Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Lemosható tapéta konyhába, Ti javasolnátok, tapasztalatok? fórum

Lemosható tapéta konyhába, Ti javasolnátok, tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


2013. ápr. 5. 11:25
2013. ápr. 5. 11:23

[link]


Én ilyet raktam fel a tűzhelynél.

Akkor még volt színes is, de ez se rossz.

7. c9f9b53798 (válaszként erre: 3. - Martian)
2013. ápr. 5. 11:22

:) pont ugyanezt írtam én is!:)))


a múltkor nézegettem konyhakatalógusokat, és csupa ilyen megoldás volt bennünk, nekem újdonság volt, mert konyhában nem utaztunk jópár éve, most is csak kíváncsiságképpen nézegettem ezeket

2013. ápr. 5. 11:21
Az ikeában meg vannak kisebb lapok, azt én a tűzhelynél raktam fel a falra, pont azért, hogy a festett fal ne legyen ronda.
5. falcsy (válaszként erre: 3. - Martian)
2013. ápr. 5. 11:21

Köszi, erre nem is gondoltam :)

Neked van ilyen?

2013. ápr. 5. 11:21

Nekünk csak a szobában van lemosható tapéta, illetve mindenhol a lakásban lemosható festék, én inkább arra szavaznék, de ahol folyik a konyha munka, oda mindenképpen vagy csempe, vagy most divatos olyat tesznek mint a konyhapult (lehet más az anyag, de láttam már, hogy színben ugyanolyan lapokat helyeznek fel a falra is) - szóval amit lehet keményen sikálni.


A többi helyre jó a lemosható festék, a gyerek, ha valamit összeken, szépen le lehet mosni, sőt, még a szivacs dörzsis részét is bírja a festék.

2013. ápr. 5. 11:20
Vannak lapok pl.az obiban, ami pont úgy néz ki mint ha csempézve lenne, és lemosható, de kismillió mintában kapható.
2013. ápr. 5. 11:19
2 kisgyermekem van és sárgára festett a konyhám, ami az asztal környékén nagyon csúnya. Sok kéznyom, csoki...). Most nem akarok csempézésbe kezdeni, de valmai megpldást keresnék, mert nagyon idegesít:(((
2013. ápr. 5. 11:17
Lemosható tapéta konyhába, Ti javasolnátok, tapasztalatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook