Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Moksa elixír fórum

Moksa elixír (beszélgetős fórum)


118. Mucmuc987 (válaszként erre: 110. - Micimacko72)
2011. jan. 19. 17:52

Szia Micimackó72!

Mennyi ideig szedte a barátnőd a Moksát, hogy fogyott tőle? Én 2 hónapja szedem, a súlyom sajnos még nem változott, pedig van rajtam jócskán felesleg. Persze szedem tovább szorgalmasan.

2011. jan. 13. 03:51

Sziasztok!


Én kineziológushoz járok, aki egyben reflexológus is, ő ajánlotta nekem a Moksát olyan problémára, hogy valószínűleg lelki okok miatt nem akar összejönni, hogy állapotos legyek, plusz valami nem oké nálam pajzsmirigy téren.


Kérdésem az lenne, hogy van, akinek ilyen téren segített az elixír? Vagy tudtok ilyen esetet ismerősök körében?


És ami még lényeges, a topicot olvasván kicsit "megijedtem", mivel kb. 2000-ben epilepsziát állapítottak meg nálam (sok orvos szerint hibásan), de 5 éve abba is lehetett hagynom az akkori gyógyszer szedését, mert semmi epilepsziás tünetem, ill. rosszullétem nem volt, kivéve a diagnosztizáláskor, és utána még 2 alkalommal. Utolsó rosszullétem is kb. 2002-ben volt. Szóval megijedtem itt olvasván, hogy ilyen-olyan tüneteitek előjöttek ismét, és/vagy felerősödtek. Az elixír előhozhat ilyen ájulásos (netán epilepsziás) rosszullétet, ha már volt ilyen az ember életében?

2011. jan. 10. 18:09
Lassan 3 hónapja szedem,s a legkissebb kétségem sincs azzal kapcsolatosan ,hogy a szer dolgozik.Úgy érzem,hagymahéj szerűen bontódnak lefelé az elfolytott traumák . Ezért egyszer fenn,másszor lenn. Felmerült bennem a kérdés,szabad-e felszaggatni a régi sebeket. Amit, hónapokkal ezelőtt nem tudtam feldolgozni,az most mind itt kopogtat újra az ajtóban,erősebben,koncentráltabban,mint valaha.Most itt a mankó a kezemben,de nagyon nehéz, fájdalmas és végeláthatatlannak tűnik ez a gyógyulási folyamat.Nem vagyok már túl fiatal,sok vélt sérelem ért az életben. Úgy érzem a gyógyulásnak ez az útja nagyon fájdalmas és végeláthatatlan.Nem csodálom,ha sokan már az elején feladják. Sokan nem értik meg,hogy a moksa csak mankó, magunknak kell a gyógyulást véghezvinni,elsősorban végtelen szeretettel és elfogadással önmagunk iránt,hogy eltudjuk engedni a vélt sérelmeinket az életben , s végre megbocsássunk másoknak s önmagunknak. Utána már moksa nélkül is ott a gyógyulás.
2011. jan. 10. 16:00

Szia!


Szívesen megosztom a tapasztalatomat, sajnos azért hagytam abba a szedését, mert nagyon rosszul voltam tőle amíg szedtem, a tüneteim amik voltak: szédülés, fejfájás, remegés, fülzúgás, hidegrázás, erős szívfelpörgés, szívtájéki fájdalom, a vérnyomásomat levitte 100 alá, valószínűleg ezért szédültem nap mint nap, most hogy már abba hagytam jól érzem magam, de biztosan ez mindenkinél másképp hat, én 1 hétnél tovább már nem bírtam elviselni ezeket a tüneteket, főleg azért sem, mert nem bírtam semmit se csinálni, akkor éreztem jobban magam egy kicsit, ha feküdtem. Egyébként ahogy olvastam, sok embernek okozott ilyen tüneteket.

114. micimacko72 (válaszként erre: 113. - Jucus0715)
2011. jan. 10. 10:08

Szia!


Miért gondolod egy hét után, hogy nem vált be?

Megosztod a tapasztalatokat velünk?

Köszi előre is :-)

2011. jan. 9. 17:30

Sziasztok!


Nekem sajnos nem vált be az elixír, 1 hétig szedtem és úgy gondoltam abbahagyom. Ha valakit érdekel szívesen eladnám a megmaradt moksa elixírem, 3000 Ft + postaköltségért, nagyon kevés hiányzik belőle, szinte tele van, mert csak napi 5 cseppet szedtem be belőle,szavatossága 2011.10.30., nekem csak itt állna. Ha igény van rá, írj!

112. c9cd845d08 (válaszként erre: 111. - Micimacko72)
2011. jan. 4. 11:39

Örülök hogy nálatok bevált az elixír, úgy látszik mindenkinél másképp jelentkezik.

Gyönyörűek a gyerkőceid őértük érdemes mindent megtenni :)), további sikeres gyógyulást kívánok a picinek.

111. micimacko72 (válaszként erre: 106. - C9cd845d08)
2011. jan. 4. 10:51

Én is vérnyomás gyógyszert szedek s van hogy bizony észreveszem, mintha fájna a szívem, vagy magasabb lenne a vérnyomásom. De nem szabad feladni, tovább kell szedni!!!


Ez nem azt jelenti, hogy felerősíti a betegségedet, hanem azt, hogy rátalált! S bizony keresi az okot, hogy miért is alakult ki ez a betegség a szervezetedben.

Minden betegségnek lelki eredete van s mivel nem egyik naprol a másikra szedtük össze, bizony idő és türelem kell mire megszabadulunk tőle!


Sajnos a kisfiamnak agydaganat irányában folynak a kivizsgálásai és én mindent meg szeretnék tenni a gyógyulás elősegitésére, igy kerültem kapcsolatba a Moksával. Már sok ismerősömnek ajánlottam s csatlakoztam is a hálozathoz (mivel igy olcsóbb)

A kisfiamnak több tünete volt, nem hízott, állandoan sápadt, elesett volt, egy évesen csak feküdt a kiságyban és ennyi. Egy hónap szedés után, mikor a védőnő meglátta (nem tudta mit szed), megkérdezte, hogy mit csináltál ezzel a gyerekkel?

Eddig csak volt magának, most pedig már itt van közöttünk. S mikor már a harmadik ismerősöm kérdezte meg, mi ez a feltűnő változás a gyerkőcnél, akkor én is el kezdtem szedni s adom a másik két gyerekemnek is. megelőzésképpen is hatásos. Mivel óvisok, eléggé ki vannak téve a betegségeknek. Nagyfiam migrénes fejfájós, erős hányással s nála azóta nem jelentkezett egyszer sem a roham.

Én szívből ajánlom mindenkinek, hisz látom a gyerekeimnél a hatását!

110. micimacko72 (válaszként erre: 104. - 6532c775dd)
2011. jan. 4. 10:41
Szia! Barátnőm 1o kg-ot fogyott mellette és nem diétázott.
2011. jan. 3. 22:34

SZIASZTOK!

Tudtok olyan személyt, akinek még lombikokkal sem jött össze a baba, és ez segített?

A neten írják meddőségre.

108. eee899 (válaszként erre: 107. - Orchidee)
2011. jan. 2. 22:29

Szia!


Én kb. másfél hónapja szedem a moksát. Az elején tényleg felerősítette a tüneteket, mint ahogy korábban írtam is, de ezek a tünetek kb. 3 hét után enyhültek, megszűntek. Azóta minden rendben van, érzem a moksa pozitív hatásait.

A tünetek felerősödése nem azt jelenti (legalábbis az én esetemben így volt), hogy az addig meglévő tünetek még durvábbak lesznek (pláne, ha már addig is erősek voltak), hanem, hogy az elején még jelen lesznek, aztán fokozatosan eltűnnek. Ki kell várni azt a pár hetes időszakot. Üdv!

2010. dec. 20. 16:12

Sziasztok!


Tanácsot kérnék! Én erős bélgörcsökre szedném a moksát, de többektől olvastam, hogy felerősíti a tüneteket. Ez igaz? Mert nekem olyan erős görcseim vannak, hogy sokszor menni se tudok, és ha a moksa még felerősíti...akkor...

106. c9cd845d08 (válaszként erre: 105. - Joci1985)
2010. dec. 16. 14:58

Nekem a szívritmus panaszaim erősödtek fel, és nagyon megijedtem, mert nem tudtam mitől voltak. Akkoriban kezdtem el szedni az elixirt, így másra nem tudtam fogni.

Mióta abbahagytam sokkal ritkábban jelentkezik ez a panaszom, ezért én úgy döntöttem nem szedem többet.


Akik szedik azt mondják ez természetes hatása, hogy felerősödnek a panaszok, de hát azért nekem elég súlyosak voltak ahhoz, hogy kísérletezzek vele.

2010. dec. 16. 13:12

Sziasztok!


Én kb 1 hete szedem a moksát szorongásos panaszaimra. Az első két-három napban nem éreztem semmi különöset kicsit jobban éreztem magam mint előtte, viszont az elmúlt két napban elég erős szorongásos tünetek törtek rám, és sokkal rosszabbul érzem magam mint a moksa szedése előtt. Ha valaki hasonló problémára szedi, vagy szedte a készítményt légyszí irjatok, hogy meddig tarthat ez az állapot, mert nem igazán jó ez így, de kitartó akarok lenni.... Csak a munkám miatt elég húzós időszak vár rám és muszály teljesítenem, de így félek, hogy csak nagy kínszenvedés árán fog menni..

Szép napot mindenkinek!

2010. dec. 1. 00:18
vajon méregtelenítéskor ajánlatos moksázni?
103. azure_ (válaszként erre: 97. - Krisz 18)
2010. nov. 30. 21:41

Nekem nem voltak felerősödő tüneteim, bár nekem "csak" alvászavaraim voltak. Amint elkezdtem szedni jobban aludtam. Lefeküdtem és máris álomba szenderültem, nem riadtam fel, nem láttam "rémeket".

Súlyosabb gondoknál, gondolom először máshogy reagál a szervezet.

2010. nov. 29. 11:22
Szerintem ha valaki rosszat tapasztal, az is annak a jele, hogy a szervezetében megkezdődött a harmonizáció. Tehát a rossz tapasztalatok, vagyis a régi betegségtünetek újboli megjelenése is jónak számít, mert így gyógyulunk meg. A Moksa feltalálója egy előadáson ahhoz hasonlította a Moksa általi gyógyulást, hogy olyan mikor bevesszük a cseppeket, mintha követ dobnánk a pocsolyába. Először az felkavarodik, majd teljesen tisztává válik. Mióta én fogyasztom a Moksát, ez már több esetben is megtörtént. Ilyenkor valóban megszabadultam egy-egy betegségemtől végleg. nekem már a kisfiam is szedi. Nem beteg, de ne is legyen! :)
101. szvarga
2010. nov. 29. 10:00
Sziasztok! Valaki hiányolta ezen az oldalon a jó tapasztalatokat. Eleinte én is azt hittem, hogy már egy-két hét alatt minden bajból kigyógyulok, ehhez képest rosszabbul voltam mint valaha. Most így 2. hónap környékére rutinná vált a Moksa-szedés és elfelejtettem naponta analizálni magamat, így csak a hétvégén gondolkodtam el rajta, hogy milyen sokat javultak az emésztési problémáim, már csak alkalmanként jön elő a refluxom, és egy-két kivételtől eltekintve nagyon jókat alszom. Régebben sokat forgolódtam ébren, most este belezuhanok az ágyba és csak akkor ébredek mikor kelnem kell. Fel sem tűnt, hogy mikor jött a változás. Azt hiszem a Moksa esetében a türelem a legfontosabb összetevő :-) Ha évekig viseltük a betegségünket, ez a pár hónap nem nagy ár...
2010. nov. 28. 13:53

szia Csicsi! - én nem vagyok terjesztö..:)

csak szedem..:) és mielött elkezdtem szedni tanulmányoztam a terméket.. de ettöl még nem vagyok forgalmazó..


mivel a spiritualitás közel áll hozzám., ezért számomra ez a fajta megközelités a gyogyulásnak nem furcsa (más alternativ gyogymodban is hiszek)!


a homöopathiás szerek is ezen az alapelven gyógyitanak.. nem a világ hetedik csodájárol beszélunk., és igy ezis müködöképes.. :)



az alapja a "kirezegtetés"..

99. micimacko72 (válaszként erre: 98. - Lilaeper)
2010. nov. 27. 20:20

Szia!


Nekem sajnos a gyerkőcöm betegsége miatt sikerült kapcsolatba kerülni a Moksával. (megnézheted naplómban)


De nem bántam meg, mert nap,mint nap kapom a pozitív visszajelzéseket. Látszik rajta a változás. És senki sem tudja, hogy ezt szedi, csak én.

S megjegyzik, hogy hirtelen olyan más lett........


Én szívből ajánlom mindenkinek s nem azért, mert forgalmazom, hanem azért, mert tényleg jó!!!!

2010. nov. 27. 18:22
Én ezt mind elhiszem és tökre örülök hogy jó és hogy hat, -csak az életből merítve- attól tartok, hogy ezt javában olyan emberek mondhatják akik forgalmazzák(?) Senkit nem akarok megsérteni, de engem eleve olyan ember keresett meg priviben aki "forgalmazza".Tudom hogy mindenki csak jót akar vele, de azért emiatt bennem marad a félsz. Jövőhéten megkérdezem sok-sok ismerősömet hogy hallottak e már róla és ha igen,milyen tapasztalataik vannak.Persze természetesen mindenekelőtt ki kellene próbálnom.Csak hát ilyen hozzáállással nem hiszem hogy én leszek az akiben változást generálna.
97. lilaeper (válaszként erre: 89. - Krisz 18)
2010. nov. 27. 14:37
Szia! egyetértek veled! ugyanezt gondoltam.Tegnap megkérdeztem az orvosom,mi a véleménye róla és még csak nem is hallott róla!Rákerestünk a neten, és mutattam neki miiből is áll ez.Válasza annyi volt hogy ő nem hisz a csodaszerekben.Meg kell találni mindenkinek a megfelelő gyógyszert,mellyel fokozatosan tünetmentessé válik,majd csökkenti a dózist.Rengeteg embert gyógyított már meg így.Amit még hozzátett és gondolom is hogy nagyon fontos, az a HIT.Teljes mértékben igaza van, én (aki szintén úgy állt hozzá mint te,hitetlenül) annak nem való az efféle csoda-cseppecske.Én nagyon jól haladok a citalopram ratioparm gyógyszeremmel.Napi 1 bogyó és már tünetem is csak elvétve van.A menstruáció környékén jön elő csak a hormonváltozás miatt.Tudom hogy helyesen kezel engem mivel látom,érzem, tapasztalom :) Én mondjuk egy magánklinikán vagyok, szóval szerencsém van ebből a szempontból,mert a "legjobbak" kezelnek.Ettől még nagyon sok embernek hathat megfelelően a moksa,sok kitartással,hittel övék is a gyógyulás.Ebben bízom.
96. eee899
2010. nov. 27. 13:41
A moksa szedésénél(mint a homeopátiás készítményeknél) is érvényes az, hogy nem szabad mentolos fogkrémmel fogat mosni?
95. c9cd845d08 (válaszként erre: 89. - Krisz 18)
2010. nov. 26. 23:54

szia!

Én ugyanezt érzem.

Kihangsúlyoznám, hogy általában nem vagyok szkeptikus, hiszek a természetgyógyászatban, az agykontrollban, az akupunktúrában, a biorezonanciában....de ez a Moksa elixír valahogy távol áll tőlem... nem értem a magyarázatokat, tulajdonképpen hogyan hat.

De lehet hogy ez csak számomra ilyen érthetetlen, és lehet hogy ezért is negatívan hatott rám.

Persze lehet, hogy nem mindent kell megérteni, csak hinni kell benne, mint sok mindenben...


A beszámolók valóban nem győztek meg engem sem.

2010. nov. 26. 20:23

64 élethelyzet.. 10töl - 64ig


10. óvatos haladás

11. virágzás (harmónia)

12. megrekedés (diszharmónia)

13. emberi közösség

14. nagy aratás

15. szerénység

16. lelkesedés (előrelátás)

17. követés (alkalmazkodás)

18. munkálkodás az elromlotton

19. közeledés

20. tisztánlátás (figyelem)

21. szembesülés (átharapás)

22. megszépítés

23. felbomlás (szétforgácsolódás)

24. visszatérés (újraszületés)

25. spontán cselekvés

26. nagy erő összegyűjtése

27. táplálás

28. a nagy túllépése

29. a nehézség legyőzése

30. megvilágosodás (tűz)

31. összehangolódás

32. kitartás (tartósság)

33. visszavonulás

34. nagy hatóerő

35. haladás (kibontakozás)

36. a fény elsötétedése

37. az ember családja

38. ellentét

39. nehézség

40. megoldás

41. csökkentés

42.gyarapítás

43. eltávolítás

44. érintkezés (kísértés)

45. a gyülekezés (összegyűjtés)

46. feltörekvés

47. levertség (kimerültség)

48. kút

49. megújulás (forradalom)

50. áldozati edény

51. gerjesztő (megrendítő)

52. nyugalom (hegy)

53. fokozatos fejlődés

54. férjhez menő lány

55. bőség

56. átutazó

57. ráhatás (szél)

58. másokkal megosztott öröm

59. feloldás (újraegyesülés)

60. korlátozás (mérséklet)

61. a középpont igazsága

62. a kicsi előnye (mérséklet)

63. beteljesedés (átkelés) után

64. befejezés (átkelés) előtt



elgondolkodtató.. az elemzése nem egyszerü, de ha belegondolunk a saját élethelyzetünkbe., megkapjuk a helyes válaszokat..:)

jó szorakozást elemzéséhez!:D

2010. nov. 26. 20:19

64 élethelyzet 1töl - 9ig


1. teremtő elsősorban szellemi, még a biológiai folyamatnál is a legdöntőbb az információ. Másodsorban a legtisztább energia. A megvalósítható erő, ami a láthatatlan ideából látható valóságot formál. A teremtő ember az erőt nemcsak önmagából veszi - univerzális energiát is mozgósít.

2. befogadó Az "örök női" a legmélyebb szimbólum. Sajnos ma nem értjük, mert a sötét korban a nemek méltósága és jellege reménytelenül összekeveredett: nincsenek igazi nők, ahogy nincsenek igazi férfiak sem. Isten egy - de ha megnyilvánul: kettő. Teremtő és Befogadó. A lényege, hogy valami olyasmit kell követnem, amiről nem tudom pontosan, hogy micsoda. Oda kell adnom magamat valaminek - nem azért, mert ismerem, hanem azért, mert bízom benne!

3. kezdeti nehézségek (csírázás) minden kezdet nehéz. A csírázás, a sarjadzás, a szülés, egy új terv vagy egy új létforma elkezdése nagyon nehéz. A teremtésnek is ez a legnehezebb pillanata: a káoszból rendet formálni, a zűrzavarból harmóniát, s a gondolatból eleven lényeket. A kezdeti nehézség ne riasszon meg, légy szilárd és állhatatos, s főleg kellően alázatos, mert csak a nálad "alacsonyabban" állók segítségével tudod a csatádat megvívni.

4. éretlenség az ősi Kínában úgy tartották, hogy a tudást nem kívülről kapja az ember, hanem benne rejlik, mélyen. A rejtett mindentudást kell "felfedni" - a homály fedőjét fokozatosan lehúzni: ez a nevelés misztériuma. A tudatlant tudatossá tenni.

5. várakozás olya helyzetet ábrázol, amikor esőre lenne szükség - de a sűrű fellegek még csak gyülekeznek. A szükség erős, a "Kell" feszít - de késik a beteljesülés. Akadályok vannak előtte, még nem értek meg a feltételei. Várnod kell! A kivárás titka: a türelem. A türelem titka pedig az, hogy én magam mindent megteszek, ami erőmből telik. Megvágyom - s elengedem. Mert ha nagyon akarom, ha az éhség és szomjúság türelmetlenné tesz: elrontom az egészet. Az ember "aki még nem nőtt fel": türelmetlen. Ami a miénk, megkapjuk idejében. Amit nem kapunk meg, nem a miénk. Valamit ki lehet "forszírozni" - de nem éri meg.

6. viszály csak egyetlen van: az önmagunkkal való meghasonlás. A belháború. A kétség. Amikor hiszünk is, meg nem is. Akarjuk is, nem is. Kimondjuk és megbánjuk. Amikor fél szívvel teszünk valamit. "A tett halála az okoskodás." Amikor félelemben vakmerő vagyok. Amikor vakhitből vagdalkozom, s nem merem kinyitni a szemem, mert félek, hogy nincs igazam, s nem tudok elszámolni véres áldozataimmal. Amikor lelkem mélyén nem értek egyet magammal. Ez a mai ember alaphelyzete: a tudatos a tudattalan közötti viszály. Az egónak a viszálya a Felsőbbrendű Énnel. Az egó lényege: mindennel és mindenkivel vitába szállni. A viszály az egó lételeme, amelyben kétségbeesett kéjjel fürdik.

7. sereg rendet kell teremteni a zűrzavarból rendet azért, mert a kihívásnak nem tudunk megfelelni. Az élet: kűzdelem. S a kűzdelmet győztesen megvívni csakis összeszedett lélekkel, szervezett erőkkel s jó taktikával lehet. A zűrzavar lehet bennünk, rajtunk kívül vagy mindkét helyen. Sok hang, sok akarat, sokféle vágy, késztetés, érzés, gondolat - kell egy karmester, aki kellő eréllyel renddé szervezi a diszharmóniát.

8. összetartás minden társulás feltétele, hogy valaki álljon a középpontban, akihez viszonyulni lehet. Egy karmester. Egy kapitány a hajón - s VALAKI benned, aki erős, aki irányít, s akihez lelked összes erői viszonyulni tudnak. A mai ember alkalmatlan arra, hogy valódi és tartós közösséget teremtsen, mert hiányzik a saját centruma. Minden napon és minden órában más szeszély, vágy, ambíció, indulat, hangulat uralja. Összetartás, fej nélkül, veszély! Ehhez nem kell magyarázat: fej nélkül még egy csorda is szétszéled. Az analógia, amelyet az élet bármely területére alkalmazhatsz most: Centrum nélkül minden szétszóródik a semmibe. Ezt tudják a csillagok, az atomok, a növények és az állatok.

A test sejtjei is tudják - ha nem rákosak. A helyzet megoldásának alapja: igyekezz rátalálni a centrumra!

9. a kicsi összegyűjtése az Érett Lélek tudja, hogy nincsen "nagy és kicsi" - minden nagy!

Amit szelidíteni kell, az a nagyravágyás, az ambíció, a "Mindent azonnal akarok!". Először magadnak s a körülményeidnek kell alkalmassá válni rá. Légy szelíd, óvatos, alkalmazkodó! Hajt a lendület, az akarat, a teremtő vágy - de mindezt még meg kell szelídítened. Nyers még az erőd, s főleg túl önös. Tanulj alázatot!

2010. nov. 26. 20:12

A virágok nem csodaszerek, nem ők gyógyítanak meg bennünket. Ők csupán azáltal, hogy megemelik a rezgésszámunkat, vagyis felemelnek minket a harmonikus rezgésszintre, hozzásegítenek, hogy testünkben ismét beinduljanak az öngyógyító folyamatok, és ez által elmúljanak kínzó érzelmi és testi fájdalmaink.


Példa: Képzelj el egy skálát. Az egyik végén van a félelem, a rettegés, a másik végén a bátorság, a túlzott vakmerőség. Vagy az egyik végén az önbizalomhiány, a másik végén a nagyképűség, vagy a szeretet és a féltékenység. Ezen a skálán mindegyikünk tart valahol.

A virágok a középpontba visznek minket, harmonizálnak.

2010. nov. 26. 20:11

Az elixír feltalálása, „megalkotása” évekkel ezelőttre nyúlik vissza. Azt vették észre a munkájuk során, hogy hasonló élethelyzetben lévő emberek, hasonló betegségtüneteket produkálnak. Attól függően, hogy ki hogyan éli meg a lelki problémákat, fizikai szinten megjelennek a betegségek.


Azoknál a betegeknél, akiknél a hagyományos orvoslással nem tudott István segíteni (főleg meddő nőknél), az Ilona homeopata terápiája, a lelki problémák feltárása után, több mint

50 %-os arányban sikeres volt. Ekkor István is elvégezte a homeopata iskolát, és elkezdtek komolyabban foglalkozni a Bach virág rezgésterápiával, illetve információs terápiával. Összeírtak 21 legtöbbet előforduló élethelyzetet, melyek a leggyakrabban előfordultak a betegeiknél. Ekkor került a Kezükbe Müller Péter fordításában a Ji King – Jóskönyv, Változások könyve, mely az ókori Kína öt szent könyvének egyike, ie. 3000 évvel íródott, s használják a mai napig. Bölcseleti értéke vitathatatlan. Ebben szerepel 64 élethelyzet, és azt tapasztalta István és Ilona, hogy az ő 21 élethelyzetük benne van ebben a 64-ben. Innentől nem volt kérdéses, hogy jó úton haladnak-e, és jött számukra a kellemes felismerés, hogy ennek a 64 élethelyzetnek a lefedő információit ismerik.

Mind a 64 élethelyzetre belerakták az információkat az elixírbe úgy, hogy 20 élethelyzetre, mint például az irigység, az anyaság, az agresszió, az önértékelés, az elfogadás, a félelem, az önbizalomhiány, a féltékenység, a mérték, az emberi felelősség stb. megduplázták a rezgést, hogy még hatásosabb legyen.

Ez a 64 archetipikus élethelyzet nem kötődik történelmi korokhoz, és nem kötődik életkorhoz.


A virágterápiából az információkat, a homeopátiából a potenciálást, az ütve-rázva technikát vették át, és ezt fejlesztették egy magasabb szintre, egy egyedi technológiával, mindennapos fogyasztásra.


84 virágszirom esszenciából alakult ki a komplex információs készítmény.

2010. nov. 26. 19:58
2010. nov. 26. 19:47

Én olyan töprengő lettem a Moksával kapcsolatban.


Amikor először hallottam egy jó órás beszélgetést a feltalálókkal, akkor nagyon lelkes lettem.

Aztán ahogy utánaolvasgattam a tapasztalatoknak (nem csak itt, hanem az egyik moksás oldalon...hát...Igazán számomra az jött le, h túlnyomórészt olyan tapasztalatokat osztottak meg a szert használók, amik elsősorban a kellemetlen tünetek felerősödéséről szóltak. És ehhez képest kevésnek éreztem az igazi sikerbeszámolót, ahol arról írtak volna, h tényleg , ettől v attól a betegségtől "megszabadultam"!Szóval nem egészen az a tipikusan amerikai sikersztori (magyar módra)!:)

És ebből ne a szkepticizmust olvassátok ki, mert nem ilyen szellemben szándékoztam megszólalni, sőt, én nagyon szeretném hinni, h a Moksa működik, csak a beszámolók nem annyira erősítenek meg...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook