Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mitől rendszertelen a menstruációm? fórum

Mitől rendszertelen a menstruációm? (tudásbázis kérdés)


7. 867e00eac7 (válaszként erre: 5. - Zsuzso100)
2012. júl. 5. 08:51
Nőgyógyászhoz menj!
6. Noarashi (válaszként erre: 5. - Zsuzso100)
2012. júl. 3. 19:46
Szerintem kell. Bár gondolom magánúton is csinálnak, de minek fizess érte? :) Engem nődoki utalt vérvételre.
5. zsuzso100 (válaszként erre: 4. - Noarashi)
2012. júl. 1. 20:47

Nem gyakori, és igazából 27-32 nap között normális, végülis megjött rendesen is 30 napra, szóval normális keretek között volt, csak ez az előtte levő pár napos pecsételés volt szokatlan.

Egyébként a hormonvizsgálat hogy működik, soha nem voltam még, kell körzeti orvostól beutaló...?

2012. júl. 1. 11:39

Hormonális gondok is lehetnek. Nekem a rendszertelen menstruációt a magas prolaktin okozta. Szóval mindenképpen érdemes orvoshoz fordulni vele, ha ez gyakori.

Okozhatja nagyon sok minden, hirtelen fogyás, stressz stb...

3. zsuzso100 (válaszként erre: 2. - 57aa4ea1e8)
2012. jún. 29. 20:03

A teszt negatív.

Most olvastam utána az előváladéknak, akkor tartalmazhat spermiumot (nőgyógyász is ezt írta), ha az előző ejakuláció óta a férfi nem volt pisilni, mert azzal ürül, az előváladék máshonnan "jön", így speriummentes.


Ez a barnás "folyás" fura. Tudom, bármi lehet, csak a tapasztalatokra lennék kíváncsi.

2012. jún. 29. 19:57
Simán lehet, hogy nem állt még be, de simán lehetsz terhes is, mert rosszul tudod, az előváladék is tartalmazhat spermiumot. És igen, lehet fertőzés is, vagy kb van még sok ok, ami miatt gond van.
2012. jún. 29. 19:30

Tegnap kellett volna megjönnie, pár nappal előbb volt pár csepp piros vérzésem, azóta van is meg nem is, inkább barnás váladék. Mitől lehet, volt-e valaki így.

Lehet fertőzés, terhességnek (remélem) kicsit az esélye, maximum előváladékkal, de ahogy olvastam az nem tartalmaz spermiumot.

Kb fél éve hagytam abba a fogamzásgátlót, először 45 napra jött meg, aztán 36, aztán 31 és az elmúlt két hónap 27-28 nap volt, lehet, hogy mégse állt még be?

Köszi a válaszokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook