Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mivel tüntethetőek el a terhességi csíkok? fórum

Mivel tüntethetőek el a terhességi csíkok? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5
2008. júl. 10. 09:19

Nincs rá sok esély :-(

Bár nekem nem igazán volt, a közeli kismamák egyike sem számolt be pozitív tapasztalatokról.

2008. júl. 10. 08:36

szerintem semmivel.

habár passz, nekem nem voltak

2008. júl. 9. 23:39
Én már a 7. hónapban vagyok,deeddig még nem jelentkeztek csíkok a hasamon,csak a melleimen,de ott is elég halványk még. Lehet,hogy nem is lesz egyáltalán csíkom?
2008. jún. 4. 16:48

Szerintem sincs semmi esély a terhességi csíkok eltüntetésére, bár vannak akik azt mondják, hgoy orvosi beavatkozással, vagyis injekciós kúrával el lehet tüntetni!

Engem is zavar egy kicsit, de hát ez van, amitől keletkezett az már fontosabb a számomra! A kisfiam! :)

43. Dina2
2008. jún. 4. 12:05
semmivel...és fogyás után még érdekesebben mutatnak, legalábbis nekem még feltűnőbben "gyűrődnek" a kb.5-6 kg mínusz után...de kevésbé zavaró, mint pl.a narancsbőr...egy kicsit még büszke is vagyok rjuk, fogjuk fel így!
42. jnka
2008. jún. 4. 12:02
Sajnos szerintem semmivel. Nekem is van ilyen problémám, és eddig még nem találtam rá megoldást.
41. Macifül (válaszként erre: 40. - 9778ca1817)
2008. ápr. 30. 15:08
Köszi szépen, megnézem majd kapható-e.
40. 9778ca1817 (válaszként erre: 39. - Macifül)
2008. ápr. 30. 15:03
Én legutóbb (mondjuk ez néhány éve volt) gyógyszertárban láttam. Annak idején Bécsből szereztük be.
39. Macifül (válaszként erre: 38. - 9778ca1817)
2008. ápr. 30. 14:55

Köszönöm a választ.

Gyógyszertárban szerezhető be vagy valami drogériában?

38. 9778ca1817 (válaszként erre: 37. - Macifül)
2008. ápr. 30. 14:53
ha jól rémlik, a neve: Fissan
37. Macifül (válaszként erre: 16. - 9778ca1817)
2008. ápr. 30. 14:52

Szia!

Megkérdezhetem mi volt annak a spéci stria elleni krémnek a neve?

2008. márc. 4. 15:43
A DM-ben kapható babylove sem halványítja el? Ami egyébként megelőzésre való?
35. xxLady
2008. márc. 2. 14:22
Szeretném azt mondani hogy vadmacska-, konkrétan tigristestű nőci vagyok - de hát ez így hazugság, max a bőrömet tekintve :D A hízástól-fogyástól lettek striáim nekem is ,és igen, ez a büdös életben nem fog elmúlni, egy idő után halványodnak (pl onnan veszem észre ha hízok, hogy a meglévők elkezdenek pirosodni és kitüremkednek a bőrből). Viszont.Ami nekem sokat segített a kisebbek eltüntetésében, illetve a többi megakadályozásában, az a milupa terhességi krém, amit a barátnőm hagyományozott rám miután életet adott a gyönyörű kislányának. Neki is bevált,csak a csípőjénél van néhány halvány kis csík (de amúgy is elég faros-bögyös menyecske:) ).
34. zsu5
2008. febr. 5. 17:16
Sajnos nem néztem utánna a dolgoknak bár lehet a 2 ugyanaz vagy hasonló vagy nem tudom. Most kezdtem el fogyózni és a hasammal sose volt gond mármint oda nem híztam az a körte típus vok.Terhes se vagyok és nem is voltam. Ezt elhízási csíknak nevezik de sztem a kettő ugyanaz vagy nem tudom.Arra sincs semmi krém? nem tudom hogy szakadhatott szét a bőröm ha semmi gond nem volt a hasammal.Akkor nincs mit tenni? :(
33. lufi (válaszként erre: 32. - Zsu5)
2008. febr. 5. 11:23
A striákkal sajnos semmit sem lehet csinálni, idővel elhalványulnak. Kenegetheted krémekkel, olajokkal, de ha a bőröd egyszer elreped onnantól nincs visszaút. Sajnos semmi sem segít rajta. Ez a terhesség velejárója, de mikor megszületik a gyermeked már egyáltalán nem lesz fontos. Nekem is van egy csomó, max nem veszek fel többet bikinit, csak fürdőruhát, ja és nem mutogatom a hasam. Sok mindent olvastam a terhesség alatt, köztük erről a témáról is és ezen még a méregdrága kezelések sem segítenek. A tvben is volt egy műsor erről és plasztikai sebész is azt mondta, hogy ezzel nem tudnak mit kezdeni. Eltűnni soha nem fog.
32. zsu5
2008. febr. 5. 10:46
Sziasztok!Tudna nekem valaki segíteni?Ma a hasamon megjelent 2 pici csík ami sztem pont olyan mint a terhességi csík vagy az is.még lilás tehát nem fehéredett ki.ezt még el lehet tüntetni?tud valaki valami jó krémet rá?Nagyon megköszönném.máshol is vannak ilyen csíkjaim de tudom hogy az már nem tűnik el mivel kifehéredett.Sajnos extra drága kezelésekre nincs pénzem hogy eltüntessem. privibe is ide is várom segítségeteket. Előre is nagyon köszönöm.Szép napot mindenkinek.
31. 8fb1a5b1aa (válaszként erre: 27. - 3a903e18a5)
2008. jan. 20. 14:57
Szia! A napozás, szoli pont hogy erősíti, akárcsak a narancsbőrt. A Faberlicben meg ne higgy szerintem.
2008. jan. 20. 14:55
Sajnos semmivel! Járj drága kezelésekre és halványulni fog, de eltűnni soha. Talán plasztika...
2008. jan. 4. 18:32
Amit még megemlítenék, hogy a tengervíz hihetetlen dolgokra képes!!! De sajna, ezek mind csak megelőzni jók a dolgot.
2008. jan. 4. 18:29

Nekem extra száraz bőröm van és már gyerekkoromban kialakult a csípőmön néhány csík sajnos. Nagy problémáim voltak az ivással: volt hogy kiszáradtam, és elájultam, mert több napig nem ittam. Amit biztosan mondhatok, hogy a sok és minél több folyadék fogyasztása nagyon fontos!!!! NAGYON!!!

Az érdekes a dologban az, tapasztalataim szerint, hogy egyáltalán nem jutott eszembe, hogy szomjas lennék, és úgy történt a baj. Ezért én megpróbálok tudatosan koncentrálni az ivásra.

2008. jan. 4. 18:06

Sziasztok! Nekem is vannak:(

Elég szomorú is vagyok tőle. ELmúlni nem fog magától soha!!!:(

Az hallottam én is,hogy a napozás,szoli halványítja k,icsit őket,meg a Faberlic katalógusban láttam valami krémet stírákra,nem tudom milyen lehet...

Az viszont igen ,hogy az Ilcsi füves krémek nagyon jók!!!

2008. jan. 4. 16:22
Csak a plasztikai sebész tudja eltüntetni egy csomó pénzért sajnos.De együtt lehet vele élni.
2008. jan. 4. 16:12

Szia!

Ahogy előttem is megmondták, semmivel. Ha gyenge a kötőszöveted ez sajnos így marad, csak krémekkel, olajokkal segítheted a bőröd nyúlását.

2008. jan. 4. 11:35

Egy gyerekvallalasnal szerintem benne van a pakliban, hogy a test leamortizalodik tole.

Aki ezt nem tudja tudomasul venni, az ne vallaljon gyereket. Vannak persze szerencsesek, akiknek nem marad a boren semmi nyoma, de ez a genetikan mulik.

A mediterran tipusu noknek rugalmasabb a boruk es a kotoszoveteik is. A magyar nok nem tartoznak kozejuk.

Egyebkent meg ha mar a csik kialakult, az nem fog eltuni soha.

Terhesseg alatt erdemes kenegetni wheatgerm olajjal (ha jol tudom buzacsira olaj ez magyarul, de lehet tevedek). Ha ez mellett is kialakul, akkor mar csak maximum plasztikai sebeszt erdemes megkerdezni, mit tud vele kezdeni, ha tud.

2008. jan. 4. 10:26

Kedves Noncsi

Szerintem is bőrtípustól függő dolog ez. De ha megszületik a bébi, biztos egy kis idüre elfelejted. Meg a férjed is. Amúgy legyen büszke, hogy ezt is kiálltad a gyermekért.

22. benkeone (válaszként erre: 2. - Noncsi1985)
2007. dec. 29. 00:52

Szia!


Olvastam a történeted a fórumban! Én most vagyok a 40.hétben, eddig szintén dm-es krémmel kencéztem és nem is volt semmi probléma, de kb két hete az alhasamon megjelentek a rettegett csíkok.... Végül kipróbáltad a Vichy-t? Esetleg valami más, jól bevált módszer? Köszi a választ!

21. Zsandrea (válaszként erre: 16. - 9778ca1817)
2007. aug. 24. 07:17

Szió!


Le tudnád írni a nevét annak a spéci krémnek?

2007. aug. 18. 20:19
:(( sajna csak lézeres műtéttel.
19. Noncsi1985 (válaszként erre: 15. - Ujjászületés)
2007. júl. 20. 15:51
Aza lámpa? És attól eltűnik? Neked bevált???
18. daroki
2007. júl. 7. 22:28
Nekem is vannak csíkjaim,pedig kentem én is a hasamat becsülettel.A doki azt mondta,hogy kenhetem,kenhetem,ártani nem fog,de ha nem rugalmas a bőröm akkor sajna csíkos lesz.Hát...az lett,mert ezek szerint nem rugalmas a bőröm,nem tudott alkalmazkodni a pocak növéséhez:((
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook