Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mitől alakulhat ki a kismedence gyulladás és hogyan kezelhető? fórum

Mitől alakulhat ki a kismedence gyulladás és hogyan kezelhető? (tudásbázis kérdés)


7. kiscica26 (válaszként erre: 2. - Mya01)
2010. márc. 22. 15:34
sziasztok! leírom az én sztorimat. tavaly nyáron volt. fájdogált a derekam, gondoltam elaludtam, aztán arra ébredtem egy éjszaka, hogy lázas vagyok. másnap úgy bedurrant az egész derekam, hasam hogy azt hittem megőrülök, bőgtem mert már annyira fájt még fájdalomcsillapító mellett is, pedig én már csak akkor szedek gyógyszert ha nagyon muszáj. elmentem dokihoz, azt mondta vese, az urológián azt mondták semmi baja a vesémnek, nem is volt "pisilési"fájdalmam, semmi ilyen, szóval vissza a nőgyógyihoz, ultrahang, hüvelyi is, semmit nem mutat. akkor biztos kismedence gyulladás. 3nap kórház mert amíg ott reggeltől estig szórakoztak velem a lázam felment 39,7-re és már ájuldoztam. ja és este hatkor nem az infúziót kötötték be, hanem írjam alá a papírokat. én meg már összecsuklottam, na utána az infúziót is belémnyomták. cefazolin antibiot kaptam. semmi gond mostanáig. megint elkezdett fájni a derekam. elmentem dokihoz, mondtam mi volt, most megint ugyanazt érzem és nem akarok várni a végletekig. kúpot adott. szerintetek? szerintem kellett volna vmi kenet vagy ilyesmi, hogy kiírtsa a baktériumot belőlem. nem? egy kúp nem fog ezen segíteni, szerintem. szóval úgy gondoltam visszamegyek és kérek baktériumvizsgálatot, hogy legalább tudjuk már mi a bajom, nem akarok megint úgy szenvedni.ülőfürdőt is fogok venni, hátha az is segíthet addig is. nekem ez a tapasztalatom volt, gondoltam leírom és kérek tanácsot.
6. reni8018 (válaszként erre: 5. - Mya01)
2008. nov. 18. 18:00
Próbáld ki megéri,,és szívesen!!
2008. nov. 18. 17:12
eddig kamillafürdőztem,de a kettő együtt lehet hatásosabb.köszi:)
2008. nov. 18. 15:18
cickafarkfűt akartam írni bocsi!!!
2008. nov. 18. 14:32
Cikafarkfű ülőfürdő,nekem bevált nem csak ülőfürdőnek hanem ittam is.
2008. nov. 18. 14:10

Sziasztok!

Épp benne szenvedek,tud valaki valamilyen hatásos gyógymódot?Mitől alakulhatott ki,mert egyébként nem vagyok felfázva,nincs hurutom sem...

2008. nov. 18. 14:09
Kismedence gyulladás kezelése...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook