Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mosható falfesték v. mosható tapéta? fórum

Mosható falfesték v. mosható tapéta? (beszélgetős fórum)


11. 94a5ece02e (válaszként erre: 10. - Mezei Virág)
2018. júl. 24. 14:24

Nem igazán értem honnét veszed, hogy amiatt aggódom, hogy a gyerek össze fogja firkálni a falat. Nyilván nem fogja, ha rászólok.

Viszont amikor majd tanul járni, óhatatlanul a falnak fog támaszkodni, feltételezem nem fog előtte kezet mosni.


De tulajdonképpen mindegy is, hogy milyen okból, hogyan, mennyire és egyáltalán mi van a falamon lévő kosszal....


.... van valakinek használható tapasztalata, véleménye a mosható falfestékkel és/vagy a mosható tapétával kapcsolatban?


(Nem gyermeknevelési vagy állattartási tippeket kérek, köszönöm!)

10. Mezei Virág (válaszként erre: 9. - 94a5ece02e)
2018. júl. 24. 14:14

Nem kioktatást kaptál!

A gyerekek nem hülyék, csak kicsik!

Megértik, hogy mit szabad, és mit nem. Mi sem festettünk sűrűn, mert nem kellett. Soha sem firkálták össze a falat.

Viszont volt rajztábla.

Lehet szép, tiszta a falad! Sokan tapasztaltuk ezt már... ;)

2018. júl. 24. 12:50
Nagyon kedvesek vagytok, de nem kioktatást kértem. Szeretem ha tiszta a fal és szeretném ha a gyerek olyan lakásban nőne fel, ahol tiszta a fal.
8. Mezei Virág (válaszként erre: 7. - Guruljka)
2018. júl. 23. 17:55

:)

Felőlem...

7. Guruljka (válaszként erre: 6. - Mezei Virág)
2018. júl. 23. 14:09

Hadd firkáljon a gyerek, a kutya meg hadd dőljön a falnak... :D


Nekem szimpatikus az ötlet.

6. Mezei Virág (válaszként erre: 1. - 94a5ece02e)
2018. júl. 23. 13:48

Miért gondolod, hogy tönkreteszik a falat?

Nekünk is voltak kisgyerekeink, kutyánk, de a falat egyik sem tette tönkre.

Meg kell nevelni őket... ;)

2018. júl. 23. 13:08

A reklámból ismerős, itt részletek is vannak róla:


[link]

4. Guruljka (válaszként erre: 3. - 94a5ece02e)
2018. júl. 23. 12:30

A konkrét anyagokat nem ismerem aktuálisan, de végül is bármi jó, ami mosható... A tapétának nagyon alaposan kell aláalapozni, és esetleg nem sikerül tökéletesen a felragasztás.

Ha meg a tapéta megsérül (karcolás hatására felszakad), javítani nagyon bajos, az adott feltételek miatt talán egy jó festék lenne a jobb.

3. 94a5ece02e (válaszként erre: 2. - Guruljka)
2018. júl. 23. 12:26
Ez nagyon jó ötlet. Viszont továbbra is az a kérdésem, hogy vajon melyiket érdemesebb?
2. Guruljka (válaszként erre: 1. - 94a5ece02e)
2018. júl. 23. 11:49
Én ebben a helyzetben olyan 130 cm - másfél méter magasan használnám valamelyiket. Kell a falnak a szellőzés is, nem csinálhatunk a lakásból műanyag dobozt.
2018. júl. 23. 11:47

Sziasztok!


Van tapasztalatotok mosható festékkel vagy mosható tapétával kapcsolatosan?


Kisgyerek, kisállat is van otthon és valahogy nincs kedvem évente kifesteni a lakást, jó lenne hatékony megoldást találni.



Köszi előre is!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook