Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Most akkor hogy is van ez a bizalom kérdés? fórum

Most akkor hogy is van ez a bizalom kérdés? (beszélgetős fórum)


1 2 3
49. 25d4b44717 (válaszként erre: 46. - Renpi)
2012. febr. 5. 19:12

Nem nyerő? De mennyire,hogy nyerő egy jó párkapcsolat elengedhetetlen része. Majd meglátod, ha eljön az igazi.

Addig jól megkell választani kihez vagy teljesen őszinte.

A "remény hal meg utóljára. "Ne Keresd,csak nyiss neki ajtót,ha kopogtat,jön az : -)

48. de Luca (válaszként erre: 47. - Féknyom)
2012. febr. 5. 19:09
Kihagytam belőle a "nem" szót az "akarom" előtt, szóval egy nővel nem lehet könnyű együtt élni :-) (legalábbis amennyire ismerem a nőket)
47. féknyom (válaszként erre: 37. - De Luca)
2012. febr. 5. 19:05
Ez mi?:)
46. Renpi (válaszként erre: 45. - 25d4b44717)
2012. febr. 5. 18:16
Sajnos az őszinteség nálam soha nem nyerő,de ari vagy hogy bíztatsz.Tudom,hogy nem én vagyok az egyetlen akit dobtak,de most már kezdek belefáradni a nagy Ő keresésébe.Lehet,hogy feleségnek való vagyok csak sose leszek az :)
45. 25d4b44717 (válaszként erre: 39. - Renpi)
2012. febr. 5. 17:49

Sejtettem.Ezért érdeklődtem.

Igen, az őszinteség néha nem nyerő..

Dobott,,?na és nem te vagy az első.de ne reménykedj, nem is az utólsó. :-))

Szerintem neked egy igazi ffi kell.Maradj ilyen és hamarosan rád talál.Szerintem igazi feleségnek való vagy.Ha csak arra kellettél,ne sajnáld,Vannak még szeretni tudó ffiak , ha fogyóban is.

44. de Luca (válaszként erre: 42. - 25d4b44717)
2012. febr. 5. 17:34
Lassan már én sem :-)
43. 25d4b44717 (válaszként erre: 38. - Ujlany)
2012. febr. 5. 17:28
Ö:-)))
42. 25d4b44717 (válaszként erre: 37. - De Luca)
2012. febr. 5. 17:27

Ezt valahogy nem értem.

No kapito.. .

41. c33bd8536b (válaszként erre: 27. - Ministry)
2012. febr. 5. 17:15

Szerintem az, hogy belenézünk egy másik ember (lett légyen az a házastársunké is) telefonjába, vagy levelezésébe, nem bizalom, vagy nem bizalom kérdése. Hanem jólneveltségé. Az én telefonom itt hever az íróasztalom sarkán. Soha - de soha - nem nyúlt hozzá a férjem. Az övé valahol máshol van...maximum, ha kint van az udvaron, utána viszem. Nem igazán érdekel, hogy kivel mit beszél.


A levelezése sem érdekel...őt sem az enyém. Nem igazán érzem, hogy rá tartozna, ha a barátnőimmel az ők vagy az én problemáimait megtárgyalom. Szerencsére, ő sem érzi így.


Hogy belenézhetnénk a másik levelezésébe? Hát ő belenézhetne. Mert az e-mail boxom password nélkül nyit. De nem szokott az én gépem elé ülni. Van neki sajátja. Az elé meg én nem ülök. Ennyire egyszerű, szerintem.

40. de Luca (válaszként erre: 38. - Ujlany)
2012. febr. 5. 17:12
Bakter, észre sem vettem :-D, akkor tényleg az nagyöreg van a háttérben :-)
39. Renpi (válaszként erre: 35. - 25d4b44717)
2012. febr. 5. 17:09
Igen!De ne hogy azt hidd,hogy csak ezért dobtam,mert ez nem igaz.Csak ez volt az utolsó csepp a pohárba.Igaz azóta volt már barátom,de most dobott az is.Valami nagyon nem oké velem,ha senkinek sem vagyok jó.Pedig én mindig őszínte vagyok mindenkihez és lehet ez lesz a vesztem.Arra mindegyiknek jó voltam és amint egy kicsit lelkizni kellene már mehetek is a p...ba.
38. ujlany (válaszként erre: 37. - De Luca)
2012. febr. 5. 17:09
Freud? ;-)
37. de Luca (válaszként erre: 36. - 25d4b44717)
2012. febr. 5. 17:03
Még nem voltam, de nem bánom, mert akarom egy nő mellett leélni az életem :-D
36. 25d4b44717 (válaszként erre: 28. - De Luca)
2012. febr. 5. 16:38

Voltál már ffi?

Lehet rossz a figyelőállásod.:))

35. 25d4b44717 (válaszként erre: 26. - Renpi)
2012. febr. 5. 16:28
És most jobb?
2012. febr. 5. 16:03
Szerintem abba bele lehet őrülni ha állandóan ellenörzöd a párod,bizalom elveszett-minden elveszet a kapcsolat elkezd romolni,az jár a fejedben:hova ment?mit csinál?és jönnek a veszekedések....és vége,robban a bomba képletesen értve,szakitás,válás,....
33. Emil zola-nana (válaszként erre: 3. - Vigyorex6)
2012. febr. 5. 15:56
Ebben van valami!
32. 25d4b44717 (válaszként erre: 1. - C3aac62184)
2012. febr. 5. 15:55

A baj az ha azért, hogy megtudd kivel ködöt össze az életed,bele kell nézned a telefonjába, stb.Nem valami sokat törődhettél a lelkével!

Mennyit beszélgettetek vajon?

2012. febr. 5. 12:54
Valahol olvastam itt a hoxán, hogy úgy nézzünk bele a másik telefonjában, hogy mi van ha találunk vmit :)
30. fb546889fa (válaszként erre: 1. - C3aac62184)
2012. febr. 5. 12:25

A bizalom nem egyenlő a hülyeséggel. Nagyon jól tetted, én ugyan így jártam. :-D

Arról meg, hogy elvész a bizalom, vagy, hogy furcsán viselkedik már csak ő tehet.

Te sem érezted volna azt, hogy belekel nézned, ha nem lett volna rá okod.

2012. febr. 5. 11:33
Volt idő,tavalyelőttig,amikor eszembe se jutott volna belenézni a telójába...Naiv voltam...Most már nem vagyok:(
28. de Luca (válaszként erre: 26. - Renpi)
2012. febr. 5. 11:23

Sok helyen olvastam már azt a gondolatot, miszerint a bizalmat ki kell érdemelni (a hajam is égnek áll tőle). Ugyan milyen feltételeknek kell megfelelni és mennyi időn át, hogy a megbízható kategóriába essen valaki? Van erre egy elméleti és egy gyakorlati feladatsor, amit 10 éven belül teljesíteni kell?

Én megértem, ha valaki csalódott már az emberekben, párkapcsolatokban, de melyikünket nem verték már át? Ilyen esetben szimplán csak nyitott szemmel kell járni, és elvárható már egy felnőtt embertől annyi érzelmi intelligencia és/vagy emberismeret, hogy a másik rezdüléseiből legalább sejtsük, ha baj van.

(Megfigyeléseim szerint a férfiaknak nem rezeg semmi, a nőjük meg főleg nem) :-)

2012. febr. 5. 11:14

Szerintem a bizalom az, hogy bármikor bármit megnézhetünk, de nem tesszük.

Vagyis mind a kettő. :)

Minden jelszavat, és egyéb dolgot megosztunk egymással. Bármikor belenézhetünk a másik levelezésébe, telefonjába, bárhova.

Nem szoktuk tenni, csak kérésre. Pl. kapok egy levelet, mondom neki, hogy nézze meg, milyen vicces üzit kaptam. Felőlem végignézheti, mert nincs takargatnivalóm.

Ugyanúgy fordítva is így van. Bár az ismerősei nem tudják, én szoktam a névnapi, szülinapi üdvözleteket küldeni, mert férjuram mindig elfelejteni. :D

26. Renpi (válaszként erre: 12. - De Luca)
2012. febr. 5. 11:12
Ebben egyet értünk.Ugyan is én is hűséges voltam mint egy kutya,de a párom tíz év után belenézett a telefonomba és nem talált semmi különöset.Nálam ez volt az a pont,hogy ennyi volt számomra ez a kapcsolat.Mennyi időnek kell eltelni,hogy valaki bízzon bennem?Sajnos ezt az időt én már nem vártam meg,igaz majd bele pusztultam,de képtelen voltam vele tovább élni.Az életemnél is jobban szerettem!
25. de Luca (válaszként erre: 23. - Ujlany)
2012. febr. 5. 11:09
:-D
24. álomkép. (válaszként erre: 23. - Ujlany)
2012. febr. 5. 11:04
Az a komoly:)))))))))))))))))))))))))
23. ujlany
2012. febr. 5. 11:03

Egyebkent meg a legjobb modszer az enyem.

Angolul beszelo ferfi, es az internetezes, sms-ezes, mailezes, titkok 95%-a magyarul.

Csak akkor tudna elolvasni a dolgaimat, ha az alabbi ket mondat szerepelne benne:

"Sört kerek"

"Ehes vagyok"

:-)

22. syria (válaszként erre: 1. - C3aac62184)
2012. febr. 5. 11:01

Egyértelmű: közöttetek nem volt meg a bizalom - okod sem volt, hogy bízzál benne, már ami az utólag kiderült dolgokat illeti.

A párommal eszünkbe sem jut hogy belenézünk egymás telefonjába, táskájába, számítógépébe. Mert megbízunk egymásban. Sőt, ha kérem, hogy vegyen ki a táskámból ezt-vagy azt, még akkor sem nyúl bele, inkább odahozza, hogy én vegyen ki a szükséges holmit.


Úgyhogy nem unni kell a dumát, hanem keresni egy olyan pasit, akivel kapcsolatban meggyőződhetsz arról, hogy ez a duma nem hülyeség.

21. Vigyorex6 (válaszként erre: 16. - Ujlany)
2012. febr. 5. 10:55

Egyszer a főnökasszonyom élettársának jött egy üzenete, és náluk mindig a főnököm olvassa el az sms-eket, mert a párja abszolút nem foglalkozik velük, így a válaszadás is rá van bízva.

Ez állt az üzenetben: "Ugye nem haragszol a tegnapiért?" Az üzenet feladója a kozmetikus kolléganőnk.

A végén kiderült, hogy a párjának akarta küldeni, de mellényomott.

Azóta is mindig röhögünk a sztorin, mikor előkerül. :O)

Ha bizalmatlanság állt volna fent a felek között, akkor komoly galiba keletkezhetett volna belőle.

2012. febr. 5. 10:52
Amúgy a bizalom hiány annyira sok mindenből fakadhat.Élhesz úgy egy kapcsolatban ,hogy magadban nem bízol ,de erről fogalmad sincs ,és levetíted a másikra ....általában ebből van mikor magad szétoltod a nap minden percében ,és általában ezek feleselgesek mert a másik ártatlan,vagy pl létezhet abból ,hogy valójában a másikban nem bízol ....mert pici jelzésekből érzed ,hogy valami nem stimmel,már nem azt kapod mint elötte .....szóval szerintem lehet több verzió ......
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook