Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Most akkor hogy is van ez a bizalom kérdés? fórum

Most akkor hogy is van ez a bizalom kérdés? (beszélgetős fórum)


1 2 3
19. de Luca (válaszként erre: 18. - Ujlany)
2012. febr. 5. 10:43

Egyszer néztem bele egy telefonba... Szombati napom a férjem egész nap az apjának segített, délután hazaért hulla fáradtan, mondta, hogy muszáj lefeküdnie, mert este koncertjük volt, viszont a srácokkal még nem volt minden letisztázva a hangfalak szállításával kapcsolatban. Kifejezetten megkért rá, hogy amíg alszik, vegyem fel a telefonját, ha hívják, vagy sms jön, és csak akkor keltsem fel, ha valami nagyon fontos. Jött is egy sms, bár ne olvastam volna! Az embert pedig hagytam szépen aludni, majd mikor felkelt, higgadtan közöltem vele, hogy érkezett egy számomra - és remélhetőleg számára is - jelentéktelen üzenete. :-D

Na akkor megfogadtam, hogy engem csak pisztollyal lehet arra kényszeríteni, hogy bármibe is belenézzek.

18. ujlany (válaszként erre: 12. - De Luca)
2012. febr. 5. 10:33
En meg pont ezert szeretem megbeszelni. Mert akkor nincs felreertes.
17. ujlany (válaszként erre: 16. - Ujlany)
2012. febr. 5. 10:32
1 = 18
16. ujlany (válaszként erre: 10. - Vigyorex6)
2012. febr. 5. 10:31

Igen, de szerintem abban semmi rossz nincs, ha ez fennhangon is ki van jelentve. Nem fontos, hogy ez olyan "gentleman agreement" legyen.

Szerintem jobb megbeszelni.

Veletlenul is meglathat az ember parja valamit. (Csak neznie kell valamerre :-))

En pl. nem csukom le a laptopomat ha feallok, es napi 1 oraban ott van az asztalon. Ha akarna akar veletlenul is rapillanthatna.

Egy telefonban pedig nem csak a sajat "titkaim" lehetnek es jo tisztazni, hogy mi az amirol a masik tudhat es beszelhet a kulvilag elott is. Volt mar olyan, hogy vezettem, es egy sms-t vartam, megjott, szoltam a paromnak, hogy olvassa fel, Feolvasta, nem attol volt, nem arrol szolt amit vartam.

Mondtam a paromnak, hogy akkor vegyuk ugy hogy te ezt az sms-t sosem lattad, nem is tudsz rola. (Egy ido utan az ember mar ugyis megtanulja, hogy tudhat-e a masik baratjanak a titkairol pl).

15. de Luca (válaszként erre: 14. - Lencsy)
2012. febr. 5. 10:31
Így van! (Jó, én az elmúlt években különösen rigolyás lettem, de régen is kényes voltam az ilyen jellegű dolgokra)
14. Lencsy (válaszként erre: 12. - De Luca)
2012. febr. 5. 10:29
Én is így tartom ! Egy jó kapcsolatban is kell, hogy minden embernek legyen magánszférája .
13. Lencsy
2012. febr. 5. 10:28
Az okos ember, ha félre lép azt úgy teszi ,hogy nyom ne maradjon .Ha alapból nem bízunk a társunkban akkor egész nap azon vergődhetünk, hogy tesz e olyat amit nem lenne szabad ...ha meg ezen vergődünk egész nap akkor a diliházban kötünk ki ! Sosem nézegetem a férjem dolgait ,mert úgy tartom, hogy minden embernek kell, hogy legyen ennyi magánszférája.Én sem szeretném ,ha nézegetné ,és nem azért ,mert találna valamit :)
12. de Luca (válaszként erre: 11. - 82e2d85b66)
2012. febr. 5. 10:28
Ez így ebben a formában nem igaz. Nekem sosem voltak titkolni való dolgaim, de személyem elleni sértésnek venném, ha valaki ilyen módon belemászna a privát szférámba. Azt jelentené, hogy nem bízik bennem, az pedig számomra volna sértő és megalázó.
2012. febr. 5. 10:25
Szerinem aki kézzel-lábbal tiltakozik az ellen, hogy a dolgaiba nézzenek, bizti, hogy van valami a füle mögött. Én bármikor itt hagyom az asztalon a telcsimet, táskámat, laptopomat... És a párom is.
10. Vigyorex6 (válaszként erre: 8. - Ujlany)
2012. febr. 5. 10:24
Egyébként erről van szó. Szerintem mindenki ezt írta, csak pepitában. Ha megbízol valakiben, akkor ott a lehetőség kutakodni a nap 24 órájában, de nem fogod megtenni.
9. c3aac62184 (válaszként erre: 8. - Ujlany)
2012. febr. 5. 10:21
Erről beszélek. :)
2012. febr. 5. 10:20
En meg azt gondolom, hogy az igazi bizalom az, amikor tudod, hogy barmikor belenezhetsz a masik dolgaiba,es megsem teszed meg.
7. Vigyorex6 (válaszként erre: 6. - Féknyom)
2012. febr. 5. 10:13
:D Mondom, ha okosan csinálja! :O) Ha valaki lúzer, vagy pont mindegy neki, hogy kiderül vagy sem, az otthagyja a nyomokat, mert ha kiderül, nincs vesztenivalója.
6. féknyom (válaszként erre: 3. - Vigyorex6)
2012. febr. 5. 10:11
Az utolsó mondatod pont jónak mondod.:)
2012. febr. 5. 10:10
A BIZALOM VALÓBAN AZ ,hogy nem nézel bele.Ha nem kételkedsz magadban ,és a másikban sem.Ha ez nem ilyen, akkor ott valami nem stimmel.Szerintem néha pillanatokra mindenhol felüti a fejét a bizalmatlanság,de ha felesleges akkor olyan gyorsan tovább is áll.
4. andi6020 (válaszként erre: 1. - C3aac62184)
2012. febr. 5. 10:08

"odaáll elém és bizonyításképp azt mondja, hogy "bármikor belenézhetsz a telefonomba"


ha ez felmerül, már régen rossz

3. Vigyorex6 (válaszként erre: 1. - C3aac62184)
2012. febr. 5. 10:08

"Én meg a házi rabszolgája voltam..." - akkor már itt kilógott a lóláb, nem csak bizalmi kérdésben. Például a cselédszerep már nem egy normális kapcsolat ismérve.


Nálunk minden jelszó ismert mindenhová egymás előtt, a telefonokat, táskákat elöl hagyjuk, még sem jut eszünkbe turkálni egymás dolgaiban. Ha nincs bizalmatlansági ok, akkor miért is tennénk?


Ha valaki eljár otthonról máshová, akkor azt tudja olyan okosan csinálni, hogy 20 év múlva sem tudod meg, és hiába matatsz a dolgai közt.

2012. febr. 5. 10:07
A bizalom az, hogy nem nézel bele a telefonjába :-)
2012. febr. 5. 10:02

Kicsit unom,hogy mindenki ezzel a "ne nézz a személyes dolgaiba" dumával jön. Én azért ezt egy picit hülyeségnek tartom. Elvégre kell a bizalom egy kapcsolatba, na de mit nevezünk bizalomnak? Azt, hogy megbízom benne, és nem nézem meg a telefonját, vagy azt, hogy odaáll elém és bizonyításképp azt mondja, hogy "bármikor belenézhetsz a telefonomba", ezzel jelezvén, hogy nincs semmi takargatnivalója.


Én, ha annak idején nem kukkantok bele, akkor ma már a felesége lennék, pedig a kapcsolatunk alatt 2 nőve is megcsalt. Én meg a házi rabszolgája voltam, annyira szerettem, hogy mindent megadtam neki. Úgyhogy én örülök, hogy pofátlan módon belenéztem a telefonjába. :D

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook