10:48

Ez a motorozás nem kedv kérdése, veszélyes üzem. Ha bizonytalannak érzed, ne ülj fel mögé. Ennyi.

A korábbi fórumaid alapján írom:

tényleg egy ilyen pali miatt kockáztatnád az életed?

Ha engem kérdezel: haljon meg egyedül.

Egyébként is réges rég meg kellett volna szabadulnod tőle.


Mi motoroztunk a férjemmel, de amióta megvannak a gyerekeink nem ültem fel. A motor megvan, kb. évente 2x elmegy vele a férjem.

Ha kmegnőnek a gyerekeink én is szeretnék újra motorozni.

2013. szept. 4. 09:38
Ha nem szeretek motorozni,akkor nem is motorozom!
13. feb96fdf3a (válaszként erre: 1. - Szöszi71)
2013. szept. 4. 09:36

Nem igazán értem a problémádat.

Ha nem szeretsz motorozni ,akkor ne menj vele.


Mk (férj) is motorozik ,pont hétvégén megy a rendes évi ausztriai motoros találkozóra haverokkal .

Én sem szeretek mostanság motorozni ,de eszembe sem jutna arra kényszeríteni ,hogy lemondjon emiatt róla .

12. szöszi71 (válaszként erre: 11. - Zajax90)
2013. szept. 4. 09:26
Nem tudom mi lesz ennek a vége, de lehet, hogy egy idő után én inkább már nem megyek mindig vele, nem tudom, de azt tudom, hogy egyelőre nem akarok motorra ülni. Ha legközelebb megy Pestre nem megyek vele, ezt is tudom.
11. zajax90 (válaszként erre: 7. - Szöszi71)
2013. szept. 3. 15:59
Miután elestünk,ami nem a párom hibája volt,olajos volt az út,sajnos előfordul,én is sokáig féltem.Semmi bajunk sem lett,de a kanyarokban féltem azért.Így tök érthető,hogy félsz felülni,főleg,hogy nem érzed biztonságban magad a párod mellett.Így lehet,hogy én sem ülnék fel mögé,pedig én tényleg szeretek motorozni.
10. szöszi71 (válaszként erre: 8. - Zajax90)
2013. szept. 3. 15:57
Igen, tudom, csak annyira utálom mikor néznek. Megáll, ezzel semmi gond nincs.
9. 18e79e1970 (válaszként erre: 4. - Szöszi71)
2013. szept. 3. 15:56

Remélem csak robogót vesz, amivel kijár a földekre. Ennyi talán még belefér....

Apum járt motorozni, neki elég nagy motorja volt. Utáltam azt is. Utáltam, hogy sose volt itthon....

2013. szept. 3. 15:55

Jajj,sajnos beöltözni muszáj,mert ha csak egy kis bőrfelület is szabadon marad,oda már be tud reppeni egy bogár,simán megcsíp,vagy akármi,nem kényelmes,de sajnos muszáj.Amúgy megértem,hogy utálod ezeket a dolgokat,bár nekem felülmúlja ezeket a motoros életérzés,a szabadság érzése.Én szeretem.

Ilyenkor ha szólsz,hogy pihennél kicsit,akkor nem áll meg a párod?

7. szöszi71 (válaszként erre: 5. - Zajax90)
2013. szept. 3. 15:51

Az jó, hogy ennyire összhangban vagytok. :)

Sajnos a párom sokszor bizonytalan és ezt érzem. Volt már eset arra is, hogy azt hittem felborulunk a fordulásnál, de néha el is dőltünk. Egyszerűen nem érti meg, hogy ezek után én félek, de ennek ellenére megyek vele, hogy együtt lehessünk. Ez nem számít. Nem egy nagy motoros, inkább a szájával, hogy elmondhassa, hogy motorozik.

2013. szept. 3. 15:48

Egyszerűen nem értem, hogy miért nem lehet a másik érzéseit is tiszteletben tartani.

Még az elején (6. éve) elment, mert újdonság volt és nem tudtam mivel jár. Hát...mostmár tudom és azt is, hogy a páromnak az Isten-t jelenti és nem szabad rosszat mondani rá. Nem nagy motoros, csak amolyan hétvégi, hobby motoros. a beöltözéseket és a nagy hőségben a motorozást, vagy esőben utálom, ki nem állhatom. Most nyaralni voltunk oda és persze azzal mentünk, de már össze-vissza ütöttem magam rajta, a vállam majdnem kijött a helyéből a sok rángatás miatt és a seggem is elültem. Hát.....egy ideig nem igen ülök rá.

2013. szept. 3. 15:46

Én szeretek motorozni,az elején nagyon féltem,de azóta megszerettem,már azon gondolkodok,hogy nekem is lesz egy saját.Pedig volt már,hogy elcsúsztunk olajfolton,de teljesen megbízok a páromban,nagy szerencsém van,mert ő nagyon normálisan vezet,nem arra megy,hogy minél gyorsabb legyen,hanem szereti élvezni a motorozást.Emellett pedig nagyon odafigyel rám,hogy nekem is jó legyen.

Miért félsz a motoron?Volt balesetetek?Vagy a párod túl gyorsan megy,nem úgy vezet,ahogy kéne?

Ilyen helyzetben nem igazán lehet egy pasi és a motorja közé állni,főleg ha nagy motoros.Vagy menni kell vele,vagy hagyni egyedül.De persze azért ez nem jelenti azt,hogy nem kell rád figyelnie,arra,hogy neked is jó legyen,ha vele mész.

4. szöszi71 (válaszként erre: 2. - 18e79e1970)
2013. szept. 3. 15:45

Szia!

Szegény, nem irígyellek. Fogtok még ezen vitázni, főleg, ha nagyon belemerül majd és Te szóvá teszed, hogy nem szereted.

2013. szept. 3. 15:42

Hali! En mult idoben tudom ezt mondnai, mert miota megszuletett a kisfiam, nem ultem mocin (na,meg nagy hassal sem :) Szval, nalunk is volt ebbol vita, de inkabb az, hgy elzsibbadt hatul a seggem, de nem allunk meg ,aaaaa, ne kenyeskedjek, waaa! Barinomeknel has.szitu, mert ment a kedves ferje, mint a meszes, el is hagytak par csomagot, de nem hatotta meg, hgy nem tetszett a lanyzonak...

Azt kivaltotta valami, hgy felaz a mocin?

2013. szept. 3. 15:39

Szia!

Én még nem járok hasonló cipőben, de a párom akar venni magának motrot/robogót. Hát mit ne mondjak, elégé elhúztam a számat..... Nem szeretem a motrokat.

2013. szept. 3. 15:29

Ezt a fórumtémát azért indítom, mert nagyon kíváncsi vagyok arra, hogy hányan vagyunk még ilyen cipőben:

A motort egyre jobban nem szeretem, sőt néha félek is rajta, de még így is megyek a párommal, legalább addig is együtt vagyunk. Viszont néha nem tudom tartani a számat és a nem-tetszésemet is kimondom. Sajnos egyáltalán nem értékeli azt, hogy még így is megyek vele.


Ide csak azok írjanak akik ugyanilyen cipőben járnak mint én.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook