Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mivel tüntethetőek el a terhességi csíkok? fórum

Mivel tüntethetőek el a terhességi csíkok? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5
17. narina
2007. júl. 7. 21:03
A terhességi csík szerintem bőrtipustol is függ és attól,hogy hány kilót sikeredett felszedni terhesség alatt,minél többet annál tartósabbak a csíkok.Ezt tapasztalatból mondom.Egyik barátnöm 4 gyerek utánn mindeféle krém nélkül csíkmentes.És gyakran látni olyan nőket csíkosan akik még sosem szültek.A krém akkor használ ha elsö perctől használjuk,én ugy gondolom eső utánn köpönyeg...
2007. júl. 7. 19:44

Sziasztok!

Bármit is használtok eltünni nem fognak, legfeljebb halványodnak.

Mikor én terhes voltam spéci stria elleni krémmel kenegettem a pocakom. Egy gramm csik sincs rajta!!

Viszont arra nem gondoltam, hogy a melleimet is kenni kellett volna. Na, ott aztán van is csík bőven:((

2007. júl. 7. 17:24

Sziasztok!


Használjatok Bioptront!

14. Krysty
2007. júl. 3. 14:40

Hú, nekem szerencsém volt mert nem lettek csíkjaim. A barátnőm viszont sokat hízott-fogyott és szegény elég ramatyul néz ki. Már kb 5-6 dolgot próbált huzamosabb ideig de sajnos egyik sem jött be.

Idővel maguktól halványodnak de ennyi az eredménye.

2007. júl. 3. 14:30
vááááá :( És egyre több lesz rajtam hiába próbálom őket megelőzni... A bosszantó az, hogy még 4 napom van hátra... ha pl. a 4. hónapban reped meg a bőröm még "van időm hozzászokni, elfogadni", de ilyen szerencsétlen nem lehetek. Kedves Icus, hááát irigyellek, az én páromnak nem nagyon tetszik... meg még fiatalka vagyok és az összes felsőm köldök föléig ér, ahol most 5-6 hatalmas piros csík éktelenkedik... Brühühűűűű. Néztekm plasztikai sebészeti oldalakat és ott sincs semmi pozitív hír. Esetleg valaki próbálta az Ilcsis stria elleni krémet? Az Avonosat?
2007. jún. 28. 05:33
Én még nem hallottam olyanról, akinek sikeresen eltűntek volna, de sikertelen próbálkozásokról annál többet. Inkább a megelőzésen kell elgondolkodni.
11. Icus (válaszként erre: 2. - Noncsi1985)
2007. jún. 25. 07:40

Én 1991-ben voltam terehes a nagy fiammal újjnyi vastag csíkok lettek a hasamon, a hasam alsó részétől a gyomrom tetejéig, van belőle vagy tíz. Akkoriban a férjem egy angol krémet szerzett be, 250g-mos kis tégelyes krém volt 999ft. Azt mondták tuti! Megvettük, mert nem akartam, hogy csúnya legyen a bőrőm. Semmit sem ért. Én, úgy gondolom, ha valaki hajlamos rá, az kenheti bármivel úgy is kireped a hasa.

Sosem használtam bikinit, másnak meg nem mutogatom, a férjem meg ímádja ezeket a csíkokat, így nem érdekel a dolog:)))

10. Dicska
2007. jún. 24. 21:29
Jaaa:), azt is hallottam, hogy a búzacsira olaj is nagyon jó rá. Én még nem próbáltam. Esetleg valaki igen?
2007. jún. 24. 21:27
Nekem is van sajnos:(.Körülbelül 3éve "szereztem"és talán most lett olyan, hogy alig látszik.Néha megerősödik a színe, de utána halványul.Azt vettem észre, hogy mióta napozgatok elhalványult.De elmúlni 100%hogy nem fog!
8. 4e7c752558 (válaszként erre: 2. - Noncsi1985)
2007. jún. 24. 20:03
Sajna nekem is van, már több mint 10 éve, de eltüntetni nem tudtam, Még most is van olyan csík/repedés ami 2 újjnyi vastagon látszik, pedig 158cm magas és 53kg vagyok. Plasztikai sebész még tudna valamit javítani rajta, de az nagyon sokba kerül. Szerintem a sok drága módszer/krém helyett menj el egy plasztikai sebészhez ő biztos sok jó tanácssal fog ellátni. De ez csak az én véleményem.
7. 4853e5edb8 (válaszként erre: 6. - 7130b15964)
2007. jún. 24. 19:23
nagyon köszönöm a válaszodat!
6. 7130b15964 (válaszként erre: 5. - 4853e5edb8)
2007. jún. 24. 19:22

Vannak mindenféle kozmetikai eljárások. Kozmetológus orvosok végzik, drága berendezésekkel. Az eredmények nagyon jók, de az áruk borsos. Kb. 10-12 ezer forint/ kezelés és egy-kettő nem elég.


Érdemes utána nézni. A múltkor volt a tévében is egy riport ilyesmiről a "Két testőr" című vasárnap reggeli műsorban.

5. 4853e5edb8 (válaszként erre: 3. - 7130b15964)
2007. jún. 24. 19:18
hogyan lehet összehúzni?
2007. jún. 24. 19:18

Engem az érdekel, hogy a csikok után a bőr lehet még feszes?

Nekem, mivel nagyon vékony voltam és hiztam, már 5 kg után is csikos lett a fenekem és a combom is.

Most már alig látszik de félek, ha lefogyok, akkor már sosem lesz a régi, lógni fog? :((((

Vagy meglátszik?

3. 7130b15964 (válaszként erre: 2. - Noncsi1985)
2007. jún. 24. 19:17
A terhességi csíkokat eltűntetni nem lehet, legalábbis, ha "visszacsinálásra" gondolsz. Lehet összehúzni, meg idővel elszíntelenedik. Vannak mindenféle eljárások, amivel ezt a folyamatot tudod gyorsítani, hatékonyabbá tenni. De ha egyszer repedt, akkor az már sosem lesz olyan, mint előtte, se a Vichytől, se semmitől.
2007. jún. 24. 19:12
9. hónapban vagyok, eddig a DM mamakrémét használtam és be is vált, egy csík sem volt rajtam. Erre most, 2 héttel a szülés előtt piros csíkok jelentek meg a hasamon, melyek nagyon úgy néznek ki, hogy terhességi csíkok lesznek... :( A gyógyszertárban azt mondták a Vichy terméke a már meglévőket is eltűnteti (végülis teljesen még nem alakult ki, majd ha visszafogyok, akkor, nem?), de viszont 5500 Ft... Potyára meg nem akarom megvenni. Valakinek bevált valami?
2007. jún. 24. 19:09
Mivel tüntethetőek el a terhességi csíkok?
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook