Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Moksa elixír fórum

Moksa elixír (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
358. Zizisicc (válaszként erre: 357. - 80Éves)
2018. júl. 27. 01:30

Ezt írta Zsuzsi44:


"Annyi hónapig kell szedni, ahány éve történhetett a baj."


A korábbi lelki traumák oldásának mindig van értelme, bármely éketkorban, ha még problémát okoznak. Ennek többféle módja lehet, ezek egyike pl. a Moksa elixir szedése.

357. 80Éves (válaszként erre: 297. - Zsuzsi44)
2017. jan. 17. 08:47

Ha 40 éve történt valami, ami bánt, akkor nem tudom 40 évig szedni, mert már nincs annyi időm.

Ez azt jelenti, hogy nincs értelme elkezdeni sem?

356. Mezei Virág (válaszként erre: 355. - Nissi)
2015. febr. 4. 16:28

Melyik feltaláló?

Mi az a minden?


Az ember halandó...

355. Nissi (válaszként erre: 352. - Kutyus999)
2015. febr. 3. 21:06
A feltaláló már rég hallott. Gondolom ez elmond mindent....
354. Dócy
2015. febr. 3. 19:03
Úgy látom nem mindenkinek használnak a cseppek...Mi lehet ennek az oka? Talán nem jól tárolják, vagy nem úgy szedik ahogyan kellene, mert ugye ez egy homeopátiás szer.?
353. kutyus999 (válaszként erre: 342. - Yingyangbrother)
2014. aug. 25. 17:00
Nem tudom, hogy hány éves vagy, hány kiló, mert mindezek okozhatják a magas vérnyomást. Nekem is az van, én is pánikbeteg voltam, de saját magam sikerült megoldani a helyzetet. Sok-sok év kellett ahhoz, hogy rájöjjek, a szívdobogás utáni magas vérnyomás pánikbetegséget okoz, vagy fordítva is lehet mondani, hogy a pánikbetegség okozza a heves szívdobogást és a magas vérnyomást. Ilyenkor én vízszintbe helyezem magam, magyarul lefekszem. Ekkor már 20-30-cal kevesebb a vérnyomás a keringés miatt, mivel a folyó is nyogodtabban folyik az alföldeken, mint a dombos-hegyes vidéken. A másik dolog, amit megtehetsz, hogy nagyon lassan vegyed a levegőt, szívjad be lassan, közben elszámolhatsz 10-ig, aztán nagyon lassan fújjad ki. Ezt hogyha párszor megismétled, még lejjebb megy a vérnyomásod. Volt olyan eset, hogy addig csináltam, amíg túl alacsony lett, tehát ezt sem kell túlzásba vinni. Remélem, segítettem kicsit, várom a visszajelzésedet. Szép napot Neked!
2014. aug. 25. 16:47
Nem tudom, hogy rezgéssel és információval lehet-e fizetni ezért a hülyeségért? Vagy forintot vár a "feltaláló"???
351. LVN3630
2014. aug. 13. 18:58
Ma kezdtem el inni a cseppeket. Kicsit homályosan látok.Másnál is volt ilyen ?
350. anikam (válaszként erre: 349. - Mazso1)
2014. máj. 13. 00:40
E-mail: benczeilonka@gmail.com
349. mazso1 (válaszként erre: 348. - Anikam)
2014. ápr. 26. 16:27
Köszi, én a milcímet kérdeztem. :-) A telefonszámot én is tudom, csak szinte lehetetlenség őt ebben az időpontban elérni, ezért keresem a mailcímét.
348. anikam (válaszként erre: 347. - Mazso1)
2014. ápr. 23. 01:14

Keddenkent 17-19 ora kozott varja a hivasokat


oo36 99 787/497 es telefonszamon.

A telefonszam kizarolag ebben az idoben el.

347. mazso1
2014. ápr. 4. 15:55
Aki tudja Bencze Ilona e-mail elérhetőségét, ahol kérdezni lehet tőle,kérem írja meg ide. Köszönöm!
346. anikam (válaszként erre: 342. - Yingyangbrother)
2014. febr. 3. 23:29

Van a moksa elixirnek egy informacios telefonszama ,a feltalaloval tudsz beszelni Bencze Ilonaval:

Keddenkent 17-19 ora kozott varja a hivasokat


oo36 99 787/497 es telefonszamon.

