Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Társkeresős ismerkedésnél ha a pasi minden kérdést elviccel, akkor nem őszinte? fórum

Társkeresős ismerkedésnél ha a pasi minden kérdést elviccel, akkor nem őszinte? (beszélgetős fórum)


1 2
márc. 3. 07:15
Az állandó humorizálás általában védekezés. nehogy kiderüljön, hogy ő érez is, fél, hogy unalmasnak gondolják, kevésnek... stb.Rossz szokássá tud válni. Ha felhívják rá a figyelmét és az ellenkező viselkedésre kap pozitív visszajelzést, saját maga, akarattal lassan tud változtatni rajta. Bár nehéz, mert valószínűleg ezt tartja a saját erősségének.
48. globus (válaszként erre: 43. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 2. 15:59
Volt egy kolléganőm, aki élőben igazán kedves, aranyos, barátságos. De térben olyan, mint a futóbolond, folyton beeee-zett, még a nickje is röhejes.
47. Sylvee12 (válaszként erre: 43. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 2. 15:36

Egyetértek a nővéreddel.

Biztos én megyek szembe a forgalommal, de nem érdekel. :D

Infantilis, komolytalan, megbízhatatlan f.sz.


Ha valamiféle lelki sérelmét próbálja így kompenzálni, akkor menjen pszichológushoz.

46. okoskodó (válaszként erre: 43. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 29. 05:44
Még egy gondolat. 30-on túl vagy, írod. Komoly pasira vágysz. Belegondoltál már abba, hogy az is lehet, hogy a sűketeléssel csak imponálni szeretne. Ő sem tudja mit, hogyan, ha tudná, vagy ha olyan lenne már a sokadik lennél. Mindenkiben fogsz hibát találni, a körülötted élők pedig úgy adnak tanácsot, hogy nincs veszíteni valójuk. Mi az, hogy jobbat érdemelsz. Senki sem tökéletes. Hibázott, amikor olyat mondott, ami másoknak sértés, de valyon mi sohasem hibázunk? Rengeteg hibát vétettünk mi a házasság alatt, mégis csodákat éltünk át, rentgeteg dologban nem értettünk egyet, de mégis értelme volt minden egyes percnek. Házasság előtt sokat próbálkoztam, úgy éreztem nem elég jó hozzám sem ez sem az, vagy éppen nem elég atraktív mellettem. Mit fognak szólni az ismerőseim, barátaim. Nem, nem velük fog együtt élni, hanem veled. mindenhez idő kell, esély, lehetőség.
45. michelle.r (válaszként erre: 43. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 28. 21:29

A nővéred anélkül nyilatkozott, hogy ismerné a csávót. Lehet hogy egy idióta, de lehet, hogy személyesen egészen más, mint így az online térben.


Tudod hány nőt ismerek, akik mindig jobbat érdemeltek? És most kis túlzással Shrek-kel is beérnék.


Semmit nem veszítettél volna egy kávéval.

44. okoskodó (válaszként erre: 43. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 28. 20:40
Ne írd le! Nincs tökéletes ember, társ, barát. Miért is ne tehetnél kitérőt az életben, hát nem ismerkedni szerettél volna? Mit veszíthetsz, akár az első benyomás után is dönthetsz úgy, hogy kész vége, de ha nem teszed meg az első lépést, nem lesz második. Ja a nővérednek igaza is lehet, de a párt Te keresed, és nem a nővérednek. Ne add fel, ráérsz mérgelődni utólag is. Mi itt ismeretlenül is szurkolunk Neked, hiszen a boldogságot mindenki megérdemli!
febr. 28. 19:56

Elmeséltem az egészet a nővéremnek, aki rögtön azt mondta: "te jobbat érdemelsz, mint aki egy ilyen infantilis komolytalan alak". És tényleg, aki 43 évesen ilyen, az hogy lenne megbízható társ?

Szóval töröltem a pasit.

febr. 28. 17:51

Mióta írta ezt a hülye választ, azóta nem írkáltunk. 2-3 napja.

Erre ma írta, hogy "holnap du 5-kor X helyen?". És a város másik felét írta. Gondolom arra dolgozik.


Őszintén szólva semmi kedvem találkozni vele.

41. Ágio8405 (válaszként erre: 36. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 28. 11:39
Ha elhiv randizni menj el, aztán meglátod milyen. Nincs vesztenivalód. Személyesen mindenképp kiderül milyen.
40. Sylvee12 (válaszként erre: 34. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 28. 08:42
Hogy döntöttél? Találkozol vele? Kíváncsi vagyok nagyon, hogy élő én milyen benyomást tesz rád.
39. csemár (válaszként erre: 36. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 28. 07:35
Ha találkoz(ná)tok, néhány dolog azért kiderülne...
38. csemár (válaszként erre: 34. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 28. 07:32
Az is lehetséges, hogy nem "siralmas", hanem óvatos. (Korábbi rossz tapasztalatok miatt. S ha ezt humorral leplezi, az jó jel - lehet.)
37. BV2 (válaszként erre: 36. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 28. 07:23
Ha 43 akkor tudnia kell, hogy milyen helyzetben hogyan kell(én) viselkedni már. Te határozottan most írtad le, mire vágysz. Erre alapozva nem rá.
36. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 29. - BV2)
febr. 28. 07:18
Komolyat keresek. Családot akarok, 30 elmúltam. Ez a pasi 43 az adatlapja szerint. De a képeken 30-nak néz ki. Lehet kamus, vagy 15 éves képeket rakott fel.
35. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 27. - Globus)
febr. 28. 07:16

Komolyat keresek.

Az adatlapján azt írja: barátkozás, komoly kapcsolat.

34. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 26. - Sylvee12)
febr. 28. 07:14

Pontosan. Van egy határ.

És jó a humor, sőt. De mellette lehessen vele komolyan is beszélni. Ha komolyan kérdezem, komoly választ várok.

Siralmasak tényleg.

33. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 25. - Blondie💋)
febr. 28. 07:11

Pontosan. Ha haverok, kollégák beszólnak ilyesmit, nem veszem magamra. Belefér. Még durvább is. 🤣

De ismeretlenül, hogy azt sem tudja ki vagyok? Nem.

32. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 23. - Amaunet)
febr. 28. 07:09

Miután így válaszolt nekem, én semmit sem írok le magamról már.

De előtte is csak a kedvenc könyvem, filmem osztottam meg.

31. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 22. - Srcrss)
febr. 28. 07:06
Igen, fontos.
30. okoskodó (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 27. 20:18
Elolvastam minden hozzáadott információdat. Az adott személy gátlásos, öniróniával és tréfával leplezi a valódi énjét. Valószínűleg elég magas az IQ-ja, de éppen ezért nehezem talál társat magának. Azt hiszem nincs vele baj, az érzéki oldala még hátravan. Próba szeremcse
29. BV2
febr. 27. 17:19

Olvasva a hozzászólásokat azon gondolkodtam, hogy sok mindentől függ ki kit érdekel/mozgat meg. Nem tudom hány éves a fórumnyitó, ezért csak magamat tudom felhozni példaként konkrét tanács nélkül. Amikor huszonéves voltam, azokkal az emberekkel ma már nem terveznék, akiket akkor ismertem. Voltak időszakok az életemben, mikor belefértek a hantaboyok, infantilis, jövőkép nélküli/ carpe diem-jellemű emberek. Ma már 3 gyermek és 20 év elteltével már mások a fontosak számomra. Mostmár a komolyabb, higgadtabb, kiszámítható emberek vannak előnyben.

Ezzel csak azt akarom mondani, hogy mindenki a saját életében, korában képesnek kell lennie eldöntenie, hogy most belefér-e számára egy ilyen vagy olyan személyiség annyira, hogy találkozzon vele, akár hosszabb időt töltsön vele. (Valószínűleg én már szóba se állnék egy ilyen emberrel, de 20 évvel ezelőtt lett volna rá esély.)

28. Sylvee12 (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 27. 15:49

Na én már ettől kiakadnék.

Infantilis.


Nálam a vörös posztó: a nyelvnyújtogatós fotók. Attól falnak megyek, ott le is zárom az ismerkedést.


Múltkor láttam egy hülyét, hatalmas cukkinit gusztál a profilképén. Normális??? Rossz oldalon jár a marha.


Ilyenek is vannak. Ő is azt hiszi, hü de jópofa, ez kell a csajoknak. Biztos van, aki bukik rá. Egészségükre.


Én ennél többre vágyom. Bocsika. :)

27. globus (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 27. 15:45

Lehetséges, hogy nem társat akar, hanem futó kalandot. Esetleg nős. Rengeteg nős vadászgat neten egy kuffantásra. Ezért nem szeretne elárulni semmi valós infót, pláne írásban. Ha továbbra sem tudsz meg róla érdemben semmit, szerintem felejtős.

Persze attól függ, hogy milyen kapcsolatot keresel. Lazára jó lehet.

febr. 27. 15:33

Szeretem a humort, illetve azokat a pasikat, akikkel lehet viccelődni, de ez már bunkó.

Én is szeretem tudni, mivel foglalkozik a másik, nem is kell konkrét munka, elég ha a munkakört írja le, pl. IT, vendéglátás, építőipar ... stb.

Ez elég béna poén volt, amit ő írt. Bár annál eredetibb, mint amikor azt írják, hogy a "napnál fűtő".

Szerintem ő azt gondolja magáról, hogy nagyon jópofa, mennyire egyéni. Van a humornál is határ, de jócskán túltolja.

Egy kávé, elvileg belefér, ott úgyis meglátod az igazi arcát.

Bár én az ilyet a macskás poén után, már a francba küldtem volna el.


Ui: én is társkerizem, csak nem Mo-on, itt is keserves. :(

25. Blondie💋 (válaszként erre: 20. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 27. 12:22

Ez a fajta humor akkor helyénvaló,ha a felek már jó ideje ismerik egymást,aki mondja,már tudja, hogy vevő rá a másik fél.

Ugratják egymást.:)

Ismerkedésnél valóban nem piros pont,hiszen aki kapja, érzékeny is lehet erre,ergo megsértődik.

Szerintem is adj azért egy kávéra való időt neki,ha egyébként szimpatikus.:)

febr. 27. 12:02
Ne agyalj ezen a kávén annyit. Menj, aztán találkozz vele. Úgyis élőben derül ki minden. Igaza van a hapsinak, kár túl sokáig chatelgetni. Azt viszont finoman elejtheted neki szerintem, hogy értékeled a humorát de nem lesz gond, ha vissza vesz kicsit belőle. 😀
23. Amaunet (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 27. 11:22

Ő mit tud rólad? Őszintén elmeséled az életed ő pedig elviccelgeti magáról az infókat?


Ha érdekel, akkor találkozz vele minél előbb! Ott talán fog magáról beszélni.


Lehet, hogy egy fake adatlappal beszélgetsz?

22. srcrss (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 27. 11:11
Pff! Ez a legfontosabb?
febr. 27. 10:15

Ez is csak egy tréfa volt, de olyan, aminek a poénja a te károdra ment.

Egy (lapos) poén kedvéért a jelek szerint ez a pasi bátran beáldozza nemcsak az udvariasság, hanem a kölcsönös tisztelet elveit is, másrészt az hogy gyakorlatilag minden kérdést csak elviccel és nem hajlandó semmire sem érdemi választ adni - hát az az én szememben nem a humor, hanem már-már a fellengzősség megnyilvánulása.

Egy találkozót mindenesetre talán tényleg megér, hogy kiderüljön, mit rejt ez a Humor Harold álarc, mert ez csak egy álarc, a való életben senki nem tud napi 24-ben mindenen röhögni. :-)

febr. 27. 09:59

Most visszagondoltam az előző írásokra.

Írtam, hogy 15 éve tartok macskát. Erre írta, hogy "gratulál a macskáknak, hogy ennyi éve kitartanak mellettem, biztos nem könnyű nekik velem". Akkor nem vettem ezt fel, de kicsit átlépte a határt.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook