Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ha fogamzásgátlót szed valaki, mégis mitől lehet, hogy rendszertelen a menstruációja? fórum

Ha fogamzásgátlót szed valaki, mégis mitől lehet, hogy rendszertelen a menstruációja? (tudásbázis kérdés)


22. moncsicsi83 (válaszként erre: 20. - 8ef78160df)
2008. dec. 1. 22:42
Harmonetet
2008. szept. 9. 10:14
Biztos hogy a gyógyszer nem a megfelelő a számodra!!!Lehet másikkal kéne próbálkoznod.
20. 8ef78160df (válaszként erre: 5. - Moncsicsi83)
2008. szept. 8. 23:57
Megkérdezhetem milyen gyógyszert szedsz? Nekem is ezek a panaszok kb fél éve..
2008. szept. 8. 20:57

NŐGYÓGYÁSZT keress, de azonnal!


Mert ha nem, kicsit később egyre furcsább dolgaid lesznek.


Higgy nekem, az öreg nyanyának, aki volt olyan hülye, hogy tök természetesnek fogadott el természetellenes dolgokat.

Akkor még egy-egy pirula rendbetette volna a dolgaimat. Manapság csak a műtő maradt.


Szóval siess ahhoz a dokihoz!

18. Laryan
2008. febr. 1. 20:09
nőgyógyász pontos választ ad!
17. moncsicsi83 (válaszként erre: 16. - A524f6dce8)
2007. okt. 30. 20:34
az azt mondja, hogy nem tudja, a gyógyszer nem lehet hibás
2007. okt. 17. 18:13
Az orvosodat kellene megkérdezned!!!!!!
15. moncsicsi83 (válaszként erre: 14. - 1a50c86bb0)
2007. szept. 8. 22:18
Harmonet
14. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 13. - Moncsicsi83)
2007. júl. 15. 21:46
Melyiket szeded?
13. moncsicsi83 (válaszként erre: 12. - Figarina)
2007. júl. 15. 20:48
Váltottam, de az sem csinál semmit. Mondván nem a gyógyszer a ludas, hanem az életvitelem. Nem értem. Sokkal nyugodtabb vagyok, mint ezelőtt bármikor és mégis rendszertelen... Akkor most mit tegyek?
12. figarina (válaszként erre: 11. - Moncsicsi83)
2007. márc. 18. 19:14
Válts dokit mielőbb!!!
11. moncsicsi83 (válaszként erre: 10. - Figarina)
2007. márc. 18. 17:05
Rendesen mindig ugyanabban az időpontban veszem be, épp ezért is nem értem a dolgot! Az orvosnak mondtam amikor felírattam a gyógyszert de csak legyintett egyet. Egyszer nyáron kérdezte a doki, hogy nem szüntették be a gyártását? Majd felírta. Másik dobozban, másik kiszerelésben kaptam. Azóta vannak ezek a tünetek. Na de mivel az orvosok ahova járok tojnak rá, most megpróbálkozok utána kérdezni egy interneten rendelő nődokival!
2007. márc. 17. 21:23

Szia!

Csatlakozom a többiekhez,menj el a dokidhoz!A gyógyszerszedés mellett nem menstruálsz,ennek más a neve,de a 7 napos szünetben kellene jelentkeznie.Mindig ugyanabban az időben veszed be a gyógyszert??Az is lehet,hogy túl gyenge (nem úgy értendő,hogy nem véd!!!)számodra ez amit szedsz,a minimális hormontartalmúak is szoktak ilyen köztes vérzést produkálni!

2007. márc. 17. 14:02
Ez furcsa számomra is. Fordulj orvoshoz!
8. 7130b15964 (válaszként erre: 5. - Moncsicsi83)
2007. márc. 17. 13:58
Ezt itt neked senki nem fogja megfejteni. Menj el dokihoz, majd ő megvizsgál. Nem akarlak riogatni, de nem biztos, hogy a bogyó az oka (ha mégis, akkor egyszerűen kapsz másik fajtát).
2007. márc. 17. 13:48
Hát... Én elég régen szedek fogamzásgátlót, már 4-5 éve, de ilyet nem tapasztaltam, normális esetben nem szabadna, hogy rendszertelen legyen. Hisz a fogamzásgátló "beállítja".
6. d77e128ed9 (válaszként erre: 5. - Moncsicsi83)
2007. márc. 17. 13:31
Mindenképpen menj el a nőgyógyászhoz....És szerintem tuti ajánlani fog másikat ha beszámolsz a panaszokról!
2007. márc. 17. 13:23
Hát már majdnem 6 éve szedem és most az elmúlt fél évben amióta a gyógyszeromnak új csomagolása van, rendszertelen. Hol késik, hol időben megjön. Baromira görcsölök. Hol 2 napig tart, hol meg 8..... Ilyen sosem volt még...
2007. márc. 17. 13:22
Menj vissza a nőgyógyászodhoz.
2007. márc. 17. 13:19
Mióta szeded?Mert ha csak most kezdted kell neki idő hogy ráálljon a szervezeted.
2007. márc. 17. 13:02
gondolom, nem a megfelelőt szedi....
2007. márc. 17. 12:58
Ha fogamzásgátlót szed valaki, mégis mitől lehet, hogy rendszertelen a menstruációja?

Minden jog fenntartva © 2005-2018, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | Facebook