A telefonszam kizarolag ebben az idoben el. Foedulj hozza bizalommal

345. yingyangbrother (válaszként erre: 344. - Mazso1)
2013. dec. 25. 19:35
Köszi szépen! :)
344. mazso1 (válaszként erre: 343. - Yingyangbrother)
2013. dec. 23. 23:00

Szia!

Nekem is hasonló gondom van. Folyamatosan előjönnek olyan periódusok (1-2 hétre), amikor ideges és ingerlékeny vagyok, semmihez sincs kedvem. Ezeket túl kell élni. Tudom, hogy nehéz, de ilyenkor semmi nem segít. Kitartás, egyik napról a másikra jobban leszel majd. Nekem októberben volt az utolsó ilyen periódusom, 3 hétig tartott, már majd megbolondultam, annyira vártam, hogy vége legyen. A magas vérnyomásom is felerősödött ebben az időszakban.

Szóval kitartást, egyszer vége lesz!

2013. dec. 23. 09:11
Elfelejtettem mondani, h egy évig szedtem reggelente 10 cseppet utànna a mai napig 2*5 csepp reggel és estére szétosztva.
2013. dec. 23. 09:07
Sziasztok! Ismét szertnék segítséget kérni. Én a moksàt elsősorban a magas vérnyomàsom miatt kezdtem el szedni, bàr senki sem segített az adagolàsàban. 20 hónapja szedem màr és igazàból nem veszek észre semmi vàltozàst, a vérnyomàsom ugyan olyan magas, írtam régebben, h iszonyatosan depresszív ember vagyok. Ebben a dologban annyi vàltozott, h kb 2 hete élni nincs kedvem, eszméletlenül ideges és ingerlékeny vagyok.semminek nem tudok örülni, rés ràadàsul itt a karàcsony. Ezért szeretnék segítséget kérni h hogy szedjem ezutàn a moksàt. Vérnyomàs, feszültség és depresszióra! A vàlaszt előre is köszi!
341. mazso1
2013. nov. 17. 22:26

Sziasztok!

Szívesen hallanék beszámolót olyantól, aki 2-3 vagy esetleg több éve szedi a Moksát. Én 14 hónapon vagyok túl, sokminden változott, de úgy érzem, még messze van a vége, hiszen a legtöbb trauma gyerekkoromban ért. Kíváncsi lennék, hogy néhány év távlatában milyen tapasztalatokról tudtok beszámolni.

2013. okt. 25. 14:21
Azt is kipróbáltam. Nem feltétlenül mondanám,hogy hatásosabb. Inkább más. Nem tudom másoknál hogy van de én nagyon sokat álmodom és amikor így vettem be az álmaim intenzívebbek voltak. Megfázásnál szoktam még így bevenni. A torkomnak jót tesz. :)
339. lepke99 (válaszként erre: 337. - Indi66)
2013. okt. 25. 12:17
Ha közvetlenül a nyelvedre csepegteted és nem vízbe, úgy hatásosabb.
338. ercsylla (válaszként erre: 337. - Indi66)
2013. okt. 25. 08:51
Szia, kemény lehetett,de túlélted és nem adtad fel. :)) A szedést változtathatod pl. 2-3 csepp reggel és este vagy 5-10 csepp egy, másfél liter vízbe és azt iszogatod egész nap. Akkor nehéz amikor egy érzékeny területen jár a moksa, gondolok itt régi fájó múltbéli eseményekre amelyeket helyre kell tenni, hogy tovább tudj lépni. Ilyenkor szoktam így fogyasztani.
337. indi66
2013. okt. 23. 10:22
Közben ma megvilágosodtam hogy minden érzés ami most megrohant az régebbi volt. Bár így egyszerre elég kemény volt átélni őket :/ továbbra is este 5 reggel 5 cseppel szedem. De ha valakinek van jobb ötlete írja meg. köszönöm.
336. indi66
2013. okt. 22. 22:20
Sziasztok. 1 hete kezdtem el szedni a moksát, reggel 5, este 5 cseppel. Mióta szedem valami embertelen depresszív hangulat fogott el, érzékeny vagyok, fáradt, néha szédültem is mostanában. Van valakinek ötlete hogyan szedjem hogy ez ne terhelje a mindennapjaimat? Lassan a párom is megorrol rám a hülyeségeim miatt :/
335. Kalitka74 (válaszként erre: 273. - Micineni)
2013. okt. 20. 16:20
Kedves micinéni! Leírná, hogy akkor mégis mit eszik egy nap? Szóval, mi a menű? Köszönöm!
2013. aug. 28. 14:40

Igen bevált. Nem szedek semmit. Régen nyugtatókat kellett szednem és folyamatosan emelték az adagom, főleg ha nagyon stressz ért vagy ha az egyetemre kellett mennem vizsgára. Ez megszűnt. A munkahelyemre is nyugodtan megyek be dolgozni és igyekszem kihozni magamból a legtöbbet. És végre nem leblokkolok, hanem a megoldáson töröm a fejem.

Hangsúlyozom:

- hosszú folyamat, nem könnyű

- ha betegségben szenvedsz- magas vérnyomás stb. volt akinek semmit se kell szednie, volt akinek kevesebbet. Egy valami biztos másképp áll hozzá nem elkeseredett emberként. Ami most egy nagy kincs.

- annak viszont nem ajánlom, aki mert én most írtam, hogy tényleg jó vesz egy üveggel, hogy kipróbálja az ne is vegye meg, mert az tényleg pénzkidobás.

Hat hónap után érezni lehet a hatását. Legjobban úgy veszi észre az ember ha naplót ír. Lelki, testi állapotáról, családi viszonyáról. Vagy folyamatosan vezeti az illető, vagy hat hónap után újból előveszi és megnézi, hogy mennyiben változott. És itt tényleg nincs az, hogy akarni kell a moksa teszi a dolgát és kész.

- Nem tudom ki honnan szerzi be, de érdemes tanácsadót keresni - aki árulja- lehet az egy teljesen idegen is megírod a panaszod és segít beállítani a cseppeket. Nekem szerencsém volt az én tanácsadómmal egy barátnői kapcsolatot tudtam kialakítani. Amikor nagyon padlón voltam és nem tudtam kihez fordulni neki elmondhattam a problémámat. Nem került semmibe. Kívül állóként jobban átlátta a helyzetet. Már az is elég volt, hogy meghallgatott. Szívesen segítek bárkinek, hogy ha szeretne egy tanácsadót. Mert még vannak jó emberek.

333. lepke99 (válaszként erre: 332. - Ercsylla)
2013. aug. 28. 12:32
Akkor bevált Neked, és mást nem is kell szedned?
2013. aug. 28. 12:22
A pénzzel úgy vagyok, hogy meg kell gondolnom mire adom ki. Egy kezelés bármilyen doki stb. 5000-10000 Ft alkalmanként. Plusz a gyógyszer.Ja és annyiféle van kezelés, gyógynövényes készítmény stb. hogy el se tudom dönteni mit válasszak. A moksa igaz 6500 üvegenként ha 5-öt rendelek olcsóbb, de nem kell mennem már dokihoz mást szedni. Bevált. Igaz küzdelmes két év van mögöttem. :)) Amit nem bánok. Sőt örülök neki.
331. ercsylla (válaszként erre: 330. - Jmaris)
2013. aug. 28. 12:17
Igen folyamatosan szedem, igaz régebben volt hogy 1-2 hét kimaradt.Mostanában max. 1-2nap. Tudom nálam is magzati korban voltak negatív élmények, nem voltam betervezve. Kineziológusnál én is voltam egyszer az is segített. A moksába azt szeretem, hogy "ő" találja meg a problémát, mert ha az olyan amit én nem szeretnék senkinek elmondani, mert pl. szégyellem és az az oka a pánikbetegségemnek akkor feloldja.
330. jmaris
2013. aug. 26. 15:00

Folyamatosan szeded a moksát?

Nálam szerintem egész rég óta meg van.Kineziológusnál jártam,ő mondta hogy már magzati koromban is értek negatív élmények:( (28 vagyok)Nekem minden pénzt megérne,hogy ez a pánikbetegség,szorongás elmúljon. (sokat javult azért az évek folyamán,hála a kineziológusomnak)

2013. aug. 26. 09:53
Igen lehetséges. De idő kell hozzá. Főleg ha régóta megvan és attól is függ mélyen mélyről fakad. Én gyerekkorom óta próbáltam megfelelni mindenkinek szülők, testvérek stb. + nagyfokú önbizalom hiány. Most 32 éves vagyok kb. 2 éve szedem a moksát. Volt hogy 5 cseppet bírtam -igaz állandóan sírtam és aludtam, féltem az utcára is kimenni- máskor naponta 20 cseppet reggel öt estére 15 cseppet. Mert így esett jól. :)) A kapcsolataim rendeződtek nem akarok senkinek megfelelni.:))
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